Silivri evde paketleme işi ve iş imkanları 2024! Evlere, hanımlara iş veren firmalar

Silivri’de eve iş veren firmalar genellikle paketleme işi talep eden firmalardır. İstanbul’un bir ilçesi olan Silivri, şehrin merkezi kısımlarından uzakta olduğu için bu ilçede yaşayan kişiler bilgisayar başında çalışmaya daha sıcak bakarlar. İnternet üzerinden şehir ya da ülke sınırı tanımadan ek iş bulmak mümkündür.

Silivri’de yapılabilecek paketleme işleri arasında şunlar yer alır:

 • Tütsü
 • Kına
 • Düğün şekeri
 • Bardak

Bu işler için çeşitli firmaları araştırabilir ve evden ek gelir elde edebilirsiniz. Bu işleri yaparak aylık ya da haftalık bir biçimde para kazanabilirsiniz. Paketleme işlerindeki kritik nokta siparişlerin nitelikli bir şekilde oluşturulmasıdır.

Silivri’de Tütsü Paketleme İşi Yapılır Mı?

Tütsüler pek çok kişinin evinde yaktığı güzel kokulu unsurlar olarak bilinirler. Odada yarattığı atmosfer nedeniyle pek çok kişi tütsülere hayatında yer verir. Çok basit bir kullanımı olan tütsüler bazı kişiler için manevi bir değere de sahiptir.

Eve iş veren fabrikalar tütsülerini toptancılara ya da müşterilere satmadan evvel bu ürünleri paketlerler. Bunun için daha ekonomik yöntemlere meylederler ve evden eleman çalıştırırlar. İnce ve uzun poşetlere doldurulan tütsüler sonrasında kutulara yerleştirilir. İşin tamamı bu şekilde özetlenebilir.

650x344 silivride vatandasin susuzluk isyani 1578603963526

Silivri’de Toka Paketlemek

Uzun saçlı kişilerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan tokalar bazı kişiler için evde iş imkanı olarak kabul edilebilir. Toka üreticileri ya da dağıtıcıları bu tokaları tezgahlara yerleştirmeden evvel paketleme ihtiyacı hissedebilirler.

Plastik ya da lastikten yapılmış olan tokaları paketleyerek bir ay içinde binlerce lira kazanılabilir. Günde en fazla dört ya da beş saat alacak bu iş sayesinde sosyal hayatınızdan feragat etmek durumunda kalmazsınız. Evde sizlere yardımcı olacak kişiler varsa günlük siparişleri daha kolay yetiştirebilirsiniz.

Mevzu bahis paketleme işleri olduğunda firma bulmak internet üzerinden oldukça kolay olabilir. Adres ve iletişim bilgilerinin iletildiği firmalar kişilere geri dönüş yaparak sizlere iş imkanı sunabilirler. Evde yapılacak işler sadece paketleme işiyle sınırlı değildir.

Silivri’de İnternet Üzerinden İş Veren Firmalar Var Mı?

İnternet üzerinden çalışmak için herhangi bir yerde bulunmanıza çoğu zaman gerek yoktur. Çoğu kurum internet üzerinden iş adaylarıyla görüşür. Gerekli anlaşmalar sonucunda kişiler evden çalışmaya başlayabilirler.

image silivri5

Silivri’de yapılacak bilgisayar başlı işler arasında şunlar yer alır:

 • Anket doldurmak
 • Metin yazarlığı
 • Blog yazarlığı
 • Tez danışmanlığı

Silivri’de Blog Yazarak Para Kazanmak

Blog olarak anılan oluşumlar çoğu durumda birer hobi olsa da günümüzde bazı siteler kişilere yazı yazmaları karşılığında para verirler. Bu blog sitelerine üye olanlar para kazanabilirler. Yapılan ödemeler okunma sayısına göre şekillenir. Siteler ilgi gören yazılar üzerinden reklam geliri elde edebilirler. Bu gelirin bir kısmını da evde ek iş yapan yazarlarla paylaşırlar.

Mesaj Sayısı(28)

 1. mehmet sarıkaş
  • Kamil
 2. Seren
 3. Zeynep
  • Seda şeker
 4. Duygu
 5. Rabia
 6. Aysel
 7. Elif
 8. Ayşe
 9. Meltem tuna
 10. Ahmet
 11. Ahmet
 12. Esra
 13. Elif
 14. Arife
 15. Kamil
 16. Kamil
 17. Asuman
 18. cengiz
 19. Mustafa
 20. Hayriye aksu
  • Gülden
 21. Ramiz Hüseyin
 22. Melek

Mesaj Bırakabilirsiniz