Tozlu Sipariş Takip (Kargo Sorgulama 2024)

Tozlu siparişlerinizin ne zaman kargoya verildiğini, kargonuzun hangi aşamada olduğunu ve size ne zaman teslim edileceğini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken birkaç işlem ile kargonun size ne zaman geleceğini öğrenebilir ve gününüzü buna göre planlayabilirsiniz.

Tozlu sipariş takip işlemlerinizi, satın alma işlemi yaptığınız site aracılığı ile temin edebileceğiniz, takip kodunuz ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerin nasıl yapıldığına dair ayrıntılı tüm bilgiler yazımızda yer almaktadır.

2121

Tozlu Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Tozlu sipariş takip işlemlerinizi yapabilmeniz için gerçekleştirmeniz gereken işlemler sırası ile;

 • Öncelikle satın alma işleminizi gerçekleştirdiğiniz https://www.tozlu.com/ linkini tıklayınız.
 • Açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan ‘üye girişi’ sekmesini tıklayınız.
 • Üye olurken sisteme kaydettiğiniz e-posta adresinizi ve parolanızı giriniz.
 • Farklı bir sosyal medya hesabınız ile üye olma işlemlerinizi gerçekleştirdiyseniz, ilgili sosyal medyaya ait butonu tıklayarak üye girişinizi gerçekleştiriniz.
 • Bu kısımda size ait alışverişlerin yer aldığı sekmeyi tıklayınız.
 • Kargoya verilen ürünlerinize ait tüm kargo bilgilerini bu kısımda görebilirsiniz.
 • Kargo takip numarasına sahip iseniz, direkt olarak https://www.tozlu.com/siparistakip.aspx#/Hesabim-Anasayfa linkini tıklayıp, takip numaranızı ve sisteme kayıtlı e-posta adresinizi belirtilen alanlara yazarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tozlu Siparişim Nerede?

Tozlu sipariş sorgulama işlemlerinizi, kendinize ait alışveriş sayfasından kontrol edebilirisiniz. Bunun yanı sıra, hangi kargo da olduğunu öğrendikten sonra ilgili kargoyu arayarak da siparişinizin durumunu sorgulayabilirsiniz. Siparişinizin nerede olduğunu sorgulayabileceğiniz bir diğer seçenek ise, Tozlu platformunun müşteri hizmetlerini aramaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak, sizden talep edilen kişisel bilgilerinizi vererek siparişiniz ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Tozlu Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Tozlu sipariş gönderi no sorgulama işlemi için birkaç farklı yol izleyebilirsiniz. Bunlar;

 • Satın alma işleminizi gerçekleştirdiğiniz platform üzerinden üye girişi yaparak, sayfanızda yer alan ‘siparişlerim’ sekmesini tıklayabilir ve kargoya verilen ürünlerinizin gönderi numaralarını öğrenebilirsiniz.
 • İlgili platform üzerinden satın alma işlemi yaptığınız firmaya erişim sağlayabilir ve kendilerinden size ait ürünün gönderi numarasını talep edebilirsiniz.
 • Tozlu platformunun müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve aynı şekilde satın aldığınız ürünün kargo gönderi numarasına erişim sağlayabilirsiniz.

Tozlu İletişim Numarası Nedir?

Tozlu platformu üzerinden yaptığınız alışveriş sonunda, kargo numaranızın size ulaşmaması, ulan numaranın yanlış olması ya da ürün ve kargo ile ilgili diğer soru ve sorunlarınız için Tozlu müşteri hizmetleri departmanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Tozlu müşteri hizmetleri departmanına ait telefon numarası, 0850 766 55 55’tir.

Tozlu Sipariş Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Tozlu sipariş saatleri şu şekilde belirlenmiştir;

 • Tozlu hafta içi açılış saati: 7/24
 • Tozlu hafta içi kapanış saati: 7/24
 • Tozlu hafta sonu açılış saati: 7/24
 • Tozlu hafta sonu kapanış saati: 7/24

Tozlu platformundan 7/24 sipariş verilebilmektedir. Kargoların teslimatı ise, teslimatı gerçekleştirecek firmaya göre değişiklik göstermektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz