Sushico Franchise Bedeli 2023 (Bayilik Şartları, Maliyeti)

Sushico franchise işleminin gerçekleştirilmesi için hangi adımların izlenmesi gerektiğini sizler ile yazımız üzerinden paylaştık. Eğer sizler de Sushico firmasının bayiliğini almak istiyorsanız hemen yazımızı okuyarak bayilik başvurusu sağlayabilirsiniz.

Sushico firması, 1997 yılında Selim Yalın ve Baran Dumanoğlu tarafından kurulmuş olan ve günümüzde birçok farklı konumda hizmet vermeye devam eden bir Çin, Japon ve Tay mutfakları yemekleri sunan restorandır. Birçok farklı konumda aktif olarak 25 yıldır hizmet vermeye devam eden Sushico, farklı mutfaklara ait birçok özel yemeği de müşterilerine sunar. Günümüzde Sushico bayiliği verilmeye hızla devam edilmekte ve Sushico firması her geçe gün daha hızlı bir şekilde büyümektedir. Sizler de hemen Sushico bayiliği alarak bir Sushico dükkanı açabilir ve hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

 

Sushico Bayilik Şartları Nelerdir?

Sushico bayiliği şartları, günümüzde ancak Sushico bayilik başvurusu yapmış olan kişiler ile paylaşılan bir bilgidir. Bu nedenle de Sushico’ya bayilik almak için başvuru sağlanmadan önce bayi olabilmek için hangi koşulların yerine getirilmesi gerektiği hakkında net bir bilgi alınabilinmesi mümkün değildir. Firma, bayilik başvurusu alabilmek için başvuru yapacak olan kişilerden öncelikle bir başvuru formu doldurmalarını ister. Bu formu doldurmalarından sonra, eğer kendilerini bayilik vermek için uygun bulurlarsa, şartlarını kendileri ile paylaşabilirler.

 

2022 Sushico Franchise Bedeli Ne Kadar?

Sushico firmasının franchise verebilmek için kendilerine başvuru yapan kişilerden talep ettiği ücret, 50.000 USD olarak belirlenmiştir. Bu ücret, franchise başvurusu yapacak olan kişiler tarafından firmaya ödenmek zorundadır. Bu tutar dışında kalan diğer masrafları da firma kendi üstlenmez. Bununla beraber,belirlenmiş olan bu bayilik ücreti her konumda açılacak olan dükkanlar için geçerlidir.

 

Sushico Bayiliği Nasıl Alınır?

Sushico, günümüzde aktif olarak bayilik vermeye devam eden firmalar arasında yer alır. Sushico bayiliği almak için yapılması gereken ilk iş, Sushico’nun resmi internet sitesinde yer alan franchise başvuru formunu doldurmaktır. Bu formun doldurulması ile beraber şirket, kendisinden bayilik almak isteyen kişilerin ön başvurularını kabul etmiş olur. Eğer yapılmış olan ön başvuru kabul edilirse firma kişiler ile iletişime geçer. Başvuru için teslim edilmesi gereken evraklar da ön başvurunun tamamlanmasından sonra firma tarafından şahıslara iletilir.

 

Sushico’in Kaç Tane Bayisi Var?

Sushica mağazalarının toplam sayısı, 50’dir. Yurt dışı Sushico bayi sayısı 4 olup bu bayiler Kıbrıs, Arnavutluk, Kosova ve Makedonya’da hizmet vermektedir. Kalan 46 şubesi yurt içinde yer alan Sushico’nun 1 şubesi Mersin’de, 1 şubesi Gaziantep’te, 1 şubesi Sakarya/ Adapazarı’nda, 1 şubesi Bursa Korupark’ta, 1 şubesi Eskişehir Cassaba Modern’de, 1 şubesi İzmit Yahyakaptan’da, 1 şubesi Muğla Bodrum’da açılmıştır. Antalya’da 2, İzmir’de 5, Ankara’da 3 ve İstanbul’da 27 şubesi vardır. İstanbul’da hem Avrupa hem de Anadolu yakasında olmak üzere, Türkiye’nin 47 farklı konumunda hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Sushico Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Sushico müşteri hizmetleri ile iletişim kurulabilmesi için kullanılabilecek iki farklı telefon numarası mevcuttur.  Sushico müşteri hizmetleri telefon numarası olarak kullanılabilecek numaralar 0216 455 44 95 ve 0850 250 78 74 numaralarıdır. Bunların dışında, şubelere iletilmek istenen istek, talep ve şikayetler için her şubeye özel olarak alınmış olan telefon numaraları kullanılabilir. Sushico şubelerinin telefon numaralarının tümü, Sushico resmi sitesinde mevcuttur. Ancak istek ve şikayetlerin firmaya iletilebilmesi için bir iletişim formu şirket tarafından kullanılmaz. Müşteri hizmetleri veya şubelerin kendi numaraları üzerinden Sushico şubelerine erişim kolaylıkla sağlanabilir.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz