Getir deposu açmak! Bayilik şartları, franchise bedeli ve 2022 maliyeti

2015 yılında İstanbul’da kurulan Getir hizmeti, İstanbul halkının evden markete çıkmadan alışveriş yapmasını sağlıyor. Bir mobil uygulama üzerinden istediğiniz ürünleri sipariş ediyorsunuz ve ortalama olarak 10 dakika içerisinde Getir görevlisi kapınıza kadar ürünleri ulaştırıyor. Bu mükemmel hizmet kısa sürede popüler oldu ve Getir’in hizmetlerine olan talep yükseldi. Bu durumu göz önünde bulunduran Getir bayilik vermek için ön talep toplamaya başladı. Şu sıralar İstanbul’da yeni bayiler için ön başvuru sürecinde olan firma yeni satış noktaları kurmayı hedefliyor.

Sermayenize ve kendinize güveniyorsanız siz de bu sisteme katılabilir, Getir sayesinde kar miktarınızı artırabilirsiniz. Şu an firma sadece İstanbul bazlı çalışmaktadır. O nedenle İstanbul haricindeki kişilerin bayilik başvuruları dikkate alınmayacaktır. İstanbul’da ikamet etmekteyseniz firmaya bayi olma talebinizi iletebilirsiniz.

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

getir bayilik başvurusu nasıl yapılır

300’den fazla ürünü tek tık ile sipariş etme kolaylığı sağlayan Getir servisi hem alıcılara hem de satıcılara büyük fırsatlar sunuyor. Müşteriler evden dışarıya çıkmadan tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirken, satıcılar ise hazır bir müşteri kitlesine hitap etme şansını yakalıyor. Ayrıca fiziksel olarak müşteri ile sadece ürün dağıtımına çıkarken muhatap oluyorsunuz ve işiniz dağıtımı yaptıktan sonra bitiyor.

Peki bu kadar harika bir sisteme nasıl bayi olabilirsiniz ? Çok basit. Hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve Getir bayilik formunu doldurun;

Getir Bayilik Başvuru Formu: https://getir.com/bayilik-basvurusu/

Form içerisinde bayilik talep eden kişinin kişisel bilgileri ve kaç bin TL yatırım yapacağınız hakkında bilgiler sizden talep ediliyor. Bu form bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak doldurmalısınız. Getir firmasına yapacağınız yatırım miktarını net olarak yazmalı ve bu noktada şeffaf davranmalısınız. Firma size elinizde belli başlı ürünleri bulundurma zorunluluğu koyacaktır. Bu nedenle devamlı olarak, istenilen ürünleri stokta bulundurabilmek için güçlü bir sermayeye ihtiyacınız olacaktır.

Başvuru formunun en altındaki kısımda bayi adaylarına “neden Getir bayisi olmak istiyorsunuz” diye bir soru sorulmuştur. Bu kutucuğun içerisine Getir firmasını tercih etmenizdeki nedenleri anlatan küçük bir paragraf yazmanız yeterlidir. Artık her şey hazır olduğuna göre formu gönderebilirsiniz.

Getir bayilik başvurunuz firmanın yöneticileri tarafından incelenecek ve tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bu başvuru süreci bir miktar uzayabilir, ön başvuru formudur ve onaylanan kişiler ile detaylı görüşmeler yapılacaktır.

Mesaj Sayısı(11)

  1. Ergün köksal
  2. Ergün köksal
  3. haydar yılmaz
  4. Kadir demirelli
  5. Muhittin
  6. Savas karabulut
  7. rahime turan
  8. gizem
  9. Yavuz
  10. Fahri

Mesaj Bırakabilirsiniz