Elmacık Su Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Elmacık Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Damacana su bayiliği alarak kendi şubesini açmak isteyenler için en iyi tercihlerden birisi elbete Elmacık Su’dur. Sektöre yeni adım atacak olanlar için bu yazımızda Elmacık Su bayiliği nasıl alınır, Elmacık Su bayiliği için şartlar nelerdir anlatıyoruz.

Elmacık su bayilik alımı, maliyet ücreti konuları bağlantılı olup, bayilik için kullanılacak olan dükkanın masraflarına göre maliyetler belirlenir. Elmacık, bayilik ismi bedelsiz olarak verilir. Bayilik olacak dükkanın açılış ve kira masrafları ise kişi tarafından karşılanır. Elmacık Su bayiliği alım başvurusu, ücreti, şartları, başvuru internet adresi, Elmacık su PH değeri hakkında bilgiler, alt başlıklardan öğrenilir.

Elmacık Su Bayilik Almak ve Şartları

elmacık su bayilik

Lezzetli içimi ile çoğu kişi tarafından en çok beğenilen su markası olan Elmacık Su Sakarya ili Hendek İlçesi’ndeki Elmacık Sıradağları’nda yer alan Gölyayla mevkiisinden çıkartılıyor. Elmacık Su’yu diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliği suyun çıkartıldığı kaynağın yerleşim yerlerine çok uzak bir yükseklikte olması nedeniyle insan faktöründen etkilenmemesi ve su kaynağında herhangi bir tahribat, kirlilik vs. oluşmamasıdır.

Kaynağından çıkartıldıktan sonra herhangi bir işleme tabii tutulmayan ve el değmeden şişelenen Elmacık Su 7, 96 Alkali pH değerine sahiptir. Uzmanlar tarafından kaliteli bir suyun pH oranının 7-8,5 aralığında olması gerektiği söylendiği için Elmacık Su bu noktada da kalitesini ispat ediyor.

Diğer su markalarından farklı olarak bir kapak tasarımı ve ambalaj sunan Elmacık Su’da kırmızı tonda bir tasarım kullanılıyor. Böylece diğer mavi kapaklı su firmaları arasında dikkat çekici bir avantaj sağlıyor.

Bayilik sistemi ile Türkiye’nin her yerinde hizmetlerini sürdürmek isteyen Elmacık Su bayilik programını da devam ettiriyor. Damacana su sektörüne katılacak olanlara uygun şartlarda bayilik vererek kendi damacana su satış merkezini kurmak isteyenlerin başvurularını kabul ediyor.

Siz de bu sektöre girerken arkanızda Elmacık Su kalitesi olsun istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak Elmacık Su bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Elmacık Su Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Elmacık su bayilik ücret tutarı hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

 • Elmacık, bayilik için kullanılan isim üzerinden her hangi bir ödeme talep etmez.
 • Bayilik ismi ücretsiz olarak verilir.
 • Bayilik açılışı için harcanan dükkan kirası, dükkan dekoru, ürünlerin Elmacık markasından alımı ve bayiliğe araç alımı işlemlerine ilişkin ödemler ise kişi tarafından karşılanır.
 • Tüm bu masraflar karşılanarak, Elmacık bayiliği toplamda 25 ila 35 bin TL arasında ücret ödenerek açılır.

Elmacık Su Bayiliği Şartları Neler?

Elmacık su bayiliği koşulları şu şekilde sıralanır:

 • Elmacık Su bayiliği şartları arasında, bayilik için başvuru yapan kişilerin 18 yaşının üstünde olması koşulu yer alır.
 • Bayilik alım şartları arasında, lojistik koşulların sağlanabilmesi ve su damacanası taşınması için araç sahibi olunması koşulu yer alır.
 • Kişinin açacağı bayiliğin açılış masraflarını, iç dekorunu ve Elmacık ürünlerinin alımını gerçekleştirebilmesi koşulu aranır.
 • Bu koşulların sağlanması ile kişinin kendine ait bir firma açılışı yapması ve bu firma ismi ile bayilik için Elmacık markasına başvurması koşulu aranır.
 • Kişinin bayilikte çalışacak olan personele ilişkin seçim yapması ve çalışan personel bulundurabilmesi koşulu aranır.

Bu şartlara bağlı olarak kişi öncelikle kendi açacağı bir firma yapısına sahip olmalı ve bu firma bilgileri üzerinden Elmacık Su isim hakkını ve bayiliğini almak için markaya başvuru sağlamalıdır.

Elmacık Su PH’ı Kaç?

Elmacık su PH değeri hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • Elmacık su PH değeri, içilebilir damacana su PH değeri standartlarına uygunluk taşır.
 • Elmacık su PH değeri 7.96 olarak belirlenmiştir.
 • Bu değer kanda yer alan alkali seviyesi belirlemesinde etkili rol oynayıp, insan sağlığına pozitif etki yaratır.
 • Bayilik alımı yapan kişiler, uygun PH değerlerine sahip damacana suyun satışını sağlarlar.

Elmacık Su Bayiliği Başvurusu İnternet Adresi

Elmacık su bayiliği müracaatı web adresi hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

 • Elmacık Su bayiliği için müracaat, internet adresi üzerinden yapılır.
 • Bu adrese giriş yapılıp, başvuru formunda yer alan sorulara yönelik gerekli bilgiler doldurularak, başvuru işlemi sağlanır.

Elmacık Su Bayiliği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Elmacık su bayiliği müracaatı için izlenen adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternet yoluyla, ‘’ elmaciksu.com.tr/tr/bayilik-basvuru-formu/ ‘’ adresine girilir.
 • Açılan sayfada yer alan boşluklara, 3. Başlıkta yer alan koşulları sağlamak adına şirket açılışı yapan kişinin ismi, soy ismi, firmasının kuruluş yılı, vergi numarası, şirket adresi, cep telefonu numarası, hizmet vermek istediği bölgeler yazılıp, ‘’ gönder’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Bu adımların tamamlanması ile bayilik için başvuru sağlanır.
 • Başvuru formu incelenir ve olumlu bulunan kişilere, telefon yoluyla ulaşım sağlanır. Başvuru onayı alan kişiler, Elmacık Su bayiliği almaya hak kazanırlar.
 • Başvuru onaylana kişilerin firma adreslerine ziyaret yapılarak, Elmacık Su bayiliği alım formunun doldurulması ve imzalanması, koşulların detaylı görüşülmesi sağlanır.

Yukarıdaki bağlantıda yer alan bayilik formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra gönder butonuna tıklamanız yeterli. Bayilik başvurunuz Elmacık Su bayilik programı yetkilileri tarafından incelendikten sonra size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Mesaj Bırakabilirsiniz