Simit Sarayı Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Simit Sarayı Bayiliği Nasıl Alınır?

Simit günlük hayatta en çok tükettiğimiz kahvaltılıkların başında geliyor. Tarihi Osmanlı dönemlerine kadar uzanan simit sofralarımızın en pratik ve hazır yiyeceklerinden birisi. Günün ilk öğünü olan kahvaltıda sık sık tüketilen simit dışarıda kahvaltı yapanlarında bir numaralı tercihlerinden. Gıda sektörüne yönelik bir iş yapmak isteyenlere hitap eden simit dükkanında bir çok bayilik fırsatı bulunuyor. Ülke genelinde en yaygın marka olan Simit Sarayı da bayilikler veriyor. Yazımızda Simit Sarayı bayilik ve Simit Sarayı franchise bedeli hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm noktalarına ve yurtdışına bayilikler veren Simit Sarayı sizlerin de başvurularını bekliyor. Uygun yatırım maliyetleri ile simitçi açmak için en iyi tercih Simit Sarayı’dır.

Simit Sarayı Bayilik Süreci -2022Şartları

simit sarayı bayilik süreci

Türkiye ve İngiltere’de 4 fabrikaya sahip olan Simit Sarayı lojistik merkezleri ile en taze ürünlerini bayilerine gönderiyor. Ürün çeşitliliği bakımından zengin bir menüye sahip olan Simit Sarayı başlıca ürünleri simitin yanında poğaça, açma, kurabiye, burger, dürüm, sandviç, pizza, makarna ve salatayı da menüsünde bulunduruyor.

Simit Sarayı bayilik süreci ise şu şekilde;

  • Simit Sarayı’na yapılması gereken yatırım gücüne sahip olan herkes bayilik başvurularını yapabilir. Türkiye genelinde bayilikler veriyoruz.
  • Bayilerimiz Simit Sarayı’nın en taze ürünlerini satacaktır. Ürün tedarikinde her zaman yanınızdayız.
  • Şube açmak isteyenler AVM içerisinde veya şehrin işlek noktalarında, cadde üstünde dükkan kiralamalıdır. Kiralanacak dükkan yoğun insan trafiğinin bulunduğu alanlarda olmalıdır.
  • Başvuru yapan adaylar ile yüz yüze görüşme yapılır ve sektör hakkında bilgilendirme yapılır.
  • Şube açacağınız lokasyon uzman ekiplerimiz tarafından değerlendirilir.
  • Lokasyonun onaylanması halinde yatırım maliyetleri hesaplanır ve size özel teklif sunulur.
  • Bayi adayımız ve personelleri eğitimden geçirilerek sektöre hazır hale getirilir.
  • Açılış ve sonrasında destek hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Simit Sarayı Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

simit sarayı franchise

Simit üzerine bir iş kurmak istiyorsanız ürün tedariki çok önemli bir konudur. Simit Sarayı firmasından bayilik alarak bu noktada avantajlı olabilirsiniz. Simit Sarayı sizlere en taze ürünlerini ulaştıracak, ayrıca isim hakkını kullanarak insanlara daha fazla güven verebileceksiniz. Böylece satış miktarlarınızda artış olacak. Simit Sarayı bayilik – franchise için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp form doldurabilirsiniz.

Simit Sarayı Bayilik Başvurusu: https://www.simitsarayi.com/franchise

Firma İletişim
Adres: Apa Giz Plaza, Büyük Dere Cad. No: 191 34330 Levent, İstanbul, Türkiye
TEL: 0 212 398 0 398

Mesaj Bırakabilirsiniz