Dagi Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Dagi Bayiliği Nasıl Alınır?

İç giyim sektörünün en başarılı firmalarından olan Dagi İç Giyim geniş ürün yelpazesi ile iç giyim sektöründeki pastadan büyük payı alan şirketlerden birisi. İç giyim mağazası açarak yeni bir işe girmek isteyenlere franchise veren Dagi İç Giyim yeni yatırımcılar ile buluşmayı bekliyor. Bu yazımızda Dagi iç giyim bayilik başvurusu nasıl yapılır, firmanın bayilik şartları ve özellikleri nelerdir bunlara değineceğiz.

1984 yılında kurulan Dagi %100 yerli ve kendi üretimi iç çamaşırları ile ülkemizde en çok kullanılan iç giyim ürünleri üreticisi olarak dikkat çekiyor. Hazır giyim sektörüne giren bu sektörde uzun yıllar döneminin ötesinde bir kalitede iş yapan Dagi bu nedenle yabancı bir marka sanıldı. Oysa Dagi %100 yerli ve milli bir iç giyim üreticisiydi. Zamanla bu durum aşıldı, Dagi İç Giyim kendini kanıtladı ve insanlara kendini tanıttı.

Geçmişten günümüze büyüyerek gelen Dagi bu süreçlerde bir çok değişim yaşadı. Üretim miktarını arttırmak için yatırımlar yapan firma aynı zamanda mağaza sayısını da arttırdı. 2019 yılında da sektördeki mağaza sayısını arttırmak için yeni yatırımcılar ile çalışmak isteyen Dagi İç Giyim bu amaç doğrultusunda franchise vermeye devam ediyor.

Dagi İç Giyim Bayilik Şartları ve Özellikleri

dagi iç giyim bayilik şartları

– İç giyim sektöründe Dagi gibi kaliteli bir tedarikçinin arkanızda olmasını ister misiniz ?
– Bayimiz olarak ürün tedariki konusunda her türlü avantajı hissedebilirsiniz.
– İç giyim sektörüne girmeye karar vermiş girişimci kişileri franchise sistemimize bekliyoruz.
– Franchise alan ortaklarımıza her türlü kolaylığı sağlıyoruz.

Not: İç giyim sektörüne yapılması gereken yatırımın miktarı açılacak şube ve tedarik edilecek ürün türlerine göre çok değişiklik gösterecektir. Bu nedenle Dagi’nin franchise bedeli ve şube kurulum masrafları için sayfanın en altında vereceğimiz iletişim bilgileri ile firmayı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

2024’de Dagi İç Giyim Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

dagi bayilik

Sektörün en büyük markalarından olan Dagi’nin bayisi olmaya kesin olarak karar verdiyseniz sizler için aşağıya bırakacağımız bağlantıdan Dagi İç Giyim bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Formu eksiksiz olarak doldurup gönderiniz. Bu aşamadan sonra başvuru süreciniz Dagi’nin Franchise Departmanı tarafından incelenecek ve size bilgilendirmeler yapılacaktır. Aşağıdaki iletişim bilgileri ile de ekstra bilgiler almak için firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

DAGİ İç Giyim Firma İletişim

TEL: (0212) 240 40 65
e-Mail: franchise@dagi.com.tr

Mesaj Sayısı(7)

  1. Ümit yaşar civelekoğlu
  2. Dursun KOÇAK
  3. SADIK APAYDIN
  4. Muhammet Karakoç
  5. Esra
  6. Nesrin
  7. Sadiye

Mesaj Bırakabilirsiniz