Nazlı Su Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Nazlı Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Damacana su sektörünün önemli isimlerinden birisi olan Nazlı Su bayilik veriyor. Aydın merkezli firma daha çok Aydın ve İzmir bölgesinde yatırımlarını yapıyor. Bu iki ilimizde ve ilçelerinde bir çok bayisi olan Nazlı Su yeni bayiler ile birlikte damacana su sektöründeki satış miktarını artırmayı amaçlıyor. Aydın merkezli Süleyman Tuğrul Tarım Ürünleri tarafından kurulan Nazlı Su firmasından bayilik talep edip damacana satış ofisinizi açabilirsiniz.

Nazlı Su Bayilik Şartları ve Özellikleri

Nazlı Su bayilik Şartları

  • Firmamız ile uyumlu bir şekilde çalışacak, çalışkan ve yatırım gücü olan girişimcilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Nazlı Su markasından bayilik alarak kaliteli bir su firmasının desteğini arkanıza alacaksınız.
  • Ürünlerimizi satmak için küçük bir depo kiralamanız yeterlidir. Bütçenize göre bir dükkan kiralayıp damacana deposu haline getirebilirsiniz.
  • Bayilerimiz dağıtım için kullanılacak araçları kendileri satın alacak veya kiralayacaktır. Damacana su dağıtımı için motorsiklet veya ticari araç kullanabilirsiniz.
  • Bayilerimiz işe başlarken toplu olarak damacana alımı yapacaktır.
  • Bayilik almak istediğiniz il / ilçe ve mahalleyi bizlere bildirmelisiniz.

Nazlı Su Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Nazlı Su bayilik başvurusu

Nazlı Su düşük yatırım maliyeti ile bayilik almanıza olanak sağlıyor. İzmir ve Aydın bölgesinde bir çok bayisi olan Nazlı Su ailesine siz de katılabilirsiniz. Bayilik talebinizi iletmek için hemen aşağıdaki iletişim adreslerini kullanın ve firma yetkililerine bayilik almak istediğinizi belirtin.

Firma İletişim
Adres: Yıldız Tepe Mah. Nazilli / AYDIN
TEL: 0 (256) 318 22 11
e-Mail: info@nazli.com.tr

Mesaj Sayısı(2)

  1. Osman ağan
  2. Osman ağan

Mesaj Bırakabilirsiniz