Mite Love XML İç Giyim Bayilik fiyatları ne kadar? Kadın iç giyim için XML bayilik fırsatı

Sermayesiz olarak iç giyim sektörüne girmeyi planlıyorsanız ve e-ticaretin gücünü kullanmayı düşünüyorsanız Mite Love’nin ücretsiz XML iç giyim bayiliği tam size göre demektir. Geniş ürün yelpazesi ile iç giyim ve fantezi ürünleri sektöründe büyük başarı elde eden Mite Love bayiler ile çalışarak satış miktarını yükseltmeyi hedefliyor. Mite Love XML iç giyim bayilik ile hemen XML entegrasyonu sağlayıp, stok yapmadan e-ticarete başlayabilirsiniz.

Mite Love XML İç Giyim Bayilik

mite love xml iç giyim

İç giyim sektörüne girmek isteyen kişiler için özel bir program hazırlayan Mite Love XML entegrasyonu sağlıyor. Bu sayede girişimci kişiler Mite Love bünyesinde bulunan tüm ürünleri bir kaç tıkla kendi satış platformlarına ve e-ticaret sitelerine ekleyebiliyorlar.

Stoksuz satış yöntemi olan dropshipping ile depo yönetimi ve ürün stok yönetimi ile uğraşmadan sipariş geldikçe Mite Love’dan ürünü kargolatıp, müşteriye satış gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede en yüksek kar marjları ile iç giyim sektöründen güzel kazanç elde edebilirsiniz.

Mite Love XML Sistemi Özellikleri

mite love xml sistemi özellikleri

  • Yeni girişimcilerin sorun yaşamaması için stok alma zorunluluğu kaldırılmıştır. Stoksuz olarak sistemimize katılabilirsiniz.
  • Satışını gerçekleştirdiğiniz ürün için Mite Love’a ödeme yaparsınız. Ürünün kargolanması bizim anlaşmalı olduğumuz firmadan yapılabilir. Veya kendi anlaşmalı kargo firmanız varsa kendiniz de gönderim yapabilirsiniz.
  • N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, E-PTTAVM gibi platformlarda ürünlerimizi kolaylıkla satabilirsiniz. Panelimiz oldukça basit ve kullanışlıdır.
  • Kendinize özel olarak kurduğunuz e-ticaret sitesinde de XML entegrasyonu ile satış yapabilirsiniz.

Firma İletişim
AKAR NET DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Adres: Karacaibrahim mahallesi Sancaktar Caddesi Eski Pasaport Şube 1/A Kırklareli / MERKEZ
e-Mail: info@mitelove.com

Mesaj Bırakabilirsiniz