Tinder Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Tinder hesap silme ile ilgili uygulanması gereken adımlar aşağıdaki metin içerisinde yer almaktadır. Metinden yardım alarak Tinder hesabınızı kalıcı olarak kapatabilirsiniz. Bunun için metin içerisindeki linki kısa yol olarak kullanabilirsiniz.

Tinder Logo

TİNDER HESABI SİLME ADIMLARI

 1. https:www.help.tinder.com linkine tıklayınız ve burada yer alan aşamaları takip ediniz.
 2. Uygulamayı açarak da Tinder hesabını silebilirsiniz. Bunun için ekranın sol üst kısmında yer alan profil işaretine tıklayınız.
 3. Açılan ekranda Ayarlar butonuna basınız.
 4. Sayfanın alt kısmını kaydırınız. Burada yer alan “Hesap sil” butonunu seçiniz.
 5. Ardından çıkış düğmesini, uygulamanın sürümüne ait numarayı ve alev işaretini kaydırınız.
 6. Sonraki adımda hesabın duraklatılması için yapılacak işlemlerde “Hesabı sil” kısmına tıklayınız. Bu aşama sayesinde yeni eşleşmeler özelleştirilebilmekte ve geri gelmek istenmesi durumunda bilgiler korunabilmektedir.
 7. Sonraki aşamada uygulamanın sizlere sorduğu soruyu cevaplayınız. Bu soruda uygulamadan ayrılma nedeni yer almaktadır. Soruyu durumunuza en uygun şekilde ifade ediniz.
 8. Tinder silme işlemlerinde seçime bağlı olarak ek bilgi istenebilmektedir. Ek bilgiler kullanıcıdan kullanıcıya bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. İstenen verileri eksiksiz ve doğru şekilde giriniz.
 9. Son adımda “Bilgileri gönder ve sil” kısmına tıklayınız. Bu tıklama sonrasında “Hesap başarı ile silindi” bildiriminin gelmesini bekleyiniz.
 10. Uygulamaya yeniden giriş yapılması mümkündür. Ancak bu durumda aynı hesap kullanılamamaktadır.
 11. Ücretli gold ve plus aboneler için Tinder hesabının silinmesi biraz daha farklı olabilmektedir. Silme aşamasında kullanıcılara ek masraf çıkabilmektedir. Bu durumda aboneliğinizi Google Play ya da Apple Store üzerinden iptal edebilirsiniz.

TİNDER TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Telefondan silinen Tinder hesaplarında hesabın 30 gün boyunca pasif kalması istenebilmektedir. 30 gün içerisinde yeniden giriş yapılmayan hesaplar silinecektir.

Tinder telefondan hesap silme linki https:www.help.tinder.com şeklindedir.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz