LC Waikiki 2024 franchise bedeli ne kadar? Bayilik şartları ve isim hakkı ücreti

90’lı yıllardaki maymunlu logosu ile hafızalara kazınan LC Waikiki (büyük bir kesim tarafından “Elsiva” olarak okunuyor 🙂 )ülkemizdeki en popüler giyim mağazalarının başında geliyor. Hemen hemen her yerleşim yerinde bir mağazasının olması ve ürün fiyatlarının son kullanıcıyı tatmin etmesi nedeniyle LC Waikiki her geçen gün büyümeye devam ediyor. Hazır giyim sektörünün liderlerinden olan LC Waikiki eskiden daha çok çocuklara yönelik ürünler üretirken günümüzde genele hitap etmektedir. Bay ve bayan her yaş için geniş bir ürün yelpazesi olan LC Waikiki mağaza kalitesinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmeyi sürdürüyor. Giyim sektöründe bir iş kurmak isteyen kişilerin sıkça sorduğu sorular bulunmakta. LC Waikiki bayilik veriyor mu ? LC Waikiki mağazası nasıl açılır, franchise ücreti nedir ? gibi sorular sıkça sorulmakta. Biz de bu sorulara yanıt vermek amaçlı kısa bir araştırma yaptık ve sizleri bilgilendirecek bir yazı yazmak istedik.

LC Waikiki Bayilik Veriyor mu?

LC Waikiki bayilik veriyor mu

Giyim mağazası açmayı hedefleyen bir çok kişinin öncelikli olarak merak ettiği konu budur. Giyim mağazaları arasında en popüler firma olması nedeniyle LC Waikiki gözde olmuş durumda. Bu nedenden dolayı da yeni girişimciler LC Waikiki bayilik veriyor mu ? Bayilik veriyorsa ücreti 2019’da ne kadardır merak ediyorlar ?

Onlar için biz de kısa bir araştırma yapıp LC Waikiki’nin durumunu tespit ettik. Firma resmi websitesinde açıkladığı üzere Türkiye’deki mağazalarını bayilik – franchise yolu ile açmamaktadır. Türkiye’deki mağazaların kalitesini üst seviyede tutmak için hiç bir şekilde bayilik, franchise, corner satış ve toptan satış sunmayan LC Waikiki bugüne kadar açılmış olan tüm mağazalarını kendi operasyonları dahilinde açmıştır.

LC Waikiki’nin bayilik – franchise vermeme politikası her ne kadar giyim sektörüne girmeye karar vermiş girişimcileri üzse de firma kendilerine olan bu ilgiden oldukça memnun. Bir çok kişiden bayilik – franchise talebi alan LC Waikiki bu tekliflere şu anlık hayır diyor. Ancak bakarsınız ileride bir fırsat doğar ve LC Waikiki bayilik vermeye başlar. Böyle bir durum yaşanırsa bu makalemizden sizleri tekrardan bilgilendireceğiz.

LC Waikiki’ye Mağaza Kiraya Verme

LC Waikiki mağaza kiraya verme

Yukarıdaki satırlardan LC Waikiki’nin bayilik vermediğini öğrenip üzülenler için iyi bir haber verelim. Türkiye’deki mağaza kapasitesini artırmayı planlayan LC Waikiki yeni mağaza arayışları içerisinde. Bu bayilik konsepti dahilinde değildir. Sadece bir mülkünüz var ise bunu LC Waikiki’ye kiraya verebilirsiniz.

Açıkçası her mülk sahibi LC Waikiki gibi kaliteli bir firmaya mağaza kiralamaya sıcak bakacaktır. O nedenle mağazanız var ise ve aşağıdaki şartları karşılıyorsa LC Waikiki’ye dükkanınızı kiralayabilirsiniz. İşte o şartlar;

 • Dükkanınız işlek bir cadde üstünde, yoğun insan trafiğinin olduğu bölgelerde olmalıdır. Çarşı, park vs. gibi yerleşim yerlerine yakın işlek noktalardaki mağazalar kiralanır.
 • Dükkanın metrekaresi en az 1500 m2 olmalıdır. Bu kural dükkanın bulunduğu konuma göre (il/ilçe) değişebilir.

Başlıca 2 kural budur. Eğer 1500 metrekareden büyük bir dükkanınız varsa aşağıdaki linkten LC Waikiki’ye dükkanınızı tanıtabilirsiniz. Başvuru formunda dükkana ait bir kaç adet fotoğrafı da eklemeniz iyi olacaktır.

LC Waikiki Mağaza Öneri Formu: http://corporate.lcwaikiki.com/

LC Waikiki Bayilik Başvurusu ve Şartları

LC Waikiki bayilik başvuru

LC Waikiki Türkiye genelinde hiç bir kimseye bayilik vermediği için herhangi bir şartı, bayilik ücreti vs. yoktur. Yazımızın ilk satırlarında anlattığımız gibi LC Waikiki şu an hiç bir kimseye bayilik vermiyor. Eğer bir ilde veya ilçede mağaza açmayı planlarsa bunu kendi birimleri içerinde gerçekleştiriyor.

Dolayısıyla giyim mağazası açmayı düşünen kişiler LC Waikiki bayilik seçeneğini akıllarından silmelilerdir. Bu durumda olan kişiler için şu an bayilik veren diğer giyim mağazalarını önermekteyiz. Aşağıdaki bağlantılardan o mağazaların bayilik – franchise sistemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mesaj Sayısı(11)

 1. Mehmet Ünal GÖK
 2. Hatice
 3. Tuğba Aydoğan
 4. Nebi ozturk
  • Furkan Doğan
 5. İsmail
 6. Hasan ALAGOZ
 7. Burak toprak

Mesaj Bırakabilirsiniz