Ejderha Nefesi bayilik şartları nelerdir? 2024 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Farklı bir dondurma deneyimi yaşatan ejderha nefesi dondurması son yıllarda hayli talep gören atıştırmalık lardandır. Alıştığımız soğuk dondurmaya farklı bir pencereden yaklaşarak azot ile üretilen ejderha nefesi özellikle genç kesim tarafından talep gören bir yiyecektir. 2016 yılından itibaren ülkemizde faaliyet gösteren Ejderha Nefesi firması bu ürünü üreten ülkemizdeki ilk firmadır. Kendi yerini açarak ejderha nefesi satmak isteyenler için bayilikler veren firma sektöre girmek isteyenlerin başvurularını bekliyor. Makalemizde ejderha nefesi bayilik başvurusu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Günümüzün bir diğer trend iş fikirlerinden birisi de ejderha nefesi dondurmasıdır. Yabancı kaynaklar tarafından “nitro dondurma” olarak da bilinen bu ilginç dondurma aslında büyük bir kazanç kapısını girişimcilere aralıyor. Bilirsiniz ki millet olarak böyle değişik iş fikirlerine oldukça meraklıyızdır. Girişimcilik tutkusu denilen olguda aslında budur. Merak duygusunu harmanlayarak ortaya yeni bir iş çıkartmaktır. Bu makalemizde sizlere 2016 yılında ülkemizde yapılmaya başlanan ejderha nefesi işi hakkında bilgiler verip ejderha nefesi satışı yaparak para kazanmak hakkında bilgilendireceğiz.

Düşük yatırım bedelleri ile kurulabilecek olan bu işe girmek isteyenler firmanın özelliklerini ve şartlarını aşağıdan öğrenebilirler.

Ejderha nefesi bayilik alımı, ücreti hakkında bilgiler, bayilik veren Ejderha Nefesi markası tarafından belirlenmiştir. Ejderha nefesi bayilik alımı için başvuru internet üzerinden yapılır. Başvuru onayı alanlara, firma tarafından dönüş sağlanır ve bayilik açılış koşulları görüşülür. Bayilik için maliyet tutarları, bayiliğin hangi model üzerinden alınacağına bağlı olarak değişir. Ejderha nefesi bayiliği ücreti, açma maliyeti, avantajları, malzemeleri, başvurusu hakkında detaylar, alt başlıklardan öğrenilir.

Ejderha Nefesi Bayilik Şartları ve Özellikleri

ejderha nefesi bayilik şartları

 • Ejderha Nefesi sektörüne girmeye karar veren girişimci ruhlu bayilik adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
 • 2016 yılında Amerika’da yaygınlaşan ejderha nefesini Türkiye’ye getiren ilk firmayız.
 • Bayilik adaylarımız ile ön görüşme yaparak onlara sektör hakkında bilgiler veriyoruz ve franchising sistemimizi detaylı olarak anlatıyoruz.
 • Ürün tedariki konusunda bayilerimize destek oluyoruz.
 • Franchise giriş bedelimiz her bütçeye uygun ve düşük yatırım maliyetlidir.
 • Şube kurmak isteyenler için en uygun lokasyonun AVM’ler olduğunu düşünüyoruz.

Ejderha Nefesi Satışı Yaparak Para Kazanmak

ejderha nefesi ile para kazanma

Yurt dışında “Dragon Breath” olarak adlandırılan ejderha nefesi dondurması ilk olarak 2016 yılında ülkemizde satılmaya başlanmıştır. Klasik dondurmaya farklı bir bakış açısı getiren ejderha nefesinde üretim yapılırken %78 oranında azot kullanılmaktadır. İlk kez ejderha nefesi yemek üzere olan kişiler bunu duyunca biraz panikliyorlar ancak azot kullanımının insan sağlığına herhangi bir yan etkisi yoktur.

Ejderha nefesini ülkemize getiren şirket bu konuda açıklama yapmış ve ejderha nefesinin yapımında kullanılan azotun insanlara zararının olmadığını, soluduğumuz havada dahi azot olduğunu belirtmiştir.

Özetle ejderha nefesi sanılanın aksine insan sağlığı için bir sorun teşkil etmiyor. Yiyenin keyifli zamanlar geçirmesine, eğlenceli ve ağzınızdan burnunuzdan ejderha gibi duman çıkartmasına olanak sağlayan bir yiyecek 🙂

Ejderha nefesi satışı yaparak para kazanmak isteyen kişiler bu işi nerede yapacaklarına karar vermelidir. Şu ana kadar şube açan kişiler genellikle AVM’leri tercih etmektedir. Bir AVM’de yer kiralamanız sizin için en iyi seçenek olacaktır. Haftasonlarında AVM’leri ziyaret eden kişiler merak edip ejderha nefesi dondurmanızdan yemek isteyecektir. Bu da size yüksek ciro olarak yansıyacaktır.

Ejderha Nefesi Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Ejderha nefesi bayilik ödemesi hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • Ejderha Nefesi markası bayiliklerini iki farklı şekilde sunmaktadır.
 • Birinci model olan Kioks modeli bayiliği için 27 bin TL bayilik ücreti talep edilir.
 • İkinci model olan stant bayilik için ise 20 bin TL bayilik ücreti talep edilir.
 • Stant bayilik modeli standart bayilik özelliklerini içerirken, Kioks bayiliklerde dokunmatik sipariş cihazlarının kullanımı sağlanır.

Ejderha nefesinin bir adedinin müşterilere yönelik satışından ise 10 ila 15 TL arasında kazanç elde edilir.

Ejderha Nefesi Açma Maliyeti Ne Kadar?

Ejderha nefesi açılış maliyet rakamı hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • Ejderha nefesinin stant bayiliği ücreti 20 bin tl olarak belirlenmiştir.
 • Bu bayilik ile başlangıç için ihtiyaç duyulan ürün ham maddeleri, araç gereçleri ve stant kişiye sunulur.
 • Bayiliğin nerede faaliyet göstereceği ise kişinin tercihi ile sağlanır.
 • Bu duruma bağlı olarak açılış maliyetinde değişimler yaşanır.
 • Bayilik alışveriş merkezinde açılacak ise alışveriş merkezinde edinilen alanın kirası, maliyet içerisine dahil olur.
 • Açık alanda, her hangi bir işlek sahilde bayilik açılacak ise bu alnın kirasına bağlı olarak maliyet değişir.

Açma maliyeti 20 bin TL olan bayilik ücretine, kişinin kiralayacağı alanın kira maliyeti eklenerek hesaplanır. Alışveriş merkezlerinde kiralanan alanlardan metre kare başına 250 ila 450 TL kira talep edilirken. Dış mekanlar için bir Ejderha Nefesi bayiliği stant alanı kadar yer aylık, 1.000 ila 2.000 TL ücret ile kiralanır. Bu duruma bağlı olarak açılış maliyeti kişinin tercihlerine bağlı olarak değişir.

Ejderha Nefesi Bayilik Avantajları

Ejderha Nefesi bayiliği fırsatları şu şekilde sıralanır:

 • Ejderha nefesi bayilik alımlarında, maliyet tabloları danışmanlık ile oluşturulur.
 • Eğitim avantajı sunulur.
 • Pazarlama ve reklam koşulları sunulur.
 • Lojistik alanlarda destek ve işletme hakkında danışmanlık koşullarından yararlanılır.

Ejderha nefesi bayilik alımı sağlayanlar, bayilerinin gelişimi ve kazançlarının yükselmesi için firmanın sağlamış olduğu denetim ve danışmanlık koşullarından yararlanırlar.

 

Ejderha Nefesi Bayilik Başvurusu İletişim Bilgileri

ejderha nefesi bayilik

2016 yılından itibaren yaygınlaşmaya başlamış bir sektöre girmeye karar verdiyseniz hemen aşağıdan başvurunuzu yapabilirsiniz. Şu an ülkemizde yaklaşık 10 şehirde çeşitli AVM’lerde ejderha nefesi şubesi bulunmaktadır. Siz de onlardan olmak istiyorsanız başvurunuzu yapabilir ve firmanın yetkililerinden ekstra bilgiler alabilirsiniz.

Ejderha Nefesi Bayilik Başvurusu: https://www.ejderhanefesi.net/

Firma İletişim
Adres: Alemdağ Caddesi No:818-1F Ümraniye /İstanbul Metro Corner AVM Merkez
e-Mail: info@ejderhanefesi.net

Mesaj Sayısı(3)

 1. Ibrahim
 2. Kadir55
 3. Mehdi

Mesaj Bırakabilirsiniz