Soulmate Coffee Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Soulmate Coffee Bayilik Alma Şartları

Türkiye’nin önemli kahve zincirlerinden olan markanın enfes lezzetlerini kendi müşterilerinizle buluşturmak ister misiniz? Bunu yapmak için firmanın bayiliğini alabilirsiniz. Nasıl bayilik alabileceğinizi öğrenmek ve kendi işinizin patronu olmak için yazımızı okumaya devam etmeniz yeterlidir.

Soulmate Coffee özellikle kahve ve fırın lezzetlerini tatmak isteyen kişiler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Bayilik veren marka sayesinde, ticaret hayatına sıfırdan girmenize gerek kalmadan başlayabiliyorsunuz. Soulmate Coffee her çeşit kahveleri barındıran bir markadır. Cadosa Group A.Ş. çatısı altında hizmet vermektedir.

Soulmate Coffee bayiliği alarak başarılı firmanın bilgi ve tecrübesinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kahve bayiliği almanız halinde yılların tecrübesinde faydalanmış olursunuz. Ancak elbette bayi olmak isteyen kişilerin yerine getirmeleri gereken belli başlı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar yerine getirildiği sürece kişi başvurusunu yapabilir.

Soulmate Coffee Bayilik Şartları Nelerdir?

Soulmate

Soulmate Coffee bayiliği şartları yerine getirildikten sonra başvuru yapılmasında fayda var. Bayilik almak isteyen kişilerin yerine getirmekle sorumlu oldukları bazı şartlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Kişilerin bayilik almak için gerekli olan yatırım bedelinin tamamını karşılaması gerekir.
  • Bayilik almak isteyen kişinin markanın misyon ve vizyonunu iyi anlaması bununla birlikte markaya katkı sağlamak için hevesli olması gerekir.
  • Marka bayiliği verilecek olan iş yerinin insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerde konumlanması gerekir.

2020 Soulmate Coffee Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak için bedel çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterecektir. Ancak ortalama bilgi edinmek isteyen kişiler için yatırım bedeli 250 bin TL olarak belirlenmiştir. Başvuru yapmadan önce bu işin maddi boyutunun nerelerde olduğunu iyice anladığınızdan emin olun.

soulmate coffee bakery megaplus 37 3

Soulmate Coffee Bayiliği Nasıl Alınır?

Soulmate Coffee bayiliği almak için firmanın resmi internet sitesi ziyaret edilir. Daha sonra menü kısmında bayilik bölümüne tıklanır. BU bölümde yer alan form doldurulur. Formda bilgiler kontrol edildikten sonra gönder butonuna basılır. Yetkili kişiler sizinle bayilik hakkında en kısa sürede iletişime geçecektir.

Soulmate Coffee’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Soulmate Coffee bayi sayısı şu an için açıklanmamış olsa da, firmanın her geçen gün giderek büyüdüğü ve bayilikler vermeye devam ettiği bilinmektedir. Bayiliklerin yalnızca yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da olması planlanmaktadır. Soulmate Coffe bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

20150221 114444 small 2 1

Soulmate Coffee Müşteri Hizmetleri İletişim

Soulmate Coffee müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 863 76 94’dır. Müşteri hizmetlerinin yardımları sayesinde bayilik hakkında öğrenmek istediğiniz diğer bilgileri de öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattına mesai saatleri içinde ulaşarak aklınızdaki her türlü soru, görüş, öneri iletebilirsiniz.

 

One Response

  1. Veysi dağ

Mesaj Bırakabilirsiniz