Güvenilir evde paketleme işi veren firmalar (İnternet üzerinden 2023)

Evde ek işler yapabilmeniz için sizlere bilgiler vermeye devam ediyorum. Bu yazıda tüm detaylarıyla eve giden güvenilir firmalar hangileri? 2022 için sizlerle paylaştım. Evden çalışan insanların sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler, ek gelire ihtiyacı olan herkes evden çalışma şirketleri sayesinde para kazanabiliyor.💸

Güvenilir bir ev paketleme işi için yapmanız gerekenler çok basit. Sadece zamanın olduğunu söyle ve kararlı ol. Evde ek gelir sağlıyorlar… Evlere istihdam sağlayan güvenilir firmalarla çalışmak ve ek istihdam fırsatlarını araştırmak önemlidir. Evde Paketleme İşletmesi Güvenilir mi?

Söylendiği gibi son yıllarda şirketlerle evden çalışan kişilerin sayısı arttı. Bazı dolandırıcılar bu durumdan faydalanmaktadır. Ben evde iş veririm diye kimlik ve banka bilgilerinizi soran kişiler olabilir. Gözlerinizi açık tutmalı ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmalısınız.

Merak etmeyin, hazırladığım bu yazı sayesinde sizlere ev eşyası taşıma işini hangi güvenilir firmaların yaptığını anlattım. Ayrıca güvenilir evden eve nakliyat firmalarının telefon numaraları ile firmalara ulaşabilirsiniz. Bu, evde ek istihdam fırsatlarını sakince değerlendirmenize olanak tanır. Güvenilir bir evde ek işler için güvenilir firmalarla çalışmak gerekir. Bu yüzden sizler için firma araştırması yaptım. Bu firmalarla çalışmak sizin için uygundur.

Evde çalışan güvenilir firmalar hangileri?

yemek yaparak yan gelir getirmek.jpg

 • 1-LC Waikiki
 • 2- Pamuk
 • 3- fiili
 • 4- Beyteks tekstil
 • 5- Özdilek
 • 6-Zara
 • 7- Berschka
 • 8- İngilizce başlangıç ​​sayfası
 • 9- Madam Coco
 • 10- İŞKUR

LC Waikiki ev paketleme işi

LC, Waikiki evlerine iş veriyor mu? Türkiye’de oldukça popüler bir marka olan LC Waikiki, müteahhitler aracılığı ile aracılık yapmaktadır. Yani LC Waikiki evlere direk ek iş vermiyor.

LÜTFEN DİKKAT: LC Waikiki doğrudan evleri istihdam etmez. Lc Waikiki, paketleme işlerini taşeronlara yaptırır. Taşeronluk yaparak LC Waikiki Evde İş Fırsatından yararlanmanın tek yolu budur!

Güvenilir ev tabanlı şirketler arasında belki de en karlı olanlardan biri diyebilirim. Aldığınız işler ile ayda ortalama 5.000 TL kazanabilirsiniz.

Hazır giyim sektörünün lider markalarından biri olan firma şimdi de ev dekorasyon ürünleri satışına başladı. Yani evde yapılacak birçok iş fırsatı var. Güvenilir ev paketleme işi için bu fırsatı değerlendirin.

gibi birçok seçeneğiniz var. B. Müteahhitlerden alacağınız işler için iplik kesme, ipe boncuk işleme, elbiseye düğme dikme ve elbise paketleme. Sizin için en uygun olanı seçmelisiniz.
LC Waikiki evleri için ek çalışmalar için kapsamlı bir şekilde yazdığım 👉 LC Waikiki Evleri Çalışması başlıklı yazımı buraya bırakıyorum.

Koton Fabrika Evleri İşletmesi

Evet gelelim ev işi yapan güvenilir firmalar arasında yer alan diğer markaya. Koton fabrikası müteahhitler aracılığıyla evlere iş veriyor! Oldukça güvenilir bir marka olan Koton’un Türkiye’nin hemen her noktasında mağazası bulunmaktadır.

Şirketin bu kadar popüler olmasının sebeplerinden biri de güvenilirliğidir. Koton ayrıca müteahhitler aracılığıyla hanehalklarına iş fırsatları sunmaktadır. Bu yüzden doğrudan Koton firmasının size evde iş vereceğini söylemek yanlış olur. Peki müteahhitler aracılığıyla ne tür işler yapabilirsiniz?

Paketleme, düğme dikme, kesme, temizleme ve etiketleme gibi ev işleri sağlar. Bu seçeneklerden istediğinizi alabilirsiniz. Bunlar çok zor süreçler olmadığı için her seçeneği rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Güvenilir evden eve nakliyat firmaları ile ayda ortalama 5.000 TL kazanabilirsiniz.

Koton Fabrika Evleri İçin Ek İşler makalesine mutlaka göz atın. Bilmeniz gereken tüm detayları bu yazıda anlattım, yazının sonunda başvurabilirsiniz.

Evlere fiili iş

DeFacto, eve iş veren güvenilir şirketler arasında yer almaktadır. DeFacto’da evlere müteahhitler tarafından fazladan iş verilir. Evde kıyafet paketlemek, dikiş dikmek ve kıyafet ütülemek gibi ek iş imkanları vardır. Büyük şehirler hariç; DeFacto’nun Sivas, Isparta, Konya, Malatya, Elazığ gibi illerde birçok mağazası bulunuyor.

Bu nedenle evde ek bir iş imkanı için DeFacto seçeneğini mutlaka değerlendirmelisiniz. Evlere iş veren güvenilir firmalar arasında rahatlıkla çalışabileceğiniz bir firmadır. Yine birçok büyük şirket, evden çalışabilecek kişilere müteahhitler aracılığıyla ulaşıyor.

Bunu yapmak için, müteahhitlik şirketlerine erişiminiz olmalıdır. Sözleşmeli pamuk işçiliği yapan firmalar hakkında yazdığım detaylı yazı yol gösterici olacaktır. Bu makale ne demek istediğimi anlamanıza yardımcı olacaktır. DeFacto evde işverenler arasında gerçekten güvenilir bir markadır. Devam edelim.

Özdilek Tekstil

Eve iş veren güvenilir firmalarla yola devam… Ev ve konfeksiyon tekstilinde Türkiye’nin bir numarası olan markanın taahhüt firmaları ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Aslında tam zamanlı çalışarak ortalama 5.000 TL – 6.000 TL kazanma şansınız var. 33Burada dikkat etmeniz gereken iş ilanı sayfalarını düzenli olarak kontrol etmenizdir. Bugün bir iş ilanı göremeyebilirsiniz, ancak yarın yeni bir iş ilanı yayınlanabilir.

Eve iş veren firmalar için sizler için hazırladığım “Fabrikadan Eve Ambalaj Veren Firmalar ve Yerler” yazısını okuyabilirsiniz. Yine bu firmalarda güvenli ve rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. Güvenilir firmalarla işbirliğinin çok önemli olduğunu unutmayın! Amacım size tam olarak bunu sunmak. Bahsettiğim yöntemler sayesinde evden iş imkanı sunan güvenilir firmalarla partner olabilirsiniz.

Beyteks tekstil

Beyteks Tekstil, 1993 yılında Adana’da kurulmuş başarılı bir tekstil firmasıdır. Ceyhan, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi ve Kadirli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesislerinde hizmetlerine devam etmektedirler.

Bu bölgelere yakın yerlerde oturuyorsanız Beyteks Tekstil ile iletişime geçebilirsiniz. Bazen iplik üretim tesisleri evden çalışabilecek insanlara ihtiyaç duyar. Siz de bu fırsatı değerlendirip Beyteks Tekstil İletişim için tıklayabilirsiniz.

Zara

Daha önce başka bir yerde incelediğiniz bazı pantolonlarda Zara etiketine rastladınız mı? Çok rastladım… Asıl sebep Zara’nın kusurlu ürünlerini bazı tekstil firmalarına vermesi. Hal böyle iken bu ürünlerin paketlenmesi, iplik temizliği gibi bazı işler de taşeron firmalar tarafından yapılıp satılmaktadır.

Siz de aracı kurumlarla çalışarak evden para kazanabilirsiniz. Şehrinizdeki tekstil atölyelerini ziyaret edin ve bilgi alın. Dilerseniz şehrinizdeki tekstil atölyelerini Google “Haritalar” başlığını kullanarak kolayca bulabilir ve telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Her atölye eve fazladan iş katıyor gibi değil. Ancak evden çalışabilirim diyorsanız bu fırsatı değerlendirmek isteyen firmalar olabilir. Hatta atölyelerde günde birkaç saat çalışarak ek gelir bile elde edebilirsiniz.

Berschka

Tıpkı Zara gibi Bershka da alt yüklenicilere pantolon, mont, kazak ve ayakkabı gibi ürünler tedarik edebiliyor. Bershka Güvencesi ile çalışmak için taşeronlarla görüşün. Hane halkı için ek işler sunan çeşitli şirketler vardır. Burada 10 tane listeledim ama müteahhit firmalarla konuşursanız daha fazla seçeneğiniz olduğunu göreceksiniz.

Hem evden hem de atölyelerden müteahhitlerle çalışabilirsiniz. Şirketin size sunduğu fırsatlara açık olmanız gerektiğini düşünüyorum. Günde 4-5 saatinizi ayırarak güvenilir evden çalışma firmaları ile kazanç sağlayabilirsiniz.

English home

Evleri istihdam eden güvenilir şirketler için seçenekleri genişlettim! Şimdi size ev tekstili konusunda oldukça ünlü iki firma ismi vereceğim. Burada bahsedeceğim şirketlerin hepsi doğrudan ev halkına iş vermiyor. Aramanızı bunu göz önünde bulundurarak gerçekleştirin.

Amacım size rehberlik etmek. English Home markası ayrıca yüklenicilere sipariş verebilir. Bu müteahhitlerde evden çalışabilecek kişilerle çalışıyorlar. Çünkü şirket için çok faydalıdır. Ayrıca şirketleri evden işçi çalıştırmaya ikna edebilirsiniz. ,

English Home özellikle havlu, bornoz ve nevresim ambalajı gibi işleri müteahhitlere yaptırmaktadır. Ayrıca benzer evlere ek iş veren firmalar genellikle ev giydirme işleri için eleman arıyor. Şehrinizdeki müteahhit firmaları internet üzerinden bulabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Madam Coco

Madame Coco da tıpkı English Home gibi taşeronlar çalıştırıyor. Siparişleri taşeron yapıyor… Madame Coco taşeronlara havlu, çarşaf, masa örtüsü, kırlent, pijama gibi ürünleri tedarik edebiliyor.

Direk Madame Coco markasına ulaşmak için zaman kaybetmeyin. Makale boyunca yinelediğim gibi, güvenilir bir ev paketleme işi ve daha fazlası için taşeronlara yönelin.

İŞKUR Evde ek iş imkanları

iskurrrr.jpg

Şaşırmadın mı İŞKUR güvencesi ile evden çalışabilirsiniz. İŞKUR’a şirket muamelesi yapmayalım. Ancak, size harika bir güvenilir iz sağladığı için bu başlık altında derecelendirmek zorunda kaldım.

İŞKUR, istihdam fırsatları sunan tamamen devlet kontrollü bir platformdur. Güvenilir home office firmaları bazen İŞKUR aracılığıyla çalışanlarına ulaşarak evden iş yapabilen kişilerle çalışmaktadır. İŞKUR’un bu alanda değerlendirilmesinin en önemli nedeni güvenilir firmaların İŞKUR ile çalışıyor olmasıdır.

İŞKUR devlet belgeli olduğu için burada faaliyet gösteren firmalar da tam denetimden geçmektedir… Ödemeler ve iş süreçleri devlet garantilidir. Yani İŞKUR üzerinden sizinle çalışmak isteyen firmaların tamamen güvenilir olduğunun garantisini verebilirim. 👉İŞKUR evlere iş verir mi? Cevap evet… İŞKUR açık kontenjanlarından kırmızı yazıya tıklayarak yararlanabilirsiniz.

Ayrıca home ofis firmaları özellikle paketleme işleri için evden çalışabilecek elemanlar arıyor. Burada da İŞKUR’dan yararlanabilirsiniz. Size yazdığım İŞKUR Evde Paketleme Başvuru Formu yazısını detaylı bir şekilde okuyun ve hemen başvurun. İŞKUR evlere iş veren güvenilir firmalarla işbirliği yapmanızda size çok yardımcı olacaktır. En güvenli yol evden çalışma imkanı sunan güvenilir firmalarla çalışmak diyebilirim.

Evde İş Veren Yerler

Konut istihdamı yapan firmalar başka hangi sektörlere bir göz atalım. Evde ek iş yapmayı düşünüyorsanız bu firmaları da değerlendirmeyi deneyin.

• Davetiye basan yerler
• Tekstil atölyeleri
• Yazıcılar
• Nikah şekeri üreten firmalar
• Kına mağazaları
• plastik – karton üreticileri,
• Çubuk İmalat Fabrikaları
• Etiket şirketleri
• Kutu – Paket yapmak için fabrikalar

Yaşadığınız yerdeki yukarıdaki firmalarla iletişime geçerek iş bulmanız mümkündür. Evden çalışabilecek işçilere ihtiyaçları olduğuna eminim. DIY bazı şirketler için daha uygun ve avantajlıdır. Ek bir gelir arıyorsanız bu durumu değerlendirebilirsiniz.

Size güvenilir firmalardan bahsetmiştim ama bu diğer firmaların güvensiz olduğu anlamına gelmiyor… Hayır sevgili okuyucular, güvenle çalışabileceğiniz birçok firma var. Bunları sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.

Evde işverenlerle hangi anlaşmaları yapabilirim?

Evde İşverenlerle Yapabilecekleriniz; Boncuk işleme, nikah şekeri süsleme, iplik kesme, düğme dikme, paketleme işi gibi seçenekler bulunmaktadır.

Evde İşveren ile yapılacak işler hakkında tüm detaylar…
Size evden çalışma şirketlerinin sizden neler beklediğini anlatacağım. Yerel işverenler genellikle evden çalışacak kişilerden deneyim ister. Ya da en azından işi bilen insanlarla çalışmak istiyorlar.

Evde ek iş isteyenlerin sayısı arttıkça rekabet ortamı ortaya çıkıyor. Bu nedenle güvenilir ev işletmeleri ile çalışmak için hangi işleri yapabileceğinizi bilmek sizi bir sıfır öne geçirecektir. Daha fazla iş ararken bu işleri de arayabilirsiniz.

İpe boncuk dizmek

Ev istihdam eden firmalar arasında kuyumculuk firmaları da bulunmaktadır. Kuyumculuk şirketlerinin genellikle evde çalışabilen insanlardan yapmasını istediği şey boncuk ipliğidir. Boncuk dizmek için herhangi bir ön bilgiye sahip olmanıza gerek yok.

Örneğin bir kolye ya da tespih takma işini herkes kolaylıkla tamamlayabilir. Dikkat etmeniz gereken tek nokta size verilen ürünlerin modelleridir. Firma size bu formda gerekli bilgileri sağlayacaktır. Bu bilgiler ışığında boncukları iplere dizeceksiniz. Yani boncukları iplere kafanıza göre dizmeyeceksiniz.

Para kazanmanın çok basit ve kolay bir yolu. İhtiyacınız olan tek şey biraz zaman ve azim.

Paketleme işi

Ambalaj işi firmaların en çok konut istihdam ettiği alanlardan biridir. Birçok şirket evde paketleme işi sunuyor. Evde ambalajın güvenilir olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek yok. Evlere paketleme fırsatı sunan güvenilir firmalarla iş birliği yaparak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Örneğin sabun ambalajı, saman ambalajı, kürdan ambalajı, alçı ambalajı, çorap ambalajı, kına ambalajı gibi birçok iş seçeneği bulunmaktadır.

Güvenilir ev paketleme işi için güvenilir ev işi yapan firmalarla ortaklık kurduğunuzda yapmanız gerekenler çok basit. Paketleme için ihtiyacınız olan tüm malzemeler firma tarafından sağlanacaktır. Paketlemeniz gereken ürünler ve bunları paketlemek için kullandığınız ambalaj adet olarak tarafınıza teslim edilecektir.

Bu ürünleri size söylendiği gibi paketliyorlar. Paketlediğiniz ürün sayısı kadar para kazanırsınız. Ne kadar çok paketlerseniz, o kadar çok para kazanırsınız. Hatta bu işten ayda 5.000 TL kazananlar bile var diyebilirim. Ev giydirme işini hangi firmaların yaptığını sizlere detaylı bir şekilde anlattım. Bu makaleyi okuyarak 81 ilde başvuru bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Evde paketleme işini nasıl bulurum?

Bulunduğunuz ildeki fabrika ve organizasyon firmalarına başvurabilirsiniz. Facebook’ta diğer evde çalışma gruplarına katılabilirsiniz. İŞKUR’a üye olabilirsiniz.

İplik kesme işi

Tekstil firmaları ile çalışmayı düşünüyorsanız iplik ayırma işlemi nasıl yapılır? Bilmelisin. Şirket size iplikleri nasıl ayıracağınızı söyleyecektir. Ama kısa tutayım… İpliği ayırmak için bazı küçük malzemelere ihtiyacınız olacak.

Yine firma, geri almanız şartıyla size teslim edecektir. Evinizde bir bütün olarak teslim edilen ipleri ayırıp firmaya iade edebilirsiniz. Ayırdığınız iplikleri zamanında firmaya teslim etmeniz önemli bir husustur.

Giysi düğmelerini dikmek

Evlere iş veren tekstil firmaları genellikle evlere elbise düğmeleri dikme işi veriyor. Dikiş beceriniz varsa farklı kıyafetlere düğme dikerek para kazanabilirsiniz. Elbise, gömlek, ceket gibi kıyafetlere sonbahar dikimi yapacaksınız.

Malzemeler anlaşmalı olduğunuz firma tarafından tarafınıza teslim edilecektir. İşi özenle yaptıktan sonra aynı firma ile çalışmanıza olanak sağlar. Böylece sürekli firma aramanıza gerek kalmaz.

Nikah Şekeri Dekorasyonu

Ev eksenli iş imkanı sunan güvenilir firmalarla çalışacaksınız, nikah şekeri üreten firmalarla da çalışmayı düşünebilirsiniz. Hiç düşündünüz mü Nikah Şekeri Süsleme Etkinliği Nasıl? Süslemelerin ve paketlemenin makineler tarafından yapıldığını mı zannediyorsunuz?

Hayır, nikah şekeri dekorasyonu insan yapımıdır. Bulunduğunuz bölgede nikah şekeri yapan yerler varsa onlarla iletişime geçerek evinizi nikah şekeri ile süsleyebileceğinizi belirtebilirsiniz.

Şirket size sipariş üzerine düğün şekerleri ve dekorasyon malzemeleri sağlıyor. Nikah şekerinin üzerini düzgün ve estetik bir şekilde süsleyip belirtilen tarihte firmaya teslim edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, güvenilir ev işi şirketleriyle ortaklık kurmanın birçok yolu var.

Ütü ve yıkama

utu.jpg

Yukarıda bahsettiğim gibi size evden iş verecek güvenilir firmalar genellikle size ütü ve çamaşır yıkama hizmeti verirler. Teslim edilen giysiler iyi yıkanmalı ve ütülenmelidir. Bazen giysiler sadece ütülenmek üzere size teslim edilebilir. Giysileri ütüleyip satışa hazır hale getirerek siz de evden para kazanabilirsiniz! 💰

Ev paketleme işinden güvenilir gelir 💰
Güvenilir işverenler aracılığıyla evde ne kadar para kazanabileceğinizden biraz bahsedelim. Öncelikle şunu söylemeliyim ki geliriniz yaptığınız işe ve çalıştığınız firmalara göre değişiklik gösterecektir. Ne kadar çok iş derecelendirip alırsanız, kazancınız o kadar artacaktır. Güvenilir ev paketleme işi kazançları için aşağıdaki tabloya bakın.

Paket sayısı Günlük alım Haftalık alım Aylık alım

 • Ambalaj 100 200 TL 1.400 TL 5.600 TL
 • 150 Paket 300 TL 2.100 TL 8.400 TL
 • 200’lü Paket 400 TL 2.800 TL 11.200 TL
 • Evde paketleme işinden güvenilir gelir

Yukarıdaki tablo 30 gün çalışan bir kişi için hesaplanmıştır. 30 gün çalışmak elbette zor olacaktır. Ancak haftalık çalışma size hitap edeceği için herhangi bir zorlukla karşılaşmazsınız. Gördüğünüz gibi, kazançlar çok tatmin edici.

Evde iş bulmanız için ihtiyacınız olan çeşitli bilgileri size sağladım. Arada verdiğim yazı örneklerini kontrol ederek evde ek istihdam imkanını mutlaka değerlendirebileceksiniz.

Bahsedilen ortalama geliri aşmak asla hayal değildir. Evinizde küçük bir ekip kurarak, artık paket vs. işler alarak gelirinizi artırabilirsiniz. Burada iş sizin azminize ve sıkı çalışmanıza bırakılmıştır. Haftanın 7 günü ev halkına iş veren firmalarla çalışırsanız çok ama çok iyi gelir elde edebileceğinizi unutmayın.

Evden firmalardan güvenilir çalışma hakkında bilmeniz gerekenleri size detaylı bir şekilde anlattım! Güvenilir firmalar ile rahatlıkla çalışabilirsiniz. Sorularınızı aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz…

Daha fazla ev işi için bizi izlemeye devam edin! Keyifli bir gün dilerim…

One Response

Mesaj Bırakabilirsiniz