Fibabanka ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu 2024

fibabanka atm gunluk para yatirma ve cekme limiti ne kadar 1627285631

Fibabanka ATM Lokasyon Önerisi ve Fibabanka ATM Lokasyon Uygulaması başlıklı yazımızda kiralık yer önermeyi ve yerinizi kiralamayı anlattık.

Fiba Grubu bünyesinde 2010 yılında kurulan bankanın amacının, bireysel, KOBİ, kurumsal ticari ve özel bankacılık sektörlerindeki müşterilerini anlamak ve onlara en hızlı şekilde çözümler sunmak olduğu belirtiliyor. Fibabanka’nın ait olduğu Fiba Grubu, 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kuruldu. Finans sektörü dünya çapında 12 ülkede 16.500 kişiyi istihdam etmektedir.

Daha önce Millennium Bank olarak adlandırılan banka, 2010 yılında Fiba Grubu tarafından satın alınmış ve 2011 yılında adını Fibabanka olarak değiştirmiştir. Banka, bankacılık hizmetlerini öncelikli olarak özel müşteri statüsündeki mevduat sahiplerine sunmayı amaçlamaktadır. Bankada 1 milyon TL ve üzeri bakiyeniz varsa Fibabanka özel müşteri statüsüne girebilirsiniz.

Fibabanka ATM’leri için lokasyon uygulaması

Fibabanka ATM kiralamak istiyorsanız, ATM’yi nereye koyacağınızı belirlemenize yardımcı olacak bir yer de önerebilirsiniz. Şehirde çok fazla ATM’si olmayan bankanın hem yoğun hem de yakınlarda kendi ATM’sinin olmaması lokasyon teklifinizde bir avantajdır. ATM slotları zaten küçük bir alanı işgal ettiğinden, geniş alan slotlarınızı bankaya göndermeniz olumsuz bir yanıtla sonuçlanacaktır.

  • açık adres
  • metrekare
  • faturalandırma durumu
  • Mülkün resimleri
  • Ortalama kiracı beklentisi
  • çevresel faktörler nasıl

Fibabanka ATM lokasyonu önermek için Fibabanka web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Web sitesi dışında aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bankaya ulaşabilirsiniz.

Fibabanka iletişim

Merkez adresi: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No.: 129 -34394 Şişli – İstanbul
Tel: (0212) 381 82 82

Mesaj Bırakabilirsiniz