444 Döner Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Döner sektörünün en bilinen markalarından birisi 444 Döner; kısa zaman içerisinde sektördeki şube sayısını arttırmayı başardı ve pek çok noktada şubeleri ile hizmet vermeye başladı. Kuruluşuna müteakip farklı döner tipleri ile döner sektörüne farklı bir bakış açısı geliştiren firma bu farklılığı ile müşterilerinin kalbini kazanmayı başardı. “Odun ateşinde bardak döner” ve “odun ateşinde tombik döner” ile ekmek arası döner zihniyetini değiştiren firma bu konseptleri ile kısa zamanda başarıya ulaştı. Şube sayısını arttırmak için bayilik vererek büyümeye çalışan firma sektöre girmek isteyen, karlı iş yapmak isteyenlere bayilikler veriyor. Bu yazımızda 444 Döner bayilik başvurusu nasıl yapılır, 444 Döner bayilik şartları nelerdir anlatıyoruz.

444 Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

444 döner bayilik şartları

– 444 Döner markasını beraber büyütebileceğimiz, bizimle birlikte marka değerini koruyarak karlı bir iş yapmak isteyen genç, girişimci ve çalışkan kişiler ile çalışmak istiyoruz.
– 444 Döner’e yapılması gereken yatırımı karşılayabilecek, sermayesi olan adayların başvurularını bekliyoruz.
– Bayimiz olan kişilere sektör hakkında bilgiler veriyoruz. Personel eğitimi ve oryantasyon hizmetimiz ile şubenizin kısa zaman içerisinde satış yapabilir hale gelmesini sağlıyoruz.
– Bayilerimize ürün tedariki konusunda tüm kolaylıkları sağlıyoruz. 444 Döner’in en taze ve kaliteli üretim etlerini sizlere gönderiyoruz.
– Reklam ve pazarlama konularında sizlere yardımcı oluyoruz. Açtığınız şubenin tanıtımını yapabilmeniz için size gereken bilgileri aktarıyoruz.

444 Döner Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

444 döner bayilik

444 Döner bu sektörün en kaliteli firmalarından birisi. Eğer aklınızda bir döner restoranı açmak varsa 444 Döner markası altında çalışmak çok işinize yarayacaktır. Bu firmadan bayilik almak için hemen aşağıdaki linke tıklayarak bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

444 Döner Bayilik Başvurusu: http://444doner.com/

Formu eksiksiz olarak doldurup gönderdikten sonra firma yetkililerinden haber beklemelisiniz. Başvuru formunuz 444 Döner tarafından incelenecek ve size dönüş yapılacaktır.

Firma İletişim

Adres: Merkez Mah. Ayazma Yolu, Ayazma Cd. Nef 11 Kat:4 D:75 Kağıthane İstanbul
Telefon: +90 212 803 41 01
E-posta: info@444franchise.com

Mesaj Bırakabilirsiniz