English Home Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? English Home Bayiliği Nasıl Alınır?

English Home 1992 yılında kurulmuştur. 2009 yılından itibaren ise Turgut Aydın Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. English Home müşterilerine ev aksesuarları, yatak odası tekstil ürünleri, mutfak gereçleri, mutfak tekstili, çocuk ve bebek ürünleri, banyo tekstil ürünleri, kişisel bakım ürünleri, kozmetik ve mutfak dekorasyonu gibi pek çok konuda hizmet vermektedir. Türkiye’de 200 kadar bayisi bulunduğundan ve bütün bayilerini kendi çatısı altında topladığından dolayı şu an için Türkiye’de English Home bayiliği almak söz konusu değildir. Fakat English Home firmasının yurt dışı bayiliğini alınabilmektedir.

Türkiye’de özellikle son yıllarda hepimizin bildiği gibi franchise sistemi oldukça rağbet görmeye başladı. İşletmecilik yöntemi, küçük ve orta ölçekli işletmelerin gelişmesini sağlayan bir iş modelidir. Her ne kadar zor olsa da, bu sistem mümkün olan en yüksek kazanç fırsatlarından birine sahiptir. Franchise işletmelerde, lisans veren ve lisans alan olarak iki taraf bulunur. English Home franchise bedeli de bu iki taraf arasında anlaşma esasına göre belirlenir. English Home franchise bedeli, ticari alandaki faaliyetlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak, genel olarak bir franchise için alt limitin 20 bin TL olduğu ve üst limitin ise 500 bin TL’ye kadar çıktığı söylenebilir. English Home franchise bedeli anlaşma esaslarına göre belirlenir ve her zaman müzakere edilebilirdir. Franchise edilecek şeylerden biri için bayilik başvurusu yapan kişiler ayrıca bayilik koşullarını da dikkate almaları gerekmektedir. English Home bayilik şartları arasında en önemli hususlar arasında;

 • İyi bir finansal durumda olmak.
 • İyi pazarlama bilgisine sahip olmak.
 • Müdahale edebilecek müdürlerin varlığı.
 • Yetkin personel ekibi.
 • Uygun satma metotlar.
 • Mükemmel servis kalitesi.
 • Güvenilirlik.

Bu nedenle, English Home bayiliğine başvurmadan önce bu şartlar dikkatlice okunmalıdır ve bunlara uygunluk talep edilmelidir. English Home her başvurucuya sunduğu mükemmel fiyat ve anlaşma tekliflerinden ötürü oldukça beğeni toplamaktadır. Zira hem lisans veren hem de lisans alan taraf için adil bir ortam yaratmaya yardımcı olurken ekseriyetle her iki tarafa da maksimum avantaj sağlamayla sonuçland

Gratis Bayilik Şartları, Ücreti

English Home Bayilik Şartları Nelerdir?

English Home bayiliği için yurt dışında hizmet veriyor olmanız gerekmektedir. Belirlenmiş bir durum olmasa bile English Home’un, Türkiye üzerinde bayilik vermediği ele alındığında, English Home bayiliği almak için gereken ilk şart Türkiye’de hizmet vermemektir. Karşılanması gereken diğer English Home bayilik şartları ise aşağıdaki gibidir:

 • English Home bayiliği almak isteyen kişilerin bulunduğu bölgenin pazarına dair uzman derecesinde bir tecrübeye sahip olması gerekmektedir.
 • Firmaya kusursuz bir müşteri hizmeti sunulacağına dair taahhüt sunulması beklenir.
 • Kişilerin alanlarında kendini kanıtladıkları bir perakende satış tecrübesine sahip olması gerekir.
 • Gereken sermaye ve bayilik bedeli ise bayilik istenen bölge şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu hususta English Home ile görüşmek gerekmektedir.

Madam Coco Bayilik Şartları, Ücreti

English Home Franchise Bedeli Ne Kadar?

english home franchise sartlari

English Home, Türkiye sınırları içerisinde bayilik vermediği için Türkiye üzerinden herhangi bir bayilik bedelinden söz etmek mümkün değil. Yurt dışı Franchise bedelleri ise bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Bunun için English Home ile görüşme sağlamak ve bayilik alınacak bölge üzerine incelemelerin yapılması gerekmektedir. Dolayısıyla yurt dışı English Home bayiliği için gereken sermaye üzerine belirgin bir tutardan söz etmek de English Home firması ile görüşmeden doğru olmayacaktır.

Ancak bu franchise’in sahip olmak için ödemek zorunda olduğunuz bedel de mevcuttur. Bu bedelin ne kadar olduğu ise tamamen depozito miktarına bağlıdır. Kardeş şirketler tarafından tutulan franchising deposu, alacaklardan ve ödemelerden kaynaklanabilir ve çoğu kez satın alma sözleşmesinde belirtilen tutarda değişebilir. Bununla birlikte, İngiltere’deki franchise bedelleri genellikle £9.000 ile £50.000 arasında değişmektedir.

Franchise bedeli neyse ki hakkaniyetli olacak şekilde dengelenmiştir, bu da girişimciye aynen ödediklerinin değerine sahip olmalarını sağlar; bu da onlar için yatacak para getirecek şekilde ev satmaya başlamaları demektir. Ayrıca, franchising hakkaki belirli haklar da veriyor; bu haklar arasinda egitim programlari ve destek hizmetlerini icermektedir.

Eger sizde Ingiltere’deki franchise bedelinden faydalanmak istiyorsaniz, size yardimci olmaya hazirdaki bir ekip tarafindan desteklenmelisiniz; bu sayede gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz ve en uygun fiyatlara ulastiginiza emin olabilirsiniz.

Popeyes Bayilik Şartları, Ücreti

English Home Bayiliği Nasıl Alınır?

Kişiler English Home bayiliği almak için öncelikle English Home firmasının resmî web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmalıdır. English Home firmasının yurt içine bayilik vermediği unutulmamalıdır. Zira resmî web sitelerinde yer alan bayilik başvuru formu da İngilizce olarak sunulmaktadır. Bayilik başvurusu yapmak isteyen kişilerin doldurması gereken başvuru formunda istenen belgeler ise aşağıdaki gibidir:

 • Ad – soyad,
 • Şirket ismi,
 • Cep telefonu numarası,
 • E-posta adresi,
 • Ev adresi,
 • Şehir,
 • Posta kodu.
 • Hangi ülkede English Home bayiliği yapmak istediğiniz.

Tchibo Bayilik Şartları, Ücreti

English Home’un Kaç Bayisi Var?

english home bayi sartlari

English Home firmasının Türkiye sınırları içerişinde 63 şehirde toplam 230 bayisi bulunmaktadır. Yurt dışında ise Ukrayna, Romanya, Polonya, Yunanistan ve Bulgaristan gibi ülkelerde yaklaşık 50 bayiyle hizmet vermektedir. Ayrıca yakın bir tarihte Polonya’nın Poznan kentinde bulunan M1 Alışveriş Merkezi’ne Polonya’daki 10. bayisini açmıştır.

Türkiye’de her geçen gün büyüyen hayat tarzına göre mobilya ve ev aksesuarları sektörü, özellikle son yıllarda popülerliğini arttırmış durumda. English Home, Türkiye’de her bütçeye uygun mobilyalar sunan bir marka olarak bu alanda hizmet vermektedir. English Home’un Türkiye’deki bayi sayısı ise oldukça fazladır.

English Home markası, Türkiye’de hizmet vermek için 35 yıldan daha uzun bir süredir faaliyet göstermektedir. Şu anda English Home, 36 şube ve 63 yetkili bayisinden oluşan geniş bir ağa sahiptir. Her ilde bulunan bayileriyle, tüketicilere kolayca erişilebilir ürünler sunuyor.

English Home’un kalitesinden ve çeşitlilikten memnun olmuş milyonlarca müşterisi vardır. English Home ayrıca satıcılar için de destek sağlamaktadır. Markaya bağlı bayiler için eğitim programları sunulur ve teknik destek de sağlanmaktadır. English Home’un kendi üretim merkezlerinden gelen parça ve ürünleri satan bayiler de bulunmaktadır.

English Home Türkiye’deki kullanıcilere en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlamaktadır. İstanbul merkezli olan markanın dijital platformu da mevcuttur ve müşteriler kaydolup online alveri yapabilmektedirler. Bu platform sayesinde ev dekorasyonunda son modaya uygun trendlerin takip edilmesi mümkün olmuştur. English Home’un Türkiye’deki yetkili bayilerine ulaşabilirsiniz ve tasarruf etmek için neler kullanabileceğinize ilişkin danışmanlara ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Bayilik Şartları, Ücreti

English Home Bayilerinin Çalışma Saatleri

English Home bayilerinin çalışma saatleri AVM’lere ve cadde bayilere göre değişiklik göstermektedir. Caddelerde yer alan English Home bayisi çalışanları saat 09.00’da iş başı yapar ve 21.00’da çalışma saatlerine son verir. Alışveriş merkezlerinde bulunan English Home bayileri ise saat 10.00 – 22.00 arasında hizmet vermektedir. English Home bayileri hafta sonları da aynı mesai saatleri içerisinde çalışmaya devam etmektedir. Ayrıca English Home bayisi çalışanları öğle tatili vermemektedir. Dolayısıyla belirlenen mesai saatleri içerisinde English Home bayileri aralıksız olarak hizmet vermektedir.

Günümüzde çalışma hayatı her geçen gün değişiyor ve bazen çoktan evimizde çalışmamız gerekiyor. Özellikle son yıllarda artan çalışan sayısı, işletmelerin evlerden çalışma politikalarını desteklemelerine neden oldu. Bu artan trend, English Home’da da hissediliyor. English Home, çalışanlarına esnek bir program sunuyor ve bu sayede onlar memnuniyetini korumaya devam edebiliyor.

English Home’da çalışanlar için iki seçenek vardır: sabit ve esnek saatli program. Sabit saatli programlar, yoğun bir ortamda daha verimli olup daha belirgin bir sorumluluk oluştururken, esnek saatli programlar ise, kişisel hoşlanmaya ve özel arzuya uygun olarak daha fazla rahatlama imkan verir.

English Home’da sabit saatli programlarda normal iş günleri 09:00 – 18:00 arasındadır. Ancak ticaret hacmi nedeniyle bu süre zaman zaman değişebilir. Esnek saatli programlarda ise herkes kendi zaman dilimi içerisinde kendi hafta sonu ve gece planlaması yapabilir. Esnek saatli programlara bağlı olarak farklı şeyler yapmak mümkündür; kişiler isterse 8-12 arasinda calilsin isterse gece 12-4 arasinda calisabiliyor .Esnek saatliler ayrca haftasonu calismayi da tercih edebiliyorlar . Ticaret hacminin durumuna bagli olarak English Home’da calisanlarin sabit mesai saati ayarlamasi da mumkun .

English Home Müşteri Hizmetleri İletişim

Hafta içi saat 09.00 ile 18.00 arasında hizmet veren English Home müşteri hizmetlerinin telefon numarası 0850 724 03 46’dır. Belirlenen mesai saatleri içerisinde bu numarayı çevirerek müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilir, öneri ve şikâyetlerinizi sunabilirsiniz. Ayrıca English Home müşteri hizmetlerinin hafta sonu hizmet vermediği unutulmamalıdır. Sorununuzu, önerinizi ya da merak ettiklerinizi mail yoluyla sormak istiyorsanız haftanın her günü ve her saati musteriiliskileri@englishhome.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca English Home firmasının resmî web sitesinde bulunan “Bize Ulaşın” kısmındaki iletişim formunu doldurarak öneri ve şikâyetlerinizi iletebilir, merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Göndereceğiniz iletişim formuna en kısa zamanda cevap verilmektedir. İletişim formu içerisinde yer alan ve doldurmanız gereken bilgiler aşağıdaki gibidir:

 • Ad – soyad,
 • E-posta,
 • Cep telefonu,
 • Konu başlığı (iade – değişim, kargo takip, ürün bilgisi, kampanyalar vb.),
 • Göndermek istediğiniz mesaj.

Mesaj Sayısı(3)

 1. Sena doğan
 2. Birsen Aslan

Mesaj Bırakabilirsiniz