Bursa Gemlik evde paketleme işi veren firmalar (Mandal, iğne oyası)

Gemlik’te eve iş veren firmalar genellikle paketleme odaklı bir hizmet talep ederler. Ev ekonomisine katkıda bulunmak ya da ek iş bulmak isteyen kişilerin büyük bir kısmı evde yapabileceği işlere yönelir. Bu sayede kişiler ekonomik olarak kendilerini daha rahat hissedebilirler. Gemlik söz konusu olduğunda evde en sık yapılan iş mandal paketleme işidir.

Bursa’nın çeşitli ilçelerinde yer alan firmalar Gemlik’teki kişilerle irtibata geçerek onlara mandal paketletir. İkili ilişkiler vasıtasıyla yayılan bu iş sayesinde ev ortamında para kazanmak mümkün hale gelir. Yapılması gereken tek şey siparişleri vakitlice hazırlamaktır. Firmalar mandal paketleme işiyle alakalı farklı beklentilere sahip olurlar. Bu beklentileri karşılamak çoğu zaman elzemdir.

Gemlik’te Terlik Paketleme İşi

Bursa’da yaşayan ve evde iş imkanı arayan kişiler için mandal paketleme dışındaki bir diğer seçenek de terlik paketlemedir. Bu işi yaparak çoğu zaman bir evi geçindirmek bile mümkün olabilir. Bu nedenle çoğu emekli, ev hanımı ve öğrenci bu işe meyleder. Gemlik çevresinde yer alan terlik firmalarıyla irtibata geçerek bu firmalar için paketleme işi yapabilirsiniz.

Gemlik’te Zarf Paketleyerek Para Kazanmak

Gün içerisinde bol vakti olan kişiler zarf paketleyerek ayda maksimum 1600 ₺ kazanabilir. Evde ek iş yaparak daha rahat bir ekonomik duruma sahip olmak mümkündür. Zarf paketleme işi oldukça pratik bir şekilde yapılan bir iş olarak bilinir. Paketlemeyi talep eden firmaların kişilerden bekledikleri çoğu zaman çok net olur. Zarflar firma tarafından kişilerin adresine gönderilir ve teslim vakti geldiğinde aynı adreslerden toplanır.

334803 gemlik te fiyatlar uctu 5e48d843a2af5

Gemlik’te Eve İş Veren Firmalar Var Mı?

Bursa’nın Gemlik ilçesinde eve iş veren işletmelerin iş fırsatları şu şekildedir:

 • Tükenmez kalem paketleme
 • Plastik bardak paketleme
 • Çorap paketleme
 • Telefon kılıfı paketleme

Bursa’da yer alan fabrikaların büyük bir kısmı demir çelik sanayisinde faaliyet gösterir. Bu tür firmalar evlere iş vermesiyle ünlü firmalar değillerdir. Evde yapılacak işler arasında genellikle küçük işletmelerin sunduğu işler yer alır. 

Gemlik’te Bilgisayar Üzerinden Hangi İşler Yapılabilir?

İnternet üzerinden yapılan işler giderek daha da ilgi görmeye başlamıştır. Gemlik de Türkiye’nin diğer yerlerinde olduğu gibi internet üzerinden para kazanılabilecek bir iştir. Bu işlerden başlıcaları şu şekildedir:

 • Sanal asistanlık
 • Çevirmenlik
 • Butik işletme açmak

339517 bursa gemlik te toplanma alanlari guncellendi 5e5fb35b27ab4

Sanal asistanlık için internet üzerinden verilen ilanları takip etmek gerekir. Pek çok firma ya da kişi çeşitli işlerini halletmesi için bir sanal asistana ihtiyaç duyar. İşin kapsamı kişiden kişiye göre değişebilir. Evde iş yaptıran firmalar arasında çeviri büroları da vardır. Yabancı dillerden herhangi birini ileri seviyede biliyorsanız bu iş fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Gemlik bölgesinde çok satabileceğini düşündüğünüz ürünleri evde yaparak internet üzerinden çeşitli firmalara satabilirsiniz. Akıllı telefonlar için keçe kılıflar, iğne oyası ve örme kazak gibi ürünleri sosyal medya üzerinden satmak mümkündür.

Mesaj Sayısı(11)

 1. Fatma kıravi
  • Gamze
 2. Azamet bayram
 3. Seda
 4. Aslı
 5. Banu Yeşillik
 6. Cenay cansu
 7. Yasemin öz
 8. Seyhan
 9. İhsan

Mesaj Bırakabilirsiniz