Anadolubank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu 2024

anadolubank atm onerme

Anadolubank ATM Yer Önerisi ve Kiralık ATM Tavsiyesi yazımızda Anadolubank’a yer kiralamak isteyen mülk sahiplerinin nasıl başvurabileceklerini ve ATM yeri önerebileceklerini anlatıyoruz.

Anadolubank, bireysel ve bireysel bankacılığın yanı sıra, öncelikle KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarını karşılayarak ve bu alanda yenilikçi çözümler sunarak bankacılık hizmetlerine devam etmektedir.

1997 yılında HABAŞ Grubu tarafından satın alınan ve o dönemde 3 şubesi bulunan bankanın şu anda 2.000’in üzerinde çalışanı, 120’nin üzerinde şubesi ve ATM’si bulunmaktadır. Dijital bankacılıkta her geçen gün büyüme odaklı ilerleyen Anadolubank için kiralık ATM alanınız varsa veya ATM alanınız için banka ile iletişime geçmek istiyorsanız başvuru yöntemlerini aşağıda sıraladık.

  • Anadolubank ATM lokasyon uygulaması

Anadolubank’a ATM konumu önermek için Anadolubank’a bir ATM konumu önerebilir ve bankanın yeni bir şube veya ATM konumu araması durumunda konumunuzu kolayca bulabilirsiniz. Ancak bankanın diğer bazı bankaların yaptığı gibi doğrudan ATM yeri tavsiye formu bulunmamaktadır.

Bunun için Anadolubank iletişim sayfasında yer alan “Müşteri Memnuniyet Formu”nu doldurarak ATM tavsiyenizi iletebilirsiniz.

Açıklama bölümü, dairenizin metrekaresini, doluluk durumunu, sokak aktivitelerini, neden bir ATM’ye ihtiyacınız olduğunu vb. gibi konuları yazabilirsiniz.

Ya da bu konu hakkında yazdığınız önerilerinizi yorum olarak ekleyebilirsiniz ki banka aramalarında kolayca bulunabilsinler.

One Response

  1. Cuneyt Akpulat

Mesaj Bırakabilirsiniz