Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma: 2024’de Türkiye Finans müşteri hizmetlerine en hızlı nasıl bağlanılır?

Bu makalemizde Türkiye Finans müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemini anlatacağız. Telesekreter mesajlarını beklemeden müşteri temsilcisine hızlıca bağlanma imkanına sahipsiniz.

%100 yerli sermaye ile 1991 yılında kurulan Anadolu Finans ile Family Finans’ın 2005 yılında birleşmesi ile kurulan Türkiye Finans, 2005 yılından beri Katılım Bankacılığı alanında hizmet vermektedir. 2008 yılında %67,03’lük hissesi Suudi Arabistanlı The National Commercial Bank tarafından satın alınmış ve hala elinde bulunmaktadır. İslami bankacılık alanında hizmet veren ve katılım bankacılığı sektörünün gelişmesinde, büyümesinde önemli katkıları olan Türkiye Finans, güçlü büyümesi, artan şube sayısı ile bankacılık sektörünün önemli bir parçasıdır. Türkiye’de kullanım oranı gittikçe artan Türkiye Finans kaliteli bir çağrı merkezine sahiptir. Çağrı merkezindeki personeller, müşterilerin yaşadığı sorunlara çözüm bulmak için 7/24 hizmet vermektedir.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye Finans müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Müşterilerinin sorunlarına hızlı çözümler bulmak amacıyla kurulan Türkiye Finans müşteri hizmetleri banka ile ilgili yaşamış olduğunuz tüm sorunlara profesyonel çözümler bulmakla görevlidir. Yaşamış olduğunuz en küçük sorunu müşteri temsilcinize ileterek çare bulmasını talep edebilirsiniz. Fakat müşteri hizmetlerine bağlanırken uzun süre telesekreter mesajlarını dinlemekten sıkılmanız olasıdır. Aşağıdaki yolları uygulayarak Türkiye Finans müşteri hizmetlerine direk bağlanma işleminizi yapabilir, doğrudan doğruya müşteri temsilciniz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

  • 0850 222 22 44 numaralı Türkiye Finans müşteri hizmetlerini arayın.
  • Telesekreter mesajları devreye girdiği zaman “0” tuşuna basarak kayıp, çalıntı kart departmanına bağlanın.

Bazen bu tuşlamalar da değişiklik olabilmekte veya operatöre bağlanmışken sizden sesli olarak yapmak istediğiniz işlemi bildirmeniz istenebilmekte. Böyle bir durumu yaşamanız halinde kayıp/çalıntı kart bildirimi yapmak istiyorum dediğiniz takdirde doğrudan müşteri temsilcisine aktarılır ve canlı görüşme imkanına sahip olursunuz.

Türkiye Finans müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemini yukarıdaki yolla yaptığınızda müşteri temsilcinize bağlanırsınız. Fakat yine de hatların yoğunluğuna bağlı olarak bağlantı süreniz uzayabilir. Bankaların mesai saatleri içerisinde arama yapmış iseniz, bağlanma süreniz oldukça uzayacaktır. Çünkü bu saatler aralığında bir çok banka müşterisi çağrı merkezini arar ve inanılmaz bir yoğunluk oluşur. İşlemi çok acele olmayan kişiler bankanın müşteri hizmetlerini 22:00 – 06:00 aralığında ararlar ise hatlar boş olacağı için en hızlı şekilde müşteri temsilcisine bağlanabilirler.

Mesaj Bırakabilirsiniz