Pizza Dünyası Bayilik Alma Şartları Neler? 2024 Franchise Bedeli Ne kadar? Maliyeti ne kadar?

Fast-Food sektörüne yatırım yapmak isteyenler için başlıca sektörler var. Günümüzde gençlerin ve öğrencilerin en çok tercih ettiği fast-food ürünlerinden birinin pizza olduğu tartışılmaz bir gerçektir. İtalyan mutfağının dünyaya armağanı olan pizza sektöründe tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüksek karlılık gözleniyor. Bu sektöre yatırım yapan ve bir pizza şubesi sahibi olan kişiler kısa sürelerde yatırımlarını amorti edip kara geçebiliyor. Tabii bunu yapabilmek için yatırımcı kişiler alanında kaliteli bir bayi ile çalışmalıdır. Bu nedenle de İzmir merkezli “Pizza Dünyası” markasının bayilik arayan kişilerin tercih etmesi gereken firmalardan birisi olduğunu düşünüyoruz. Pizza Dünyası bayilik başvurusu için yapılması gerekenleri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Şu an İzmir ve Aydın’da şubeleri bulunan Pizza Dünyası şube sayısını arttırmak amacıyla Türkiye genelinde bayilikler dağıtıyor. Yatırımcı adaylarından asgari şartlar talep eden Pizza Dünyası sizleri de bayilik sistemine çağırıyor!

Pizza Dünyası Bayilik Şartları ve Özellikleri

pizza dünyası bayilik şartları

  • Pizza Dünyası ailesine katılarak bizimle birlikte markamızın kalitesinde çalışacak yatırımcı adaylarının bayilik programımıza başvurmasını istiyoruz.
  • Pizza sektörü karlılığı yüksek olduğu bir sektördür. Markamızın ismini kullanarak kısa zamanda satış miktarlarınızı yükseltip yatırımınızı amorti edeceğinizi düşünüyoruz.
  • Bayilik adaylarımızın girişimci, işinin başında durabilecek kişilerden oluşmasını istiyoruz.
  • Adaylarımız ile yapacağımız toplantı sonrasında bayilik almaya hak kazanan kişiler ile franchise sözleşmesi imzalanır.
  • Şubenizi yoğun insan trafiğinin olduğu bölgelerde kurmalısınız. Bolca satış yapabilmek için çevrenizde okul, hastane, iş yerleri, askeriye gibi yapıların olması önemlidir.
  • Pizza Dünyası olarak bayi adaylarımıza iki konseptte bayilik vermekteyiz. Şubelerinizi cadde üstlerinde veya AVM’de kiraladığınız dükkanlarda kurabilirsiniz.
  • Yapılacak olan yatırımın miktarı işin boyutuna bağlı olarak değişecektir. Yatırımcı adaylarımızın karşılaması gereken sermaye, yapılan yüz yüze görüşme sonrasında bildirilir ve yatırımcı ile anlaştıktan sonra franchise sözleşmesi imzalanır.

Pizza Dünyası Bayilik Başvurusu

pizza dünyası bayilik

Pizza Dünyası sektöründe başarısını ispat etmiş, herkes tarafından takdir gören bir firmadır. İzmir ve Aydın’daki şubelerinde yaşadığı tecrübe ile tüm Türkiye’de faaliyet göstermek isteyen firma yatırımcılar için oldukça esnek şartlar koşmuş. Sadece AVM değil, caddeüstü dükkanlar için de bayilik veren firmaya başvurunuzu göndermek için aşağıdaki e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Pizza Dünyası Bayilik Başvurusu: info@pizzadunyasi.com.tr

Size verdiğimiz adrese “Pizza Dünyası’ndan bayilik almak istiyorum” konu başlıklı bir e-posta gönderirseniz firma görevlileri en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

Mesaj Bırakabilirsiniz