ING Bank ATM Yeri Önerme ve 2023 Başvuru Formu

ing

Son zamanların en popüler bankalarından biri olan ING Bank, avantajlı kredi imkanları ve kolay ürün teslimi ile tanınıyor. Bu avantajlar son yıllarda müşteri tabanında önemli bir artışa neden olmuştur. Maalesef ING Bank, ATM konusunda ülkemizdeki en yetersiz bankalardan biri olacak kadar hızlı büyümeyi planlamamış olacak. Bu nedenle son dönemde yapılan ING Bank ATM yer teklifi başvurularının çoğu, tesis koşulları ve lokasyonun uygun olması durumunda onaylanmaktadır. Bu nedenle bazı illerde sadece 1-2 şubesi bulunan ve ilçelerde şubesi olmayan ING Bank, ATM sayısını artırmak için yoğun çaba harcıyor. Yapılan testler para grubu tarafından çok hızlı bir şekilde değerlendirilmektedir.

ING ATM kiralama

ING Bank ATM’leri için yer önerisi başvurularının değerlendirme aşaması elbette ağırlıklı olarak lokasyon üzerinden gerçekleştirilmektedir. Lokasyonun ne kadar yoğun ve uğraklı olduğu çok önemlidir. ATM alanı belirlemek ve kiralamak bir süreçtir. Lokasyonun yanı sıra bölgede ING Bank ATM’si olup olmadığı da önemlidir. Diğer bankaların ATM’lerinin yakında olduğunu ve ING Bank’ın yakında olmadığını görmek, uygulamanın hem mülk sahibi hem de ING Bank için daha cazip hale geldiği söylenebilir. Para grubu, başvurunun onaylanma olasılığının çok yüksek olduğuna inanıyor ve bankanın uzmanları soruşturmaya başlıyor.

ING Bank ATM’leri için yer önerisinin olumlu değerlendirilmesinin ardından taşınmaz çevresinde incelemeler yapılıyor. Günlük tahmini geçen kişi sayısı, insanları bu bölgeye çeken faktörler, çevredeki kurum, kuruluş, şirket ve daha birçok detay dikkate alınır. Gerekirse ATM’nin anahtarlama çalışmasına geçilir. Siz de böyle avantajlı, para garantili ve iyi kira getirisi olan bir yatırımdan faydalanmak isterseniz aşağıdaki başvuru bilgilerini kullanabilirsiniz. Başvuru bilgilerini doldurup belgeleri hazırladıktan sonra aşağıdaki başvuru kanalları başvurunuzu yapmanıza yardımcı olacaktır.

ATM Teklifi Başvuru Formu

Bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanız banka ile olan görüşmelerinizin olumlu yönde ilerlemesine katkı sağlayacaktır.

Farklı bankalara başvurmak, mülkünüzü mümkün olan en kısa sürede ATM’ye dönüştürme avantajı sağlar.

One Response

  1. Yusuf Duman

Mesaj Bırakabilirsiniz