TEB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma: 2023’de TEB müşteri hizmetlerine en hızlı nasıl bağlanılır?

TEB Müşteri Hizmetlerine direk bağlanma işlemini merak eden okurlarımız için bu makalemizde en kısa sürede TEB müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır basitçe anlatmaya çalışacağız. Yazımızdaki yolları uygulayarak kolaylıkla müşteri temsilcinize bağlanıp, banka ile yaşadığınız sorunu giderebilirsiniz.

1927 yılında Türk Ekonomi Bankası adıyla kurulan TEB, 2005 yılında dünyaca ünlü banka BNP Paribas ile stratejik iş birliği anlaşması imzalayarak güç birliği yapmıştır. Ülke genelinde yaygın şube ağı ile müşterilerine keyifli bir bankacılık deneyimi yaşatan TEB, kaliteli bir çağrı merkezi hatta da kurmuştur. Banka müşterilerinin yaşadığı tüm sorunlar bu servis üzerinden ivedilikle çözülmüştür. TEB ile yaşadığınız en ufak problemde dahi banka personelleri sizinle ilgilenecek ve sorununuzu giderecektir. TEB müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolunu arayanlar aşağıdaki direktifleri uygularak kolaylık müşteri temsilcisi ile görüşmeye başlayabilir.

TEB Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

TEB Müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Müşteri hizmetleri hattına direk bağlanmak isteyenler, uzun telesekreter mesajları ile zaman harcamak istemeyen, hızlıca müşteri temsilcisi ile görüşmek isteyen kişilerdir. Sizler için yaptığımız araştırmada aşağıdaki tuşlamaları yaparak temsilciye direk bağlanabileceğinizi tespit ettik.

 • 0 850 200 0 666 ‘nolu TEB müşteri hizmetlerini arayın.
 • Telesekreter konuşması başlayınca TC Kimlik No veya sisteme kayıtlı Cep Telefonu No tuşlamanızı yapın.
 • Ardından “3” tuşuna basını ve bekleyiniz.
 • Son adımda “1” tuşuna basın. Bir saniye kadar bekledikten sonra tekrar “1” tuşuna basın. Hepsi bu kadar artık müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

Adımları doğru olarak uyguladığınız takdirde müşteri temsilcinizi ile görüşme sağlayacaksınız. Fakat müşteri hizmetleri hattı yoğun ise bağlanma süreniz uzayabilir. Bankalarda mesai saatleri içerisinde büyük bir yoğunluk söz konusu olur ve mesai saatleri arasında hatta bağlanmak için uzun zaman telefon başında beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Bu sorunu aşmak isteyenlere tavsiyemiz banka müşteri hizmetlerini saat 22:00 – 06:00 aralığında aramanızdır. Bu saatlerde bankanın çağrı servisi genellikle boş olur ve hızlıca müşteri temsilcinize bağlanırsınız.

TEB Telefon Bankacılığı İle Yapılan İşlemler

TEB müşteri hizmetlerinde yapılan işlemler

TEB müşteri hizmetleri hattına direk bağlanma ile uğraşmadan aşağıdaki tüm işlemleri sesli yanıt sistemi ile uygulayabilirsiniz.

 • Fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 • Kredi kartı ekstrenizi talep edebilirsiniz.
 • Kredi kartı şifre işlemlerinizi yönetebilirsiniz.
 • Kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
 • Vadeli – vadesiz hesap bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.
 • Kredi kartınızın limitini yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.
 • Kredi işlemlerinizi yönetebilir. Kalan kredi borç durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz