İş Bankası ATM Yeri Önerme ve 2024 Başvuru Formu

is bankasi atm 5

ATM sayısı açısından yetersiz kalan bankalardan biri olan İş Bankası, son dönemde İş Bankası ATM’leri için yapılan yer önerisi başvurularına daha fazla önem vermektedir. İş Bankası, ATM sayısını artırmak ve müşterilerine daha geniş bir hizmet ağı sunmak amacıyla bu çalışmalarını tüm illerde sürdürmektedir. Şehir merkezi, kalabalık ya da işlek caddeler vb. bu alanlardaki mülkleriniz de size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Bu lokasyonlarda bulunan tüm mülkler, ideal banka ATM lokasyonları olarak kabul edilmektedir. ATM yer önerisi başvurularında belirtilen lokasyondaki mülkler bir adım önde olmakta ve genellikle olumlu sonuçlanmaktadır.

Türkiye İş Bankası’na ATM kiralama

İş Bankası ATM yer tavsiyesi için başvururken bölgede İş Bankası ATM’lerinin az olması çok önemlidir. Ancak diğer ATM’lerin bolluğu, başvurunuzun onaylanma olasılığının yüksek olduğu anlamına gelir. ATM lokasyonlarının çok iyi getirileri olduğu söylenebilirken, mülk yapınızın ATM’ye hazır olması o gelir kapısını açmanızı sağlar. Kalabalık bir mekanda olması, müşterilerin işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebileceği bir yapıda olması, güvenlik sorunu olmayan bir yapıda olması gibi daha birçok özellik ATM’lere uygun yapısal özellikler olarak bilinmektedir. Gayrimenkulünüzün bu niteliklere sahip olduğunu düşünüyorsanız hemen karlı bir yatırımın kapılarını aralayabilirsiniz. İş Bankası ATM’leri için yer teklif başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası ATM Yer Öneri Formu

 • konum bilgisi
 • bölge *
 • Semt *
 • komşu *
 • cadde sokak
 • Kapı numarası
 • iletişim bilgileri
 • Adı ve soyadı *
 • E-posta adresi *
 • seyyar
 • Mülkiyet Bilgileri
 • Aylık Kiralama Ücreti (TL)*
 • Aylık Ücret (TL)
 • Tapu Bilgileri
 • metrekare
 • Ada
 • Yerleşim
 • dipnot
 • Yalnızca .jpg ve .png formatındaki dosyalar eklenebilir. Yüklenen fotoğrafların boyutu en fazla 10 MB olabilir ve maksimum 5 adet resim yüklenebilir.

İş Bankası’na bu konuda teklif gönderebilmek için öncelikle aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. Bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun. Ardından aşağıdaki başvuru kanallarını kontrol ederek belgelerinizi İş Bankası’nın başvuru kabul ettiği kanallardan İş Bankası’na gönderin. Bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanız banka ile olan görüşmelerinizin olumlu yönde ilerlemesine katkı sağlayacaktır. Türkiye İş Bankası’ndan tarafınıza yapılacak olumlu veya olumsuz herhangi bir geri dönüş mutlaka en kısa sürede yapılacaktır.

Farklı bankalara başvurmak, mülkünüzü mümkün olan en kısa sürede ATM’ye dönüştürme avantajı sağlar.

thumbs b c 67d1e06f17a703776def6e7226908709

İş Bankası, yaygın şube ağıyla Türkiye genelinde hizmet veren köklü bir bankadır. Bu nedenle bir bölgede yeni şube açarken şube sayısını artırmak için boş binalara veya dükkanlara ihtiyaç duyarlar.

İşyerimi kurumsal bankalara nasıl kiralayabilirim?

Bu nedenle, kiralama işi olan kişilerin bir yer önermek için e-posta yoluyla başvurmalarını istiyorlar. Kiralık işyeri veya bina sahibi kişilerin de belirli kural ve düzenlemeler çerçevesinde bina veya işyeri bilgilerini bildirmeleri gerekmektedir.

İş Bankası bina ve işyerlerini hangi kriterlere göre kiraya veriyor?

Bir banka bir çalışma alanı kiralamak istediğinde, o alanın kaç metrekare olduğunu bilmek ister. Bankanın bulunduğu cadde de önemlidir.

Banka kiralama yeri başvurusunda bulunurken nelere dikkat edilmelidir?

Kurumsal özelliklere sahip firmalarda mağazaları boş olan kişiler bu mekanları kiralamak istemektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Her şeyden önce, cephenin genişliği önemlidir. Banka yöneticileri, bankanın kurulacağı ortamın cephesinin ne kadar geniş olduğunu bilmek isterler. Binanın kaç katlı ve kaç metrekare olduğu, oturma izni olup olmadığı önemli sorular.

Tüm bu bilgileri ticari bankaya e-posta ile bildirebilirsiniz. Ayrıca binanız veya dükkanınız için kaç lira kiralamak istediğinizi de belirtebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, istenilen kira bedelinin ne yüksek ne de düşük olmasıdır.

İş Bankası’nda kiralık dükkan başvurusu nasıl yapılır?

İş yerimizi veya binamızı bir bankaya kiralamak istersek doğal olarak büyük meblağlar düşünürüz ama bunun da bir bedeli vardır. Binanın konumu, hangi sokakta olduğu, yoğun olup olmadığı, binanın cephesinin geniş olup olmadığı önemlidir. Ancak aynı sokaktaki kiralama fiyatları da bize bildiriliyor. Gerekirse, o bölgedeki gayrimenkul sektöründen bilgi toplanarak başvurulacak en iyi miktar belirlenebilir.

Tüm bu bilgileri içeren bir e-posta gönderirseniz, kiralamak istediğiniz çalışma alanınızı fotoğraflarla birlikte gösterebilir ve subbeyeri@isbank.com.trad adresine gönderebilirsiniz.

One Response

 1. Hamdullah AY

Mesaj Bırakabilirsiniz