Şekerbank ATM Yeri Önerme ve Başvuru Formu 2024

1483931
Şekerbank ATM lokasyon teklifi ve Şekerbank ATM lokasyon içeriği yazılarak bankaya kiralık yer nasıl tavsiye edilir ve avantajları nelerdir?

Şekerbank 1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş. olarak Eskişehir’de kurulmuştur. Anadolu’daki çiftçilerin birikimlerini korumak ve desteklemek amacıyla kurulmuştur. adı altında kurulmuştur. 1956 yılında Ankara’da Eskişehir’e taşındıktan sonra Şekerbank adını aldı ve bugün esnafın, KOBİ’lerin ve çiftçinin en büyük destekçisi olarak Türkiye’nin en önemli bankası sloganıyla bankacılık faaliyetlerine devam ediyor.

Diğer bankalardan farklı olarak şubelerinin %72’si Anadolu’da yer almakta olup, yerel şirketlere özel fırsatlar sunarak sadece yerel bankacılık alanındaki tecrübesini sunmakla kalmayıp, yerli üretimin artmasına da katkı sağlamaktadır.

Türkiye’nin 67 ilinde 238 şubesi bulunan bankanın portföyünün çoğunluğunu çiftçiler, esnaflar ve küçük işletmeler oluşturuyor. Her şehrin en ücra noktasında dahi ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Şekerbank’ın bu büyüme noktasında ATM lokasyonları önerebilirsiniz.

Şekerbank ATM’leri için lokasyon uygulaması

Şekerbank ATM yer tavsiyesi için direkt başvuru formu bulunmayan bankanın iletişim formundaki ATM Önerisi başlıklı formu doldurarak lokasyon önerisinde bulunabilirsiniz.

Şekerbank ATM kiralama avantajları

Diğer bankalarda olduğu gibi Şekerbank’a da ATM yeri kiralamanın diğer gayrimenkulleri kiralamaya göre birçok avantajı var.

  • Öncelikle küçük bir alandan ciddi bir kira geliri elde edebilirsiniz.
  • Kiranızın ödenmesi gereken gün ödenir
  • Mevcut tarifelere göre kira artışını alacaksınız
  • Kurumsal bir bankanın kiracısı olursunuz
  • Uzun vadeli bir kira sözleşmesi imzalayabilirsiniz.
  • Aracısız kiracı arama derdi olmadan banka ile direkt iletişim halindesiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz