Yemeksepeti Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Yemek sepeti hesabınızı hem kolay hem de güvenilir bir şekilde silmek için aşağıdaki yazıdan yardım alabilirsiniz. Yazı içerisinde ilgili uygulamaya ait link ve silme adımları yer almaktadır.

yemeksepeti logo 660x371 1

YEMEKSEPETİ HESABI SİLME ADIMLARI

 1. https://www.yemeksepeti.com/ sitesine giriş yapınız.
 2. Site üzerinden Yemeksepeti iletişim bilgileri ile ilgili detaylı veriye ulaşınız.
 3. info@yemeksepeti.com adresine bir e posta atınız. Atacağınız postanın siteden ayrılma ile ilgili olmasını sağlayınız.
 4. E posta üzerinden atılan mesaja verilecek yanıtı bekleyiniz. Yemeksepeti ekibi hesabın değerlendirilmesini sağlamakta ve talebiniz üzerine hesabınızın kapatma işlemini gerçekleştirmektedir.
 5. Yemeksepeti üyeliğinizi elektronik posta üzerinden sonlandırmak istemez iseniz Yemeksepeti iletişim numarasını kullanabilirsiniz.
 6. Yemeksepeti müşteri numarası olan 44 54 45’i arayınız.
 7. Arama işlemi sırasında gerekli olan yönlendirmeleri yapınız ve müşteri temsilcisine ulaşınız.
 8. Temsilciye Yemeksepeti hesabınızı kapatmak istediğinizi belirtiniz.
 9. Temsilciden gelen soruları kendinize uygun şekilde cevaplayınız. Gelen sorular genel olarak hesabın kapatılma nedeni ile ilgilidir.
 10. Verdiğiniz yanıtlar neticesinde sizden onay talep edilecektir. Yanıtlarınız için onay veriniz.
 11. Talebiniz ardından hesabınızın silme işlemleri başlayacaktır.
 12. Yemeksepeti hesabınızın kapatıldığı sizlere mesaj yolu ile bildirilecektir.
 13. Yemeksepeti üyeliğiniz sona erdiği zaman siteye yeniden yönlendirme sağlanacaktır. Sistemden kolayca çıkış yapabilirsiniz.
 14. Sitenin iletişim kanallarından destek alarak üyelik ile ilgili daha detaylı veriler alabilirsiniz.

YEMEKSEPETİ TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Telefonlarınızdan, tabletlerinizden ya da bilgisayarlarınızdan Yemeksepeti hesabınızı kısa süre içerisinde silebilirsiniz. Telefon üzerinden Yemeksepeti hesabını silebilmeniz için gerekli olan link bilgisi aşağıda yer almaktadır. Bu link üzerine tıklayarak ya da yukarda yer alan adımları uygulayarak hesabınızı silebilirsiniz.

Yemeksepeti telefondan hesap silme linki https://www.yemeksepeti.com/ şeklinde olup bu linkten ya da Yemeksepeti çağrı merkezinden hesap silme işlemi hızlıca gerçekleştirilebilmektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz