İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma: 2023’de İş Bankası müşteri hizmetlerine en hızlı nasıl bağlanılır?

Türk Kurtuluş Savaşını’nın bitiminde tamamen yerli sermayeli, ulusal bir bankanın kurulması fikri ortaya çıkmıştır. Atatürk ve çalışma arkadaşları tarafından bu bankanın fizibilite çalışmaları yapılmış ve Türkiye İş Bankası ismiyle kuruluşu yapılmıştır. İsmi Celal Bayar tarafından belirlenen İş Bankası 26 Ağustos 1924’da açılmış ve hizmete başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren ülkemizdeki en kaliteli bankacılık hizmetlerinden biri olmayı başarmış olan Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri ile de banka müşterilerinin sorunlarına hızlıca çözüm bulabiliyor. Bu makalemizde İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını ve telefon bankacılığı ile hangi işlemleri yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

iş bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Oldukça kaliteli bir müşteri hizmetleri departmanı olan İş Bankası bu alanda belki de en başarılı bankalardan birisidir. Çağrı merkezine bağlandığınızda karşınızda alanında bilgili müşteri temsilcilerini bulursunuz ve hızlıca sizin sorununuza çözüm bulurlar. İş Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma için aşağıdaki yolları izlemeniz yeterlidir;

  • 0850 724 0724 no’lu İş Bankası müşteri hizmetlerini arayın.
  • Karşınıza çıkan sesli menüde 0 tuşuna basın.
  • Ardından telesekreter konuşma yapacaktır ve sizden Müşteri Numaranızı yazıp # tuşuna basmanızı isteyecektir. Müşteri numaranızı bilmiyorsanız 11 haneli TC Kimlik No yazıp # tuşuna basmalısınız.

Bu işlemleri uyguladıktan sonra başka hiç bir ek telesekreter mesajı duymadan müşteri hizmetlerine direk bağlanacaksınız. Elbette bu noktada İş Bankası müşteri temsilcisi hatları diğer müşteriler ile ilgileniyor olabilir. Bu nedenle bir müddet çağrı sırasında beklemeniz gerekebilir. Sıranın size gelmesi halinde direk olarak ilgili müşteri temsilcinize ulaşıp, sorununuza çözüm bulmasını talep edebileceksiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerinde Hangi İşlemler Yapılır

iş bankası müşteri hizmetlerinde hangi işlemler yapılır

  • Kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
  • Kredi kartı dönem içi harcamalarınızı ve kredi kart ekstrenizi öğrenebilirsiniz. Ekstrenizi mail olarak talep edebilirsiniz.
  • Vadeli, vadesiz, yatırım hesaplarınızın bakiyelerini öğrenebilirsiniz.
  • Tüketici kredisi borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
  • Döviz alım ve satım emirlerinizi sesli olarak verebilirsiniz.
  • Döviz kurlarını öğrenebilir, güncel kredi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.
  • Anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri ile yukarıda bahsedilen tüm işlemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Karşınızdaki banka call-center görevlileri işlemlerinizi hızlı olarak halledecek ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Mesaj Bırakabilirsiniz