London Cafe Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? London Cafe Bayiliği Nasıl Alınır?

Kahve sektörü her geçen sene büyüyen bir sektör. Gündelik hayatta tüketim alışkanlığının büyük bir kısmını karşılayan cafe kültürü ülkemizdeki çoğu insan tarafından benimsenmiştir. Sektörde tüketimin boyutlarının artması da yeni yeni kahveci firmalarının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Sektörde Starbucks gibi büyük bir firmanın olması da yatırımcıları cezbeden en önemli faktör. Ancak Starbucks’dan franchise almanın çok zor olması nedeniyle girişimciler alternatif kahve firmalarını tercih ediyor. O firmalardan birisi olan London Cafe düşük yatırım maliyetleri ile kahveci franchise’ı veriyor. Makalemizde London Cafe bayilik başvurusu hakkında bilgiler alabilir, firmanın franchise verme şartlarını öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin her noktasında bayilik – franchise veren London Cafe şu ana kadar franchising sistemi ile 6 kahveci şubesi kurmuştur. Sektördeki pastadan büyük payı alabilmek için çabalayan firma bu nedenle bayilik sistemini düşük sermayeye sahip girişimciler için uygun hale getirmiş.

London Cafe Bayilik Şartları ve Özellikleri

london cafe bayilik şartları

 • Az sermaye gerektiren bir kahveci açmak istiyorsanız London Cafe doğru adres.
 • Yatırımcılarımız ile birlikte büyümeyi hedefleyen firmamıza katılarak daha önce denenmiş ve başarılı olmuş bir markanın isim hakkını kullanma şansına sahip olacaksınız.
 • Bayilerimize tüm ürünleri biz gönderiyoruz. Bayiliğimizi alan kişiler dışarıdan ürün tedarik edemez. Tüm ürün sevkiyatı bizim tarafımızdan yapılır. (içecekler ve yiyecekler)
 • Şube açılacak şehirde en az 100 bin nüfus olması gerekmektedir. 100 bin nüfustan büyük il ve ilçelerde şube açabilirsiniz. Şubenin yakınlarında AVM, okul, üniversite gibi insan trafiğinin yoğun olduğu yapıların olması önemli bir ayrıntıdır.
 • Şubenin açılacağı lokasyon için bayilerimize destek sunuyoruz. En uygun lokasyonu sizler için tespit edip sizi yönlendiriyoruz.
 • Açılacak şubenin 100 m2 ve üzeri kapalı alanı, 40 m2 ve üzeri açık alanı olmalıdır.
 • Franchise sistemimize giriş bedeli 60 bin TL + KDV’dir.
 • Ortalama işletme sermayesi olarak 350 bin TL ve üzeri gerekmektedir.
 • Bayilerimize reklam çalışmaları için destek oluyoruz ve bunun için bir ücret talep etmiyoruz. Sistemimizde reklam katılım payı yoktur.
 • Franchise kullanım bedeli olarak cirodan %3 kar payı (royalty) alınmaktadır.
 • Yatırımcılarımıza “bölge koruması” vererek yatırımlarını güvence altına alıyoruz. Ortalama yatırım dönüş süresi 18 ay ile 24 ay arasıdır.

London Cafe Bayilik Başvurusu

london cafe bayilik

60 bin TL + KDV ve 350 bin TL işletme sermayesi sahipliği karşılığında London Cafe’den bayilik alabiliyorsunuz. Yatırımcılara sunduğu pek çok destek hizmeti ile de sektöre kısa zamanda uyum sağlayabilme imkanına sahipsiniz. Vakit kaybetmeden bayilik başvurunuzu yapmak için aşağıdaki telefon numarasından iletişim kurabilirsiniz.

London Cafe Bayilik Başvurusu TEL: 0538 0 828 828

Yukarıdaki telefon numarasını arayarak firmanın yetkililerine bayilik alma talebinizi iletebilirsiniz. Görevliler sizinle ilgilenecek ve bayilik konusunda tüm ayrıntıları anlatacaktır.

Mesaj Bırakabilirsiniz