Baklavacı Şemsettin bayilik franchise fiyatları! Şubesi nasıl açılır? Şartları neler?

Türkiye’nin en önemli gastronomi şehirlerinden birinde, Şemsettin Toprak tarafından kurulan Baklavacı Şemsettin, ilk şubesini de 2007 yılında açmıştır. İmalattan halka doğrudan satış yapabilmeyi hedefleyen Baklavacı Şemsettin, teknolojinin son harikalarına sahip, 12.000m2’lik üretim tesisine sahiptir. Bu tesis, günde ortalama 22 ton 200 kg baklava üretebilme kapasitesine sahiptir.

Baklavayı oluşturan tüm malzemelerin yerinden ve tam zamanında elde edilmesi sayesinde tazeliği dikkat çekerken, aynı zamanda, fiyatının uygunluğu sayesinde de piyasada önemli bir yer edinebilmeyi başarmıştır. Kurumsal ve bireysel tüm siparişlere aynı özenle yaklaşan Baklavacı Şemsettin, uygun fiyata herkesin baklava yiyebilmesini hedeflemektedir.

Baklavacı Şemsettin bayiliği alarak, siz de iş hayatına atılabilir, kendi ekonominizi de firmanın marka değerini de aynı anda yükseltebilirsiniz. Gerekli şartları tamamlamış olmanız, işletmeye bir değer katabilecek olmanız gereklidir. Bu şartları tamamlayarak ve gerçekleştirerek yalnızca 14 yıl içerisinde Türkiye’nin her yerine dağıtım yapabilecek hale gelmiş, büyümekte olan bu firmanın bir parçası olabilirsiniz.

Baklavacı Şemsettin Bayilik Şartları Nelerdir?

Baklavacı Şemsettin bayiliği şartları hakkında, firmanın çağrı merkezi sayesinde daha fazla bilgi alabilirsiniz.2022yılı itibariyle ana etmenler şunlar olarak düşünülmektedir:

  • Yaklaşık 200 bin TL’lik yatırım sermayesine sahip olmak.
  • Doğru bir yere sahip bir dükkan bulabilmek.
  • İş yeri ve iş planıyla başvuruda bulunmak.
  • Fizibilite çalışması yapabilmek.
  • Pozitif bir zihniyete sahip olmak.
  • Yeni fikirlere açık olmak ve değişim, gelişim konusunda istekli olmak
  • Gıda sektöründe tecrübe edinmiş olmak

Baklavacı Şemsettin Franchise Bedeli Ne Kadar?

Baklavacı Şemsettin Bayiliği’ne aday olan herkesin 250.000TL’lik bir sermayeye sahip olması gereklidir.

Baklavacı Şemsettin Bayiliği Nasıl Alınır?

Bayiliği almak isteyen herkesin, firmayla resmi bir şekilde iletişime geçip başvurusunu yapması, bayiliğe uygun olup olmadığını öğrenmesi gereklidir. Daha fazla bilgi için, https://baklavacisemsettin.com.tr/sayfa/iletisim internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bayilik almak için gerekli şartları karşılayan herkes iletişim formunu doldurarak dileğini iletebilir. Aynı zamanda, firmanın genel merkezine giderek bu dileğin iletilmesi de mümkün. Her zaman bayilik fırsatı olmadığından, görüşmelerinizi burada yüz yüze tamamlayabilir ve gerekli bilgilerin sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine dağıtım yapabilmekte olan Baklavacı Şemsettin’in genel müdürlüğü, firmanın esas merkezi olan Şanlıurfa’dadır.

Genel müdürlüğün adresi şudur: Devteşti Mahallesi, Açıksu Caddesi, 227/B, Haliliye/ŞANLIURFA

baklavaci semsettin bayilik

Baklavacı Şemsettin’in Kaç Tane Bayisi Var?

Baklavacı Şemsettin bayi sayısı günden güne büyümeye devam etmektedir. Baklavacı Şemsettin’in şu anda Türkiye’nin 26 ilinde 52 adet şubesi bulunmaktadır. Online sipariş hattı sayesinde 7 gün 24 saat dağıtım yapabilmeyi hedefleyen Baklavacı Şemsettin, aynı zamanda toptan sipariş alabilme ve bunu hızlıca yerine getirebilme yetisine de sahiptir.

Böylelikle, ülkemizin her yerindeki catering firmalarına, süper marketlere, restoranlara ve otellere toptan satış ve dağıtım ağını da genişletmiştir. Firma, şu anda yalnızca Türkiye’de bulunsa da, yakın zamanda uluslararası piyasa da girmeyi hedefler.

Baklavacı Şemsettin Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Firmayla ilişki kurmak isteyen herkes Baklavacı Şemsettin müşteri hizmetleri telefon numarası sayesinde müşteri hizmetlerine ulaşabilir. Dilek, şikayet ve önerileriniz için de Baklavacı Şemsettin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bayilik için, merak ettiklerinizi sorabilir ve yetkililerle gerekli konular hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

0850 430 5 430’u arayarak hem bireysel, hem kurumsal ya da toptan olarak sipariş verebilirsiniz. Bu hattı, bayilik hakkında bilgi almak için de kullanabilirsiniz. Baklavacı Şemsettin’i sosyal medya mecralarında takip edebilirsiniz. E-mail yoluyla iletişim kurmak istiyorsanız, konu başlığınızı da belirterek, info@baklavacisemsettin.com.tr adresine e-posta yollayabilirsiniz.

Mesaj Sayısı(2)

  1. Nahide ADIGÜZEL yada halit kaplan
  2. Muhammed can

Mesaj Bırakabilirsiniz