Kaporasız Evde Paketleme İşi Veren Güvenilir Firmalar 2023

Evden çalışmak isteyenler! Güvenilir bir evde paketleme işiyle kazanılacak para var… Bu yazıda sizlerle depozitosuz evde paketleme işi 2022’nin ayrıntılarını paylaşacağım. İşte evden çalışma fırsatı ile nasıl para kazanabileceğiniz. 🙂

kaporasizpaketleme

Son zamanlara bakacak olursak ambalaj işi yapanların sayısı arttı. Evlere yönelik ambalaj hizmeti veren firmalarla çalışabilirsiniz. Yazıda sizlere depozitosuz paketleme işinin telefon numarası, ek iş veren firmalar, evde paketleme işi yapanların yorumları gibi detayları verdim. Atlamadan okuyarak faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evde çeşitli paketleme işleri yapabilirsiniz. Ev hanımları ve zamanı olan öğrenciler için avantajlı bir part-time iş. Elbette ek gelire ihtiyacı olan herkes başvurabilir. Bu çalışmalar sayesinde ayda en az 5.000 TL kazanabilirsiniz!!

Paketleme işlerinin düzgün bir şekilde yapılması ve teslim edilmesi önemlidir. Kasa şirketleri depozito gerektirmez. Sizlere güvenilir ev paketleme işi alabileceğiniz yerlerden de bahsedeceğim.

Evde ek başlıksız çalışma için hangi şirketlerle çalışabilirsiniz? Bilmeniz gereken başka ne var? anlatmaya başlıyorum!

Evde paketleme işleri nelerdir?

Kaportasız evde paketleme işi yapmak istiyorsanız hangi ek işe başvurabileceğinizi bilmelisiniz. Şirketlerin iş hakkında az ya da çok bilgi sahibi olması önemli olacaktır. Şirketler sizden herhangi bir eğitim veya deneyim beklemez. Ancak işletme hakkında bilgi sahibiyseniz, olumlu geri bildirim alma olasılığınız daha yüksektir.

 • küpe geri ambalaj
 • Evde sabun paketleme işi
 • Çorapların katlanması ve paketlenmesi
 • bar paketleme dükkanı
 • Evde kına sarma
 • Evde saman paketleme dükkanı
 • Evde alçı ambalaj
 • Cep telefonu kılıfı paketleme dükkanı
 • Nikah şekeri ambalajı
 • çay paketleme işi
 • kürdan paketleme

Bu aralar en popüler kapşonsuz ambalaj firması diyebilirim. Kırmızı yazıya tıklayarak detayları öğrenebilirsiniz. Makalede ilgili tüm bilgileri paylaştım. Elbette ambalaj bununla sınırlı değil. Birçok sektörden firma evlere ambalaj işi vermektedir.

Şirketler neden paketleme işçisi kiralamak yerine evden çalışabilen çalışanları tercih ediyor diye merak ediyorsanız. Çünkü çalışanları şirket içinde çalıştırmak daha pahalıdır. Ev paketleme işlerini özellikle kadınlara yaptıran birçok şirket var. Siz de bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Paketleme işi nasıl yapılır?

Kapşonsuz ev giydirme işi yaptırmak istiyorsanız giydirme işi nasıl yapılır? bilmen gerekir. Şirketler sürece aşina olan kişilerle çalışmayı tercih ediyor. Örneğin alçı paketlemeyi biliyorsanız bu işi almanız daha kolay olacaktır.

Merak etme! Ev sarma işi oldukça basit bir mantıkla yapılır. Bu işin en zor yanı şirketlerle uğraşmak. Firmalara ulaşıp işi alırsanız gerisini rahatlıkla halledersiniz.

Anlaştığınız firma, paketleme işi için ihtiyacınız olan ürün ve malzemeleri size sağlayacaktır. Paketleme hakkında bilgilendirileceksiniz. Bir koliye kaç ürün konulmalı, paketleme nasıl yapılır, etiketleme yapılır? Size açıklanacaktır.

Toplu ürünleri satın alıp tek tek paketlemeniz gerekiyor. Öncelikle ürünleri ayırmalı ve miktarlarına göre paketlemelisiniz. Hazırladığınız ürünleri kutu veya poşetlere koymalısınız. Firmanın teslim tarihi olarak belirttiği tarihte teslim etmeniz gerekmektedir.

İPUCU: Evde paketleme şirketiyle iş yaparken titiz olmak önemlidir. Şirket işinizi beğenirse kesinlikle sizinle tekrar çalışmak isteyecektir. Böylece sürekli firma aramanıza gerek kalmaz.

Evde Paketleme İşini Kimler Yapabilir?

Kimler kapora ödemeden ek iş ilanlarına başvurabilir? Merak ettiğinizi biliyorum… Size iyi haberlerim var. Yukarıda bahsettiğim şeyi zaten az çok anladınız. 🙂

Evde para kazanmak istiyorsanız ve bu işe karar verdiyseniz önünüzde hiçbir engel yok. Eğitim seviyeniz ve tecrübeniz önemli değil. Reşit ve sorumluysanız evlere yönelik ambalaj hizmeti veren firmalarla rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Peki, hangi şehirlerden depozitosuz evde paket yapabilirsiniz? Özellikle İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, Ankara, Adana gibi büyük şehirlerde; Bu işleri Tokat, Sivas, Yozgat, Sakarya, Kırklareli gibi küçük kasabalardan da yapabilirsiniz.

Her yerde ambalaj mağazaları sunan şirketler var!

Ek gelire ihtiyacınız var ama evden çıkamıyor musunuz? Evde para kazandıran işler sayesinde siz de evden para kazanmanın yolunu bulabilirsiniz! Makaleyi okuyun ve size uygun işi bulun…

Evde Paketleme İşlerinin Kazancı nedir?

Paketleme işi telefon numaralarının detaylarına geçmeden önce biraz da kazançlarından bahsedelim! Kapşonsuz ev paketleme ile ilgili en garip şeylerden biri, aldıkları ücrettir. Gelirinizin çok belirli bir miktarını vermek yanlış olur.

 • Çünkü ev tipi paketleme işinde gelirinizi etkileyen en önemli kısım paket sayısıdır. Diğer işverenler ne kadar paketlediğinize bakar.
 • Haftada 500 paket de yapabilirsiniz, 2000 paket de… Yani gelirinizi bir şekilde belirliyorsunuz desem doğru olur.
 • Bu nedenle işe başlamadan önce ne kadar süre çalışabileceğinizi belirleyin.
 • Ayrıca yaptığınız işle aranızda ücret farkı oluyor. Örneğin cam ambalaj firması ile saman ambalaj firması arasında fark olabilir. Ama ortalama olarak aylık bir gelirden bahsedebilirim.
 • 1 ay paketleme işi yapan bir kişi ortalama 4.000 TL ile 5.000 TL arası kazanabilmektedir.
  Bu kazançları artırmak sizin elinizde! Öğrenciyken bile paketleme işleriyle birkaç hafta harçlık kazanabilirsiniz.

Örnek kazanç beyanı: Şirketten nikah şekeri sarmak için bir sipariş aldınız. Paket başına 1 çay kaşığı vardır. Günde 300 paket üretebilirsiniz. Bir ayda toplam 20 gün çalışırsanız alacağınız para 6.000 TL. Gördüğünüz gibi, oldukça iyi para kazanmak size kalmış.

Paketleme işi için hemen başvurun!

paketleee

Paketleme iş fırsatları arayanlar bu başlığı dikkatlice okumalı. Kaportasız ev giydirme işleri için doğrudan reklama rastlamayabilirsiniz. Şirketler ve kişilerle iletişim kurarken özellikle dikkatli olmalısınız. Şirketler sizden depozito ödemenizi istemez. Bu yüzden dikkatli olmalısın.

Bir paketleme işine başvurmanın birkaç yolu vardır. Bunlar sırasıyla:

Kariyer – başvuru portalları

Kariyer.net ve sahibinden.com gibi iş bulma sitelerinde evde iş fırsatları bulmak mümkün. Bu sayfaları düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde paketleme işi yapan firmalar olabilir. Bu web sitelerinde çeşitli paketleme siparişleri görebilirsiniz.

Sosyal Medya Gönderileri

Ek iş ilanları için peşinat ödemeden sosyal medya paylaşımlarını kullanabilirsiniz. Örneğin, Facebook’ta evde paketleme iş gruplarına katılabilirsiniz. Böyle birçok grup var. Giriş yapıp gönderileri görebilirsiniz. Bir Facebook hesabınız yoksa, bir tane oluşturduğunuzdan emin olun. Bu yöntemi kullanarak depozitosuz ev giydirme işi için başvuran birçok kişi var.

Google Haritalar’ı kullanın

Diğer bir yöntem ise Google Haritalar. Bulunduğunuz şehirdeki evleri istihdam eden firmaları haritalarda arayabilirsiniz. Kartların üzerindeki telefon numaralarından depozitosuz ev işleyip işlemediklerini sorabilirsiniz.

İŞKUR paketleme işleri

Ayrıca Türkiye Hükümeti Denetimli İstihdam Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla evde paketleme boş pozisyonlarına da erişebilirsiniz. Konu hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirmek isterim.

DİKKAT: Kapora ödemeden diğer iş ilanlarına nasıl başvuru yapacağınızı anlattım. Bahsettiğim başvuru yöntemlerini denerken sizden depozito, TC kimlik numarası ve detaylı banka bilgisi isteyenlere dikkat edin. Şirketler ve şahıslar sizden bu bilgileri talep etmeye yetkili değildir!

Güvenilir bir ev paketleme işi yapmak istiyorsanız İŞKUR üzerinden firmalara başvuruda bulunabilirsiniz. İŞKUR üzerinden evlere ambalaj hizmeti veren firmalar var. İŞKUR kaportasız ev paketleme işi için yapmanız gereken tek şey üye olmak. İŞKUR Evde Ambalaj başvuru formu nasıl doldurulur?

Öğrenmek ve başvuru sürecini başlatmak için makaleye tıklayın! Burada hangi kısma dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağım. Anavatanda ek iş ilanları genellikle popülerdir. İlk başta bir reklam görmezseniz şaşırmayın. Gün gün takip etmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Güvenilir bir ev paketleme işi için İŞKUR doğru tercihtir.

81 ilde ev ambalajı firmalarına uygulama bilgisi veren firmaların detaylandırıldığı bu yazımızı da okuyabilirsiniz. Konuyla ilgili çok faydalı bir yazıydı!

Ev Paketleme İşi için Telefon numaraları

Artık kaporasız evden eve nakliyat işi için telefon numaraları var. Aktif açık pozisyonlar varsa bu numaraları arayarak evde iş bulabilirsiniz. Yukarıdaki yöntemleri kullanarak başvuru yapabileceğinizi tekrar belirteyim.

Kapşonsuz ev ambalajı sunan şirketlerin telefon numaraları:

 • 0212 243 7613
 • 0216 418 34 7
 • 0212 480 050
 • 0212 407 078
 • 0216 354 232
 • 90216527729
 • 90212422186
 • 90326225220
 • 90288214171
 • 90288412300

Bir de navlunla hanelere iş sağlayan firmalar var. Bu firmalara nasıl ulaşılacağı ve telefon numaralarından uzun uzun bahsettim.

ÖNEMLİ!! Lütfen cep telefonu numaraları olan ve daha güvenilir olan 0505-0553 gibi numaralar yerine 0212-0232 gibi numaralarla iletişime geçiniz.

 • “Yükle Daire Taşımacılığı Yapan Firmalar” yazısını okuyun, 81 ildeki telefon numaralarını öğrenin!
 • Şehrinizdeki ilgili şirketleri bulmak ve onlarla iletişime geçmek için Google’ı da kullanabilirsiniz. Her firma ev paketleme işi yapar diye bir şey yok ama bu işi gönüllü olarak yapan firmalar var diyebilirim. Değerlendirmek!
 • İade edilebilir bir paketleme işi sunmayan güvenilir şirketler
 • Evde para kazanmak söz konusu olduğunda en önemli şey güvenli bir şekilde çalışmaktır. Kapşonsuz ev ambalajı sunan firmalar ile çalışmak için güvenilir firmalar ile çalışmalısınız. Buraya kadar iletişim için bilmeniz gerekenleri anlattım. Şimdi detaylı olarak firmalara geçelim.
 • Bu işi yapan birçok saygın firma bulunmaktadır. Koton, LC Waikiki gibi… Bu firmalarla güvenle çalışabilirsiniz. Ancak bu noktada sizi uyarmalıyım:
 • Koton ve Lc Waikiki sizi doğrudan işe almıyor. Bu işleri size müteahhitler aracılığıyla teslim eder. Ancak güvenilir mevduatsız şirketlerden biridir. Para yatırma zahmetine girmeden evden para kazanma şansına sahipsiniz. Bu konular hakkında daha fazla bilgi için Lcw Ev Ambalaj ve Koton Ev Ambalaj iş makalelerine bakın.

Ev paketleyicilerinin yorumları

Kaputsuz ev tipi paketleme işiyle ilgili yorumlar nelerdir? merak edilmek Evinde eşya toplayanların yorumlarının çok olumlu olduğunu söyleyebilirim. Ancak doğru firmalar ile çalışarak bu işten faydalanabilirsiniz.

Sizden depozito istendiğinde ve evin toplanıp teslim alınacağını söylediklerinde onlara inanmamalısınız. Tabii ki, ödemezseniz ve işi almazsanız, iş hakkında iyi düşünmüyorsunuz. Son zamanlarda evde paketlemenin popüler olmasıyla birlikte bunu fırsata çevirmeye çalışan kötü niyetli kişiler olabilir.

Bu konuda sizi bilgilendirdim. Gözünüzü dört açarak doğru işi bulabilirsiniz. Yani eviniz veya kendiniz için para kazanmakta hiçbir probleminiz yok.

ÇÖZÜM:
Depozitosuz ev paketleme işi hakkında bilgi verdim. Bu bilgiler ışığında evden para kazanabilirsiniz. Hem de cebinizden hiç para çıkmadan! Size sunduğum adımları iyice takip ederek ve anlayarak evinizde kazanmaya başlayacaksınız.

Yerel ekonomiye destek olabilir ve harçlık kazanabilirsiniz. Sizlere evden para kazanmanın farklı yollarını sunmaya devam edeceğim. EVDE EKSTRA ÇALIŞMA makale kategorisi evde daha fazla para kazanmanızı sağlar. İşte daha önce yazdığım yazılar.

Başlıksız paketleme gibi birçok iş fikri ve yöntemi var! Bunları daha önce yaptıysanız deneyimlerinizi YORUM bölümünden paylaşabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz