Merry See Bayilik Ücreti Ne kadar? Nasıl alınır – Şartları neler?

İç giyim sektöründe yer almak isteyen kişilerin asla göz ardı etmemesi gereken bir diğer firma da Merry See’dir. Kaliteli üretimleri ile 2011 yılından beri ülkemizde büyük ses getiren Merry See halihazırda sektöre yön veren markalardan birisidir. Biz de bu nedenle Merry See bayilik başvurusu nasıl yapılır, Merry See bayisi olmak için şartlar nelerdir sizlere anlatmak istedik.

2011 yılında kurulan OMBA TEKSTİL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET Ltd. tarafından tescillenen Merry See markası Türkiye – Polonya ortaklığı ile kurulmuştur. Merry See markasının Türkiye’deki üretimleri Omba Tekstil tarafından yapılmakta ve ülkemizin pek çok noktasında satılmaktadır. Sektöre yön veren markalardan birisi olmayı çok kısa zaman içerisinde başaran firma bunu yaygın bayi ağına borçludur.

Kadın-Erkek iç giyim ve fantezi iç giyim ürünleri üretimi yapan Merry See aktif olarak 1000’in üzerinde bayiye sahiptir. Bu kadar geniş bir ağa sahip olması nedeniyle Türkiye’nin pek çok noktasında ürünlerine rastlayabileceğiniz Merry See her zaman daha iyisini hedefliyor ve bayilikler vermeye devam ediyor.

Merry See Bayilik Şartları ve Özellikleri

merry see bayilik şartları

– Merry See markasının ürünlerini satmak isteyen herkesi bayimiz olmaya davet ediyoruz.
– Karşılıklı verimli iş birliği ile iç giyim sektöründe bizimle birlikte büyüyebilecek girişimci kişilerle çalışmak istiyoruz.
– İç giyim mağazasına kaliteli ürün tedarik etmek isteyenleri bayilik sistemimize davet ediyoruz.
– E-Ticaret mağazası açmak isteyenlere stoksuz, risksiz e-ticaret yapabilme imkanı sağlıyoruz.
– Ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları da stoksuz olarak satış yapabilirler.

Merry See markasına yapmanız gereken yatırım miktarı sizin talep edeceğiniz ürün miktarına göre değişiklik gösterecektir. Firma toptan alışveriş usulünde çalışmakta ve bayilerine bu şekilde ürün tedarik etmektedir.

Merry See Bayilik Başvurusu

merry see bayilik

İç giyim sektöründe arkanızda sağlam bir tedarikçi olmasını istiyorsanız Merry See markasına güvenebilir ve %100 yerli ve milli kaliteli iç giyim ürünlerini tedarik edebilirsiniz. Bayilerine pek çok avantaj sağlayan Merry See aşağıdaki bağlantıdan bayilik başvurularını topluyor.

Merry See Bayilik Başvurusu: http://www.merrysee.com.tr/iletisim

Merry See’nin bayilik formunu eksiksiz olarak doldurup gönderdikten sonra firma yetkilisinin sizinle iletişime geçmesini beklemelisiniz. Bu süreçte size dönüş yapılacak ve Merry See’nin bayilik şartları, markanın sağladığı avantajlar sizlere ayrıntılı olarak anlatılacaktır.

One Response

  1. Zehra

Mesaj Bırakabilirsiniz