English Home Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? English Home Bayiliği Nasıl Alınır?

English Home 1992 yılında kurulmuştur. 2009 yılından itibaren ise Turgut Aydın Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. English Home müşterilerine ev aksesuarları, yatak odası tekstil ürünleri, mutfak gereçleri, mutfak tekstili, çocuk ve bebek ürünleri, banyo tekstil ürünleri, kişisel bakım ürünleri, kozmetik ve mutfak dekorasyonu gibi pek çok konuda hizmet vermektedir. Türkiye’de 200 kadar bayisi bulunduğundan ve bütün bayilerini kendi çatısı altında topladığından dolayı şu an için Türkiye’de English Home bayiliği almak söz konusu değildir. Fakat English Home firmasının yurt dışı bayiliğini alınabilmektedir.

Gratis Bayilik Şartları, Ücreti

English Home Bayilik Şartları Nelerdir?

English Home bayiliği için yurt dışında hizmet veriyor olmanız gerekmektedir. Belirlenmiş bir durum olmasa bile English Home’un, Türkiye üzerinde bayilik vermediği ele alındığında, English Home bayiliği almak için gereken ilk şart Türkiye’de hizmet vermemektir. Karşılanması gereken diğer English Home bayilik şartları ise aşağıdaki gibidir:

 • English Home bayiliği almak isteyen kişilerin bulunduğu bölgenin pazarına dair uzman derecesinde bir tecrübeye sahip olması gerekmektedir.
 • Firmaya kusursuz bir müşteri hizmeti sunulacağına dair taahhüt sunulması beklenir.
 • Kişilerin alanlarında kendini kanıtladıkları bir perakende satış tecrübesine sahip olması gerekir.
 • Gereken sermaye ve bayilik bedeli ise bayilik istenen bölge şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu hususta English Home ile görüşmek gerekmektedir.

Madam Coco Bayilik Şartları, Ücreti

English Home Franchise Bedeli Ne Kadar?

english home franchise sartlari

English Home, Türkiye sınırları içerisinde bayilik vermediği için Türkiye üzerinden herhangi bir bayilik bedelinden söz etmek mümkün değil. Yurt dışı Franchise bedelleri ise bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Bunun için English Home ile görüşme sağlamak ve bayilik alınacak bölge üzerine incelemelerin yapılması gerekmektedir. Dolayısıyla yurt dışı English Home bayiliği için gereken sermaye üzerine belirgin bir tutardan söz etmek de English Home firması ile görüşmeden doğru olmayacaktır.

Popeyes Bayilik Şartları, Ücreti

English Home Bayiliği Nasıl Alınır?

Kişiler English Home bayiliği almak için öncelikle English Home firmasının resmî web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmalıdır. English Home firmasının yurt içine bayilik vermediği unutulmamalıdır. Zira resmî web sitelerinde yer alan bayilik başvuru formu da İngilizce olarak sunulmaktadır. Bayilik başvurusu yapmak isteyen kişilerin doldurması gereken başvuru formunda istenen belgeler ise aşağıdaki gibidir:

 • Ad – soyad,
 • Şirket ismi,
 • Cep telefonu numarası,
 • E-posta adresi,
 • Ev adresi,
 • Şehir,
 • Posta kodu.
 • Hangi ülkede English Home bayiliği yapmak istediğiniz.

Tchibo Bayilik Şartları, Ücreti

English Home’un Kaç Bayisi Var?

english home bayi sartlari

English Home firmasının Türkiye sınırları içerişinde 56 şehirde toplam 230 bayisi bulunmaktadır. Yurt dışında ise Ukrayna, Romanya, Polonya, Yunanistan ve Bulgaristan gibi ülkelerde yaklaşık 50 bayiyle hizmet vermektedir. Ayrıca yakın bir tarihte Polonya’nın Poznan kentinde bulunan M1 Alışveriş Merkezi’ne Polonya’daki 10. bayisini açmıştır.

Türk Telekom Bayilik Şartları, Ücreti

English Home Bayilerinin Çalışma Saatleri

English Home bayilerinin çalışma saatleri AVM’lere ve cadde bayilere göre değişiklik göstermektedir. Caddelerde yer alan English Home bayisi çalışanları saat 09.00’da iş başı yapar ve 21.00’da çalışma saatlerine son verir. Alışveriş merkezlerinde bulunan English Home bayileri ise saat 10.00 – 22.00 arasında hizmet vermektedir. English Home bayileri hafta sonları da aynı mesai saatleri içerisinde çalışmaya devam etmektedir. Ayrıca English Home bayisi çalışanları öğle tatili vermemektedir. Dolayısıyla belirlenen mesai saatleri içerisinde English Home bayileri aralıksız olarak hizmet vermektedir.

English Home Müşteri Hizmetleri İletişim

Hafta içi saat 09.00 ile 18.00 arasında hizmet veren English Home müşteri hizmetlerinin telefon numarası 0850 724 03 46’dır. Belirlenen mesai saatleri içerisinde bu numarayı çevirerek müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilir, öneri ve şikâyetlerinizi sunabilirsiniz. Ayrıca English Home müşteri hizmetlerinin hafta sonu hizmet vermediği unutulmamalıdır. Sorununuzu, önerinizi ya da merak ettiklerinizi mail yoluyla sormak istiyorsanız haftanın her günü ve her saati musteriiliskileri@englishhome.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca English Home firmasının resmî web sitesinde bulunan “Bize Ulaşın” kısmındaki iletişim formunu doldurarak öneri ve şikâyetlerinizi iletebilir, merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Göndereceğiniz iletişim formuna en kısa zamanda cevap verilmektedir. İletişim formu içerisinde yer alan ve doldurmanız gereken bilgiler aşağıdaki gibidir:

 • Ad – soyad,
 • E-posta,
 • Cep telefonu,
 • Konu başlığı (iade – değişim, kargo takip, ürün bilgisi, kampanyalar vb.),
 • Göndermek istediğiniz mesaj.

Mesaj Sayısı(3)

 1. Sena doğan
 2. Birsen Aslan

Mesaj Bırakabilirsiniz