İşkur evde paketleme başvurusu nasıl yapılır? E-devlet üzerinden başvuru formu

Evde ek iş yapmak isteyenler için en güvenilir yol İŞKUR evde paketleme… Bu süreçte ilginizi çeken her şeyi adım adım anlatıyorum. Evden çalışma fırsatı ile kazanın! 🙂

Ne yazık ki 2024’de ev tipi paketleme işinin popülaritesinin artmasıyla birlikte bu işletmelerle ilgili dolandırıcıların sayısı ne yazık ki arttı. Bildiğiniz gibi, talep edilen her şeyin taklit edilerek piyasaya sunulduğu bir yüzyılda yaşıyoruz. İşte tam da bu yüzden yaptığımız her şeyi ve her şeyi sorgulamamız gerekiyor.

İş Kur’un evde paketleme işi yaptığını sanırım biliyorsunuz. Hatta konuyla ilgili en çok merak edilen ve onlarca internet sitesinin yalan yanlış bilgi verdiği İŞKUR evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur? Benzer sorular var. Size doğru ve güncel cevapları göstermek için buradayım!

İŞKUR evlerine istihdam sağlayan firmalara başvuru ve iletişim bilgileri ile ilgili aklınıza gelen her şeyi öğreneceksiniz.

Başta İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Antalya, Adana, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Denizli, Sivas ve Trabzon olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde İŞKUR evde paketleme işi alabileceğinizin altını çizerek asıl konumuza değinmek isterim! Ek pozisyonlar için İŞKUR başvuru formu ile ilgili tüm detaylar burada!

İŞKUR Evde Paketleme İşi Nedir?

İŞKUR’un evde paketleme mağazaları var mı? İş Kur evlere iş veriyor, evet ayda binlerce lira kazanma fırsatı da sunuyor! Nasıl söylerim …

Evlere ek iş veren şirketler her geçen gün daha popüler hale geliyor. Öncelikli olarak paraya ihtiyacı olan ev hanımlarının rağbet ettiği bu işlere ek olarak, şirketlerin evlere verdiği ek iş yelpazesi de genişledi. Ev hanımı dedim ama düzenli bir işi olmayan herkesin yapabileceği ek işler var. İŞKUR’un evde paketleme mağazası var mı? Şimdi biliyorsun…

İŞKUR Evde Ambalaj başvuru formu nasıl doldurulur? Bilgiden önce İŞKUR ev ambalajı kime veriliyor? sorusuna cevap vermeliyiz. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), özellikle evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyen ev kadınları; Öğrencilere, emeklilere, engellilere ve düzenli bir işi olmayan vatandaşlara yardımcı olmak için evde birçok farklı sektörde ek iş ilanları yayınlamaktadır. Ev ambalajı konusunda İŞKUR iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Bu şehirlerde evlere verilen ek işlere örnek verecek olursam:

 • Çorapların katlanması ve paketlenmesi
 • bar paketleme dükkanı
 • tespih işi
 • Evde kına sarma
 • Evde saman paketleme dükkanı
 • Evde alçı ambalaj
 • İŞKUR Ev Sabun Paketleme Mağazası
 • Evde maske paketleme işi
 • Daha bir çoğunu sayabilirim.

Evde ek işler kategorisinde de merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Bu konuda sizler için hazırladığımız İŞKUR Evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur? – Form doldurmayı uygulamalı olarak videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

İŞKUR Evde Paketleme İşi

İŞKUR’un ev tipi ambalaj işi hakkında bilgi vermeden önce bu firmaların kazançlarından bahsetmek istiyorum. Başlığımda kadın dedim; Ancak paketleme işi sadece kadınların değil, evden çalışmak isteyen herkesin de işi.

Daha önceki başlıklarımda da belirttiğim gibi evde yapılması gerekenler paketleme, katlama, süsleme ve düzenleme gibi çok farklı şeylerdir.

İŞKUR ev ambalajlarının aylık maliyeti ne kadar?

Bu işler için ortalama ücret aşağı yukarı aynı olsa da; Kazandığınız para eskisi gibi olmayacak. Çünkü günde 5-6 saat paketleme işi yapanla 10 saat paketleme işi yapan aynı parayı alamıyor.

Netleştirmek için, haftalık çalışma gününüze göre günde 200 iş paketi yaparsanız, eve paketleme için haftalık ve aylık kazancınızın ne kadar yüksek olduğunu bir tablo halinde gösterdik. Tabloyu inceleyerek kazançlarınız hakkında fikir edinebilirsiniz. O halde evde paketleme işinden ne kadar kazanabileceğinizi görelim!

Gün sayısı Haftalık kazanç Aylık kazanç

Para Biriktirme Icin Banka Hesabi.jpg

 • 4 gün 1.600 TL 6.400 TL
 • 5 gün 2.000 TL 8.000 TL
 • 6 gün 2.400 TL 9.600 TL

İşkur Paketleme

ÖRNEK: İŞKUR üzerinden paketleme işi alan bir kişi 1 ay boyunca günde 10 saat gömlek yaka dikerse aylık ortalama kazancı 6.000 TL civarında olacaktır.

Elbette günde 10 saat çalışmak zorunda değilsiniz. Günde 5-6 saat part-time çalışma ile ihtiyacınıza göre ek gelir elde edebilirsiniz.

ÖRNEK 2: İŞKUR ev ambalajı başvuru formu ile ek iş bulan bir ev hanımı günde 500 adet plastik bardak ambalajlayarak ayda yaklaşık 4.000 TL kazanabilmektedir. Ev ambalajı için İŞKUR başvuru formları başvuru formu ile devam edelim!

İŞKUR Evde Paketleme Başvuru Formu 2024

İŞKUR evden eve nakliyat işine nasıl başvurulur? Gerekli prosedürleri tamamlayarak. İŞKUR Evde Ambalaj 2024 başvuru formunu nasıl dolduracağınızı anlatabilirim…

İŞKUR evde paketlemeye nasıl başvuruyor?

Başvuru için iki farklı yol bulunmaktadır. İstediğini yapabilirsin. E-şube veya size en yakın İŞKUR şubesi üzerinden kayıt ve başvuru yapabilirsiniz.

1- İŞKUR binasına gidin!
Oradaki kariyer danışmanlarına kaydolun. Bu röportajda bize kendinizden ve ne yapmak istediğinizden bahsedin. Yetkili kişiye adınızı ve soyadınızı, adresinizi ve telefon numaranızı vererek size uygun bir paketleme işi olup olmadığını öğrenin.

Evde istediğiniz yönde ek kontenjan olması durumunda kariyer danışmanlarından SMS ile bilgilendirileceksiniz.

2- Kayıt E – Şube!
İşkur Evsel Ambalaj Başvuru Formu nasıl doldurulur? Cevabı artık biliyoruz… İŞKUR Evde Paketleme Başvuru Formu’nu doldurmak için İş Kur E-Şube üzerinden kayıt olmanız gerekiyor. İlgili adrese tıkladığınız anda otomatik olarak sayfaya yönlendirileceksiniz.

Sizlerle birazdan paylaşacağım İŞKUR Evde Paketleme İş Başvuru Formu üzerinden online talepte bulunarak mutlaka evinizde iş bulabilirsiniz.

Türk iş ve işçi bulma kurumu, istihdam karşılığında sizden asla “depozito veya depozito” gibi herhangi bir para talep etmeyecektir. Lütfen sizden İŞKUR adı altında ödeme yapmanızı isteyen kişilere itibar etmeyiniz.
İlgili içerik: Evde para kazanmanın yolları

İskur Evde paketleme işine nasıl başvururum?

iskur giris 1

İŞKUR üyesisiniz! Şimdi İŞKUR üzerinden evden ek iş ilanlarına nasıl başvurulacağını adım adım anlatacağım.

 • İŞKUR-E şubesi üzerinden başvuru yaptıktan hemen sonra “İş Arayan Girişi” olarak işaretlenen işe tıklayınız.
 • Daha sonra istenen bilgileri tam olarak güvenle girebilirsiniz.
 • Başvuru formunuzda; Ad ve soyad bilgileri, telefon numarası, ev adresi, eğitim düzeyi ve asıl mesleği gibi sorular sorgulanır.
 • Gerekli sütunları doldurup “Ara” düğmesine tıklayın.

Böyle bir sonuç alırsınız. Şehir belirlemedim. Elbette kendi şehrinizi seçerek bir arama yapmalısınız. Bu sayede çıkan ilanlara hızlı bir şekilde başvurabilirsiniz. İŞKUR evde paketleme işleri başvuru ekranı bu şekilde…

İŞKUR ev tipi ambalaj işletmesi projesi kapsamında yapılacak başvurular bu kuruma bağlı firmalar ve işverenler tarafından zaman zaman paylaşılmaktadır. İŞKUR Evde Paketleme Başvuru Formunu başarıyla doldurmanız halinde, Evde Ek İşler Eğitim Sertifikanız ve kişisel bilgileriniz danışmanlar tarafından sisteme kaydedilecektir.

Bu arada dilerseniz e-devlet şifreniz ile de sisteme giriş yaparak İŞKUR ev paketleme iş ilanlarının güncel listesini görebilirsiniz. Burada profilinizi tamamlamanız, ikamet ettiğiniz şehri seçmeniz ve bölgenizdeki mevcut iş ilanlarına başvurmanız gerekiyor.

Sonunda, size uygun iş ilanları açıklandığında, kariyer danışmanları sizi cep numaranızdan arayacaktır. Jobboard iş ilanlarında size teklif edilen bir işi kabul ederseniz, o işe hızlı bir şekilde başlayabilir ve para kazanabilirsiniz! İŞKUR evden eve nakliyat işine nasıl başvurulur? Bu kadar…

E-devlet üzerinden evde paketleme işi var mı?

Doğrudan e-devlet üzerinden böyle bir başvuru mümkün değil. İŞKUR’a e-devlet hesabınızla üye olabilir, İŞKUR üzerinden ev eşyası paketleme işlerine başvurabilirsiniz.

İşkur Home Ambalaj açık pozisyonları

Güvenilir ev paketleme işi için İŞKUR giderek daha fazla tercih ediliyor. İŞKUR ev paketleme işi için telefon numarası arayanlar var. Ancak İŞKUR Ev Ambalajı iş ilanı veren firmalar doğrudan iş ilanları yayınlamaktadır. Yani telefon numaralarına erişmeniz size bir fayda sağlamayacaktır.

Çünkü zaten İŞKUR üzerinden işçi alacaklar. Bu nedenle, telefon numaraları hakkında herhangi bir bilgi vermek zorunda değiliz. Yukarıda da belirttiğim gibi İŞKUR Ev Ambalajları açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz. Bu, işletmelerle bağlantı kurma yolunuzdur.

İŞKUR Ev Sabun Paketleme Mağazası

Evlere iş veren firmalar arasında kimyevi madde ve sabun üreten fabrikalar da var. İŞKUR Evde sabun ambalajı yaparak 6.000 TL kazanabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde sabun fabrikaları varsa başvurabilirsiniz.

Evlere sabun kutusu hediye eden firmalarla ilgili konuyla ilgili kapsamlı yazdığım yazımı okuyabilirsiniz. Bu şekilde para kazanan çok insan var!

İŞKUR ev paketleme işi nasıl yapılır?

Telefon Kadin 300x225 1

İŞKUR’a evde iş başvurusunda bulunuyorsanız işlerin nasıl yürüdüğü hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu iş senin için mi? emin ol. Aslında, evde paketleme herkesin yapabileceği bir iştir… İhtiyacınız olan; ısrarcı olun ve çok çalışın. Kısaca aşamalardan geçeyim.

Şirketten bir iş aldıktan sonra, şirket size gerekli tüm ürünleri sağlayacaktır.
Tüm ürünler adetli olarak tarafınıza teslim edilmektedir.
Ürünlerin paketlemesini size gösterildiği şekilde gerçekleştirirler.
Paketlemiş olduğunuz ürünleri belirtilen tarihe kadar Firmaya teslim etmeniz gerekmektedir.
Editörün önerisi: evde maske paketleme işi

Neden İŞKUR’u seçmelisiniz?

İŞKUR Evde Paketleme Başvuru Formu
İŞKUR ev ambalajı başvuru formu nasıl doldurulur?
Nitekim Türkiye pazarında kargo ile eve teslim hizmeti sunan firmalar son 2 yılda hem iş hacimleri hem de evden çalışma imkanı açısından hızla artıyor. Bölge ekonomisine katkı sağlamak ve biraz da para kazanmak isteyen vatandaşlar da bu iş ilanlarına yönelerek başka işler hakkında sorular soruyor.

Böylesine sofistike bir sektörün sonucu olarak dolandırıcılar “işveren” adı altında ortaya çıkıyor. Ama bitmişken İŞKUR evlere paketleme işi veriyor, neden devletin kurumu olmasın; Tanımadığınız insanlara iş sorar mısınız?

Boks evleri için birkaç dükkan veriyorum! (Dolandırıcılardan bahsediyorum) sizden kapora ve kapora şeklinde para isteyebilir. Lütfen bu insanlara güvenmeyin. Hiçbir işveren çalışanından maaş talep etmez. Bu yüzden evden eve nakliyat işi arıyorsanız İŞKUR’u tercih etmenizi tavsiye ederim.

İŞKUR Ev Paketleme Başvuru Formu, bölgenizdeki hanelere ek iş sağlayacak güvenilir kişilere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu işlemi nasıl yapacağınızı yazımın devamında anlatacağım!

Ev paketleme işi için güvenilir firmalarla çalışmak ister misiniz? LCW ile yükleniciler aracılığıyla çalışabilirsiniz. —- LC Waikiki ev paketleme işi

İŞKUR Evde eşya toplayan var mı? yorumlar neler

İşkur Evsel Ambalaj Başvuru Formu nasıl doldurulur? Şimdi biliyorsun. Peki İŞKUR’da evde paketleme işiyle uğraşanların yorumları nasıl merak etmiyor musunuz? İŞKUR’da evinde eşyalarını toplayanlar durumlarından oldukça memnun. Sizlerle bazı yorumları paylaşacağım… 🙂

Naziye Hanım: Ben ev hanımıyım, eşim emekli. Emekli maaşıyla yaşamak çok zor. Ben de evde para kazanmanın yollarını aradım. İŞKUR evindeki iş ilanları için komşularım önerilerde bulundu. Ben de kaydoldum. Şimdi çeşitli paketleme işleri yaparak haftalık olarak evden para kazanıyorum. Gelirim haftalık çalışmama göre değişiyor. Çok memnunum.

Gülten Hanım: Evde çocuklarıma bakıyorum. Ekonomik şartlar zor… Boş zamanlarımda yerel ekonomiye destek olmak istedim. Web sitenizdeki paketleme işlerini araştırdım. Sonunda İŞKUR aracılığıyla iş bulmaya karar verdim. Şimdi evde düğün sarma işi yapıyorum. Paket başına 1 çay kaşığı veriyorlar. Haftada 500 TL alıyorum. Herkese tavsiye ederim.

Kemal Bey: Ben emekliyim. Evde vakit yok… E tabi paraya da ihtiyacınız var. Ne yapayım diye düşünürken internette bu fırsat karşıma çıktı. Artık İŞKUR evde paketleme başvuru formu sayesinde iş buluyorum. Mutluyum. Dolandırıcılara inandırıp para falan göndermeyin…

ÇÖZÜM:

İŞKUR ev ambalajı başvuru formu nasıl doldurulur? Şimdi biliyorsun! Güvenilir bir evde paketleme işi yapmak isteyenler için İŞKUR harika bir seçenek. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya bir yorum bırakabilirsiniz.

Ev Şirketlerinden Güvenilir Çalışma İçin Tıklayın!

Daha önce İŞKUR üzerinden evde paketleme işi yaptıysanız deneyimlerinizi bizimle paylaşın. Evde paketleme ile ilgili İŞKUR iş yorumları evde iş arayan diğer kişiler için oldukça önemlidir. Daha fazla para kazanmak ve evde çalışmak için bizi takip edin!

One Response

Mesaj Bırakabilirsiniz