HSBC Nakit Puan kullanılan yerler 2023 (Marketler, Mağazalar)

Nakit puan kullanılan yerler, HSBC kredi kartı sahiplerinin kredi kartlarını kullanarak yaptıkları alışverişler sonucunda ya da bankanın sunduğu Nakit Puan kazanma fırsatlarını değerlendirmeleriyle kazandıkları puanları harcayabilecekleri yerlerdir. Nakitpuan kullanılabilecek yerler ise şu şekildedir:

  • HSBC Advantage üyesi iş yerlerinde para yerine kullanılabilmektedir.
  • Tatil puan olarak olarak konaklama yerlerinde, otobüs veya uçak bileti alımında, tur bedeli ödenecek tur şirketine yapılacak ödemelerde kullanılabilmektedir.

HSBC Advantage Nakitpuan Nerede Kullanılır?

HSBC Advantage Nakitpuan nerede kullanılır 2019

Hesabınızda birikmiş olan Nakitpuanları harcayabileceğiniz marketler, benzin istasyonları, mağazalar ve alışveriş sitelerine geçmeden önce sizlere puanlarınızı nasıl öğrenebileceğinizi anlatalım.

Biriken Nakitpuanlarınızı öğrenmek için HSBC’nin internet bankacılığı hizmetini kullanıyor olmanız gerekir. Eğer internet şubesi hesabınız açıksa hesabınıza giriş yapın ve “Kredi Kartı Bilgileriniz” kısmına tıklayın.

Burada HSBC Advantage kredi kartınızın detaylarını göreceksiniz ve Nakitpuanlarınızın ne kadar olduğunu görebileceksiniz. Eğer internet şubesi kullanmıyorsanız daha önceden HSBC kredi kartınız ile yapmış olduğunuz alışveriş fişlerini kontrol ediniz. Fişlerinizin üzerinde de hesabınızda biriken Nakitpuanların ne kadar olduğu belirtilmektedir.

HSBC Advantage NakitPuan Kullanabileceğiniz Yerler Neresi?

  • Nakit Puan Kullanılabilecek Yakıt İstasyonu: Opet
  • Uçak Bileti Alınabilecek Hava Yolu: Türk Hava Yolları
  • Nakit Puan Kullanılabilecek Gözlük Mağazası: Atasun Optik
  • Nakit Puan Geçen İnternet Alışveriş Siteleri: Arabam.com, Tatil.com, Sahibinden.com, Findeks.com, Lidyana.com
  • Nakit Puan Geçen Marketler: Kipa Market , Bizim Market

HSBC Advatage Nakit Puan kullandıran işyerleri, Advantage hizmetine üye iş yerleridir. Kampanyalar dahilinde kazanılan Nakit Puanlar bu yerlerde kullanılabilmektedir.

Nakit Puan Ne İşe Yarar?

Nakit Puan ne için kullanılır sorusunun cevabı, HSBC kredi kartını üye işyerlerinde kullanan kimseler tarafından merak edilmektedir. Nakit Puan, HSBC Advantage üye iş yerlerinde yapılan alışverişler sonucu kazanılan puanlardır. Bu puanların birikmesi ile kredi kartı kullanıcıları yine üye iş yerlerinde bu puanlar karşılığında ücretsiz alışveriş yapabilmektedir. 1 Nakit Puan ise 1 TL’ye tekabül etmektedir.

Nasıl Nakit Puan Biriktirilir?

Nakit puan biriktirme yöntemleri arasında en çok kazandıran yöntem, HSBC Advantage üye iş yerlerinden alışveriş yapmaktır. Bir diğer nakit puan biriktirme yöntemi ise HSBC Advantage tarafından sunulan kapmayaları takip etmektir.

HSBC müşteri temsilcisi hizmet numarası : 0 850 210 0 111

HSBC Advantage müşterileri, müşteri temsilcileriyle irtibat kurarak Nakitpuan ile ilgili bilgi alabilmektedir.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz