Çobanpınar Su Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Çobanpınar Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Zeki ÇOBAN tarafından kurulan ve 1992 yılından bu yana su imalatı yapan Çobanpınar Su, yıllardır kalitesi ile ismi ile kendini belli etmektedir. Zeki ÇOBAN’ın anlatımına göre baba mesleği hatta dede mesleği olarak bu günlere gelen firma, Eyüp Göktürten’den gelen suları ile İstanbul fabrikasından hem İstanbul içine hem de daha çok Marmara ve Batı Karadeniz bölgesine hizmet vermektedir. Çobanpınar Su markasının en önemli özelliği 200 mililitrelik bardak sularını 2000 yıllarının başında piyasaya süren ilk firma olmasıdır. Bu girişim, firmayı daha üst noktalara getirmiş ve tercih edilmesinde ciddi bir etken olmuştur.

Decathlon Bayilik Şartları, Ücreti

Çobanpınar Su Bayilik Şartları Nelerdir?

Çobanpınar Su, Türkiye’nin her noktasına ürün gönderebilmek için markanın hızlı büyüme avantajını da kullanarak bayilik vermektedir. Belediyelerden ve resmi kurumlardan gerekli başvuruları ve izinleri aldıktan sonra başvuru yapabilmek için belirlenen Çobanpınar Su bayilik şartları ise şu şekildedir:

 • Ticaret ile faal olarak meşgul olmayan vatandaşlardan bankalar tarafından verilmiş olan teminat mektubu istenir.
 • En az 250-300 tane arasında damacanayı depolayabilecekleri 20-30 m2 dükkan veya depo olmalıdır.
 • Su dağıtım aracı olmalıdır.
 • Bölgede bir başka Çobanpınar Su bayisi olmamalıdır.

Deichmann Bayilik Şartları, Ücreti

2022 Çobanpınar Su Franchise Bedeli Ne Kadardır?

cobanpinar su franchise ucreti

Çobanpınar Su, sipariş ağını geliştirmek amacıyla Türkiye’nin farklı noktalarında bayi açmaya devam ediyor. Marka çok kısa bir zaman sonra tüm şehirlerde satış yapabilmeyi amaçlıyor. Çobanpınar Su markasının bulunduğunuz şehirde bayiliğini açmak için internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuruyu tamamlayan kişiler, markaya kurulacak bayinin bilgilerini verir. Uygun görülen bayilerin açılış esnasında 25.000-30.000 TL gibi bir maliyeti olabilir. Kira, çalışacak kişilerin maaşları, araç gibi giderlerin yanında markaya ödenecek miktarda belirlenir. Çobanpınar Su bayilik verdiği yerlerin durumunu analiz ettikten sonra franchise bedelini belirler. Bayinin kazancı, durumu, konumu gibi etkenler göz önüne alınarak bu fiyat marka tarafından belirlenir.

Dominos Bayilik Şartları, Ücreti

Çobanpınar Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Çobanpınar Su bayiliği almak için yapılması gereken ilk adım markanın kendi web sitesi üzerinden internet adresi üzerinden başvuru formunu doldurmaktır. Başvuru formunu doldurduktan sonra marka kişiyle iletişime geçerek işlemler yürütülür. Başvuru süresinde cevaplanacak sorular şu şekildedir:

 • Ad soyadı
 • Firma ismi
 • Firma yetkilisi
 • Telefon
 • Telefon (GSM)
 • E-posta
 • Adres
 • Bayilik için ayrılan ücret
 • Hiç damacana su işi yaptınız mı?
 • Evet ise hangi marka?
 • Ne kadar süre?
 • İletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

E-Bebek Bayilik Şartları, Ücreti

Çobanpınar Su’nun Kaç Tane Bayisi Vardır?

cobanpinar su bayi sayisi

Çobanpınar Su başta Marmara bölgesi ve Batı Karadeniz bölgesi olmak üzere hızla tüm bölgelere yayılmaya başlayan bir firmadır. En çok bayisi İstanbul içinde olmak üzere şimdiye kadar 100’ün üzerinde bayisi bulunmaktadır ve açılmaya da devam etmektedir.

H&M Bayilik Şartları, Ücreti

Çobanpınar Su Bayilerinin Çalışma Saatleri Nedir?

Çobanpınar Su marka bayilerinin çoğu, markanın aldığı karar doğrultusunda haftanın 6 günü çalışmaktadır. Pazartesi günleri bayilikler çalışmayabilir. Genel olarak çalışma saatleri 08.00 ile 17.00 arasında değişirler yoğun siparişin yaşandığı bölgelerde bayiler 08.00 ile 20.00 saatleri arasında çalışabilmektedir. Çalışma günleri de yine bölgeye göre değişiklik gösterir. Yoğun bölgelerde bulunan bayiler haftanın 7 günü çalışırken, bazı bayiler sadece Pazar günü bazı bayiler ise sadece pazartesi günü çalışmamaktadır.

Çobanpınar Su Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Çobanpınar Su müşteri hizmetleri +90 (212) 322 21 51 numarası üzerinden hizmet vermektedir. Bununla birlikte coban@cobanpinar.com.tr mail adresi üzerinden dilek, şikayet veya önerilerinizi paylaşabilirsiniz ve sorularınızın yanıtını alabilirsiniz. Aynı zamanda Çobanpınar Su markasının kendi web sitesi üzerinden iletişim formu üzerinden doldurulacak form ile ‘Şikayet & Öneriler’ kısmına girerek mesajınızı markaya iletebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz