YapıKredi ATM Yeri Önerme ve 2024 Başvuru Formu

yapi kredi atm gunluk para yatirma ve cekme limiti ne kadar1

Kurumsal bankacılıktan profesyonel bankacılık hizmetlerine kadar birçok alanda lider bankalardan biri olan Yapı Kredi, son dönemde en çok ATM arayan bankalardan biri olarak biliniyor. Bu durum YapıKredi ATM lokasyonu tavsiye etmek için fırsat bekleyen gayrimenkul yatırımcıları için büyük önem taşırken, bazı formaliteler ve evrak gönderiminden sonra YapıKredi’ye ATM lokasyonu kiralamak mümkündür. Bankaların kiraladığı küçük mülkler iyi lokasyonlarda ise, ATM büyüklüğünde bir mülke kıyasla kazancınızın son derece iyi olacağı söylenebilir. Böyle bir kazanç kapısının açılabilmesi için öncelikle bankalara ulaşılıp gayrimenkul hakkında bilgi verilmesi gerekmektedir.

ATM kiralamanın faydaları

ATM yeriniz varsa ve banka tarafından kiralanıyorsa birçok avantaj sizi bekliyor. Birincisi, küçük bir daireniz olsa bile yine de kira geliri elde edersiniz. ATM bir mağaza gerektirmez ve hatta dış mekana yerleştirilebilir. İşte değersiz bir araziden nasıl emlak geliri elde edebileceğiniz. Üstelik:

 • kurumsal kiracı var
 • Yıllık veya aylık düzenli kira ödemesi
 • Her yıl enflasyon oranındaki artış
 • Düzenli kira geliri
 • Mülkün Güvenli Kullanımı
 • Uzun yıllar emlak kiralamak gibi avantajlarınız var.

Yapı Kredi, ATM olarak diğer bankalara göre yetersiz kaldığı için bu konuda imkanlarını genişletmek istiyor. Bu nedenle lokasyon büyük önem arz ederken YapıKredi müşterileri için ATM’lerden sorunsuz işlem yapabilmek büyük önem taşımaktadır. Öncelikle ATM için önerilecek alan yoğun bir yerde, güvenli bir yerde ve insanların ATM’yi rahatlıkla kullanabilecekleri bir yapıda olmalıdır. Bu şartların sağlanması durumunda YapıKredi ATM lokasyonu önerme başvurunuzun olumlu sonuçlanması muhtemeldir. Olumlu bir başvuru için belirtilen kriterlerin sağlanması yeterli değildir. Belge detaylarının da büyük önem taşıdığı söylenebilir.

Yapıkredi’ye ATM Yer Teklifi Başvuru Formu

 • adınız ve soyadınız
 • Telefon numaran
 • Önerilen ATM konumunuzu harita üzerinde işaretleyebilir veya “Konum Bilgileri” alanına tam adresi girebilirsiniz.
 • konum bilgisi
 • e-posta

Yukarıdaki bilgileri sağlayarak mülkünüzü kiralamak için başvurabilirsiniz. YapıKredi ATM lokasyonu önermek için başvurduğunuzda aşağıdaki belgeleri hazırlamanız gerekmektedir. Ayrıca mal ile ilgili bilgi verilirken karşı tarafa ait bilgilerin doğru bir şekilde iletilmesi, aşırıya kaçılmaması ve doğru bilgiler içermesi gerekmektedir. İlgili başvuru kanalları aşağıdaki bölümde yer almakla birlikte, başvurunuz alındıktan sonra inceleme süreci başlamaktadır. Doğrulama süresi Yapı Kredi para grubu gözetiminde olup işlem yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yapılan incelemeler sonucunda bölge ve mülkiyet yapısının ATM’ye uygun olması durumunda en kısa sürede ATM kurulum işlemine başlanacaktır. Ayrıca başvurunuz askıya alınabilir. Bu durumda, gelecekte herhangi bir zamanda sizinle iletişime geçileceği sonucuna varılabilir.

Bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanız banka ile olan görüşmelerinizin olumlu yönde ilerlemesine katkı sağlayacaktır. Yapıkredi Bankası size en kısa sürede olumlu ya da olumsuz bir cevap verecektir.

Mesaj Bırakabilirsiniz