ING Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma: 2023’de ING Bank müşteri hizmetlerine en hızlı nasıl bağlanılır?

Ing Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını arayanlar için bir yazı yazmaya karar verdik ve ING Bank müşteri temsilcisine hemen nasıl bağlanılır anlatmak istedik.

Ülkemizdeki yabancı sermayeli bankalardan birisi olan ING Bank Hollanda menşeili bir bankadır. Dünya genelinde 40 ülkede bankacılık hizmeti sunan ING Grup’un Türkiye’deki iştiraki olan ING Bank Türkiye, ülkemizde milyonlarca banka mevduat sahibine hizmet vermektedir. Büyük bir kitle tarafından kullanılan ING Bank özellikle yüksek faiz oranı almak isteyen sermaye sahiplerinin tercihi olan bir bankadır. Elbette bankanın kredi kartı ve kredi ürünlerini de banka müşterileri ile adil bir şekilde paylaşması ING Bank’a olan ilgiyi artırdı. Bugün ülkemizdeki en büyük bankalardan birisi olan ING Bank müşteri hizmetleri noktasında da adımlar attı ve müşterilerine hızlı çözümler bulmak için kaliteli bir çağrı merkezi kurdu. Sorunlarınıza hızlıca basit çözümler sunmayı hedefleyen bu proje büyük oranda başarıya ulaştı ve banka müşterileri sorunlarını hızlıca, vakit kaybetmeden halletmeye başladı.

Şimdi biz de daha fazla sözü uzatmadan ING Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu nedir sizlere anlatalım ve kolayca çağrı servisine bağlanın;

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

ING Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

 • 0 850 222 0 600 no’lu ING Bank müşteri hizmetlerini arayın.
 • Hat bağlandıktan sonra sistemde telesekreter konuşması devreye girecektir. Burada ING Bank hesap açılışında vermiş olduğunuz adınıza kayıtlı telefon numarasını tuşlayın.
 • Daha sonra sıra ile önce “3” tuşuna basınız, ardından “0” rakamını tuşlayınız.

Yapmanız gerekenler bu kadardır. ING Bank müşteri hizmetlerinin yoğunluğuna bağlı olarak en kısa sürede çağrı servisinde kişisel temsilcinize bağlanacaksınızdır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta arama yapılan zaman aralığıdır. Bankaların müşteri hizmetleri genellikle sabahın ilk saatlerinden itibaren mesai saati bitimine kadar yoğun olur. Bu nedenle de müşteri temsilcisine bağlanmak için uzun vakitler telefon başında beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Bizim tavsiyemiz banka müşteri hizmetlerini gece vakitlerinde aramanızdır. Eğer hatlar boş ise hiç vakit kaybetmeden ING Bank Müşteri Hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

ING Bank Müşteri Hizmetlerinde Hangi İşlemler Yapılır

ING Bank müşteri hizmetlerinde hangi işlemler yapılır

0 850 222 0 600 numaralı ING Bank Telefon Bankacılığı hattında aklınıza gelebilecek bir çok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki işlemleri telefonunuz ile bankaya gitmeden yapabilirsiniz;

 • Para transferi yapabilirsiniz (Hesaplar arası veya başka bir hesaba)
 • Hesaplarınızın bakiyesini sorgulayabilirsiniz.
 • Başka bankalara EFT yapabilirsiniz.
 • Kredi kartı şifrenizi alabilirsiniz.
 • Kredi kartınızın limitini artırma talebinde bulunabilirsiniz.
 • Kredi kartı ekstresi ve dönem içi harcamalarınızı öğrenebilirsiniz.
 • Sanal kredi kartı işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Tüm faturalarınızı ve vergi borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
 • Trafik cezalarınızı ödeyebilirsiniz.
 • Döviz alım – satım talimatları verebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz