Cafe de Lokma Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Cafe de Lokma Bayiliği Nasıl Alınır?

Lokma çılgınlığı çığ gibi büyümeye devam ediyor. Gittikçe yaygınlaşan bir sektör olması nedeniyle ardı arkasına yeni lokmacı zincirleri açılıyor. O zincerlerden birisi de Cafe de Lokma… Bu yazımızda Cafe de Lokma bayilik başvurusu nasıl yapılır, Cafe de Lokma bayiliği nasıl alınır anlatıyoruz.

Yöresel Ege lezzeti olan lokma tatlısının dönüşüm geçirmiş hali olan yeni nesil çikolata soslu lokmaları Cafe de Lokma’nın Belçika sosu ile buluşmuş ve ortaya mükemmel bir lezzet çıkmış. Lokma tatlısını ülkemizin bir çok noktasına yaymayı amaçlayan Cafe de Lokma “iyi tatlı yiyen iyi düşünür” diyor ve herkesi zincir lokma şubelerine davet ediyor.

2019 yılında yeni nesil lokma sektörüne girmeye karar verenler için bayilik veren ve Cafe de Lokma’nın mükemmel lezzetini ülkemizin her noktasına taşımak isteyen firma aşağıdaki şartlar dahilinde bayilikler dağıtıyor.

Cafe de Lokma Bayilik Şartları ve Özellikleri

cafe de lokma bayilik şartları

– Bayilik alan kişiyle ön görüşme yapılır ve görüşmede işin detayları anlatılır.
– Bayilerimize tüm ürünleri biz tedarik ediyoruz.
– Şube açabilmek için 40 m2 dükkana sahip olmalısınız.
– Şubenin tasarımı Cafe de Lokma standartlarında yapılacak ve anahtar teslim olarak size verilecektir.
– Şubenin masa ve sandalye ihtiyaçları da Cafe de Lokma tarafından tedarik edilecektir.
– Franchise sistemine giriş her şey dahil olarak 140 bin TL’dir.
– Şubelerimizin yapmış olduğu cirolardan %5 kar payı (royalty) almaktayız.

Bu sektöre girmeye karar verenler için en kaliteli seçimlerden olacak olan Cafe de Lokma ekibi titizlikle çalışıyor ve bayilerine her türlü kolaylığı sağlıyor.

BUNU DA OKUYUN: Tatlı Sektörüne Girmek İsteyenlere Yeni Trend: Lokmacı Dükkanı Açmak

Cafe de Lokma Bayilik Başvurusu

cafe de lokma bayilik

Cafe de Lokma’dan bayilik almak için ilk yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bayilik başvuru formunu doldurmaktır. Buradaki formu doldurup gönderdikten sonra bir süre beklemelisiniz.

Başvuru formunuz Cafe de Lokma’nın bayilik departmanı tarafından incelenecek ve durumunuz analiz edilecektir. Başvurunuzun onaylanması halinde sizinle temas kurulacak ve işin detayları, bayilik sözleşmesi gibi konularda bilgilendirileceksiniz.

Bayiliğinizi almanızın akabinde şubenin kurulumu yapılacak ve Cafe de Lokma standartlarında bir lokmacı şubesine sahip olacaksınız.

Mesaj Bırakabilirsiniz