Tiktok Hesap Silme 2024 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Son zamanların en sık kullanılan uygulamaları arasında yer alan Tiktok’u kalıcı olarak kapatmak için yazıdan yararlanabilirsiniz. Yazı içerisinde uygulamanın kapanması için link ve adımlar yer almaktadır.

TİKTOK HESABI SİLME ADIMLARI

 1. https://support.tiktok.com/tr/account-and-privacy/deleting-an-account linkine tıklayınız. Bu link içerisinde hesabın silinmesine dair sizlere yardımcı olacak bilgiler yer almaktadır.
 2. Uygulamadan Image titled Android I Gprofile.png fotoğraf simgesine dokununuz.
 3. İnsan figürü simgesinin sağ köşesine basınız.
 4. Bu aşamada sizden oturum açmanız istenecektir. Tiktok hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini ilgili boşluklara yazınız.
 5. Üç nokta olan kısma dokununuz. Üç nokta genel olarak ekranın sağ üst köşesinde yer almaktadır.
 6. Menünün açılmasının ardından “Hesabımı yönet” kısmına tıklayınız.
 7. Karşınıza çıkan ekranı aşağı kaydırınız. Aşağı kısımda “Hesap sil” seçeneği yer almaktadır. Bu seçeneğe dokununuz.
 8. Ardından sizlerden onay istenecektir. Hesabın silinmesi ile ilgili olumlu yanıt vererek işlemi tamamlayabilirsiniz.
 9. Farklı bir platform üzerinden oluşturulan hesaplarda onay sayfası öncesinde “Doğrula ve devam et” seçeneği yer almaktadır.
 10. “Doğrula ve devam et” çıkıyor ise bu seçeneğe tıklanmalıdır.
 11. Ardından “Hesabı sil” yazan kırmızı butona dokunulması gerekmektedir. Bu buton ekranın alt kısmına yer almaktadır. Butona basılmasının ardından bir onay penceresi açılacaktır.
 12. Hesabın açılış şekline bağlı olarak silme sırasında sizlerden elektronik posta adresiniz ya da telefon numaranız istenebilmektedir. İstenen tüm bilgileri ilgili yerlere girerek Tiktok hesabınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

TİKTOK  TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Tiktok uygulaması yukardaki adımlar kullanılarak silinebilmektedir. Buna ek olarak telefon üzerinden de uygulamanın silinmesi mümkündür. Telefondan silinen hesapların 30 gün boyunca açılmaması gerekmektedir, aksi takdirde uygulama yeniden aktifleşecektir.

Tiktok telefondan hesap silme linki https://support.tiktok.com/tr/account-and-privacy/deleting-an-account olup bu linke tıklanarak Tiktok uygulamasının silinmesine dair bilgi alınabilmetedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz