HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma: 2023’de HSBC müşteri hizmetlerine en hızlı nasıl bağlanılır?

HSBC müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolunu merak eden okuyucularımıza bu makalemizde en hızlı şekilde HSBC müşteri temsilcisine bağlanmanın tekniğini anlatıyoruz.

İngiltere’nin Londra şehrinde kurulan HSBC Bank köklü geçmişe sahip olan bir bankadır. Hong-Kong ve Şangaylı iki büyük bankanın bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Geçmiş tarihi 1865 yılına kadar giden banka, bu iki bankanın birleşmesi ile HSBC Bank adını almıştır. Şirketin merkezi finans dünyasının başkenti denilebilecek olan Londra’da yer alır ve dünyadaki en büyük bankalardan birisidir. Türkiye’deki yatırımlarını da her geçen sene büyüten HSBC Bank ülkemizde de oldukça fazla müşteriye sahiptir. Bireysel ve KOBİ müşterilerine uygun maliyetli kredi, kredi kartı veren banka her daim kar amacı güderek hareket etmiş fakat bununla birlikte müşterilerine de kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Hızlı çözümler sağlayan bir müşteri hizmetlerine sahip olan HSBC Bank, banka müşterilerinin tüm sorunları ile yakından ilgileniyor ve sorunları ivedilikle çözüyor.

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2022

HSBC Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Müşterilere hızlı çözümler bulmayı amaçlayan tüm bankalar, çağrı servisine otomatik yanıt veren telesekreter sistemi kurarlar ve bu sayede müşterileri ilgili bölümlere aktarmaya çalışırlar. Fakat bazen sadece müşteri hizmetleri personeline bağlanmak ve derdinizi canlı olarak anlatmak istersiniz. Bunu tercih ettiğiniz zaman, telesekreter mesajlarını dinlemek sizin için büyük bir vakit kaybı olur ve o arada sıkılırsınız.

Neyseki HSBC müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu ile bu sorun aşılacak ve doğrudan doğruya müşteri temsilcinize bağlanabileceksiniz. Aşağıdaki adımları birebir uygulamanız halinde kolaylıkla bankadaki müşteri temsilcinize bağlanacaksınız;

  • 0850 211 0 111 no’lu HSBC müşteri hizmetlerini arayın.
  • Telesekreter konuşmaya başlayınca ilk olarak “1” tuşuna basın.
  • Son adımda sizden tekrar tuşlama yapmanız istenecektir. Birer saniye aralıklarla önce “8” tuşuna, daha sonra “4” tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Tuşlamaları doğru olarak yaptığınızda en kısa sürede bankanın müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız. Eğer bu tuşlamalar işe yaramazsa, tuşların yerleri değişmişse veya çağrı merkezine bağlıyken sizden yapmak istediğiniz işlemi sesli olarak bildirmeniz istiyorsa “kredi kartımı kapattırmak istiyorum” demeniz yeterli olacak. Bunu söylediğiniz takdirde sistem sizi otomatik olarak müşteri temsilcisine yönlendirecektir.

Mesaj Bırakabilirsiniz