Damla Su Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? DefaDamla Sucto Bayiliği Nasıl Alınır?

Su sektörünün en büyük aktörlerinden olan Damla Su’dan bayilik almak isteyenler için Damla Su bayilik başvurusu nasıl yapılır, Damla Su’nun bayilik verirken aradığı şartlar nelerdir sizler için araştırdık.

Suyun en saf ve doğal halini bulmak için Türkiye’nin bir çok noktasında karlı zirvelerde araştırmalar yapan Damla Su günümüzdeki kaynaklarına ulaşmıştır. Lezzetli bir içime sahip olan Damla Su başarısını lezzetine borçludur. Sapanca, Uludağ, Köyceğiz ve Elazığ’da toplamda 4 adet kaynağa sahip olan Damla Su bu kaynaklardan çıkartılan sular ile Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından “Üstün Lezzet Ödülü” almaya hak kazanmıştır.

Suyun kaynağından tesislere kadar el değmeden gelmesini sağlayan firma şişeleme sürecinde de hiç bir şekilde el ile işlem yapmamakta ve %100 hijyenli olarak şişelenme yapılmaktadır. Damacanaların tekrar kullanımında da titizlikle işlem yapan firma kullanımı sağlığa uygun olmayan damacanaları imha etmektedir. Damacanaların dezenfesiyon işlemleri 6 aşamalı bir süreçten geçirilir ve damacana kullanıma uygunluk tespiti yapılır. Bu titizliği ile de müşterilerinin sağlıklarına ne kadar dikkat ettiğini görebilirsiniz.

Sektördeki payını arttırmak isteyen Damla Su bayilik yolu ile dağıtım ağını genişletmeyi ve satış miktarlarını arttırmayı amaçlıyor. Damla Su’dan nasıl bayilik alınır öğrenmek için okumaya devam ediniz.

Damacana su dükkanı açmak: Damacana su dükkanı nasıl açılır? Maliyeti ne kadar?

Damla Su Bayilik Şartları

damla su bayilik şartları

Resmi websitesi üzerinden bayilik için herhangi bir kriter belirtmeyen firma bu gibi bilgileri özel olarak görüştüğü kişiler ile paylaşıyor.

Ancak damacana su sektörüne girmek istiyorsanız hangi marka olursa olsun sahip olmanız gerekenler şunlardır;

– Damacana su sektörüne yeterli yatırımı yapabilecek parasal gücünüz olmalı.
– Yeterli büyüklükte bir dükkan
– Su dağıtımı için gerekli personeller
– Bayilik araçları (motorsiklet ve otomobil)

Bu gibi şartlar her su bayiliğinde sizlerden istenmektedir. Damla Su’nun özel kriterlerini öğrenmek için aşağıdaki telefon hattından Damla Su’ya ulaşıp görüşmeniz gerekmektedir.

Damla Su Bayilik Başvurusu

Damla Su bayilik başvurusu resmi websiteleri üzerinden yapılmamaktadır. Firma bayilik için form doldurma şeklinde çalışmıyor. Aşağıda sizinle paylaşacağımız telefon numarası hattından Damla Su ile iletişime geçmeniz ve “Damla Su bayilik almak istiyorum” şeklinde talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Firma yetkilileri bayilik başvurunuz için sizinle ilgilenecek ve hangi şartlar dahilinde bayilik verdiklerini anlatacaktır.

Damla Su Bayilik İletişim: 0 850 222 02 24

One Response

  1. Kamil Özkan

Mesaj Bırakabilirsiniz