Silk Home Bayilik Ücreti Ne kadar? Nasıl alınır – Şartları neler?

Ülkemizde son yıllarda tesettür giyim – eşarp – şal sektöründe büyük gelişmeler yaşanmakta. Tesettür giyimin moda haline gelmesi üzerine pek çok tekstil firması tesettürlüler için özel tasarım işler yapmaya başladılar. Birbirinden şık eşarp ve şal üreten Silk Home’da o firmalardan birisi. Kaliteli ürünleri ve şık tasarımları ile ön plana çıkan Silk Home bayilik vererek satış ağlarını genişletmeyi amaçlıyor. Eşarp satış mağazası açmak isteyenler için en iyi tercihlerden birisi olacak olan Silk Home’dan bayilik nasıl alınır, Silk Home bayilik başvurusu ve şartları nelerdir öğrenmek için okumaya devam edin.

1983 yılında ufak bir handa eşarp satışına başlayan Silk Home geçmişten günümüze ürün çeşitliliğini ve kalitesini arttırarak yurt içinde büyük bir popülariteye kavuştu. 2013 yılından itibaren Silk Home ismi ile satışlarına devam eden firma totalde 14 satış mağazasına ulaşmış durumda. Eşarp ürünlerinde kaliteye ve çeşitliliğe önem veren firma müşteri memnuniyetine önem veriyor. Ürünlerinin Türkiye’nin her noktasından satın alınabilmesini amaçlayan Silk Home uygun bedeller karşılığında franchise veriyor.

Silk Home Bayilik Şartları

silk home bayilik şartları

– Eşarp satış sektöründe tecrübesi olan, tercihen daha önceden bu işi yapmış kişiler olmalı.
– Sektöre 150.000 – 200.000 TL yatırım yapabilecek finansal gücü olan
– İsim hakkı bedeli ödeyebilecek olan

Kişilere franchise verilecektir. Silk Home’un bu şartlarını karşılıyorsanız bayilik başvurusu bilgilerini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Silk Home Bayilik Başvurusu

silk home bayilik

Eşarp satış sektörüne girmek için net kararınızı verdiyseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Silk Home’a bayilik başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Silk Home Bayilik Başvurusu: https://silkhometr.com/Form/franchise-basvuru-formu-_-silk-home-7

Formu doğru bir şekilde doldurup gönderdikten sonra Silk Home yetkililerinin size geri dönmesini beklemelisiniz. Bayilik başvurunuz Silk Home yetkilileri tarafından titizlikle incelenecek ve size bilgi verilecektir.

Bayilik başvurunuz onaylandığı takdirde Silk Home yetkilileri ile detaylı bir görüşme yapılır ve franchise anlaşması yapılır. Silk Home’un standartlarına uygun bir mağazaya kavuşabilmek için firma yetkilileri size destek verecek ve mağaza dekorasyon işlemleri Silk Home tarafından yapılacaktır.

Mağazanın açılacağı konumun da belirlenmesi noktasında Silk Home yetkilileri sizlere fikir verecektir ve mağazayı en uygun noktaya açmanıza yardımcı olacaklardır.

Büyük karlılığın olduğu Eşarp – Şal satış sektöründe yatırım maliyetinizi kısa zamanda amorti edebilmeniz ve karınızı arttırmanız gayet olasıdır.

Detaylı bilgiler için aşağıdan Silk Home ekibine ulaşabilirsiniz.

Silk Home (Altın Eşarp Kon. San. ve Tic. Ltd Şti)

TEL: 0212 522 24 73 – 0850 302 96 02
Adres: Çelebioğlu Mah. Yeni Cami Sk. No:37 – Fatih/İstanbul

Mesaj Bırakabilirsiniz