Urfa Yörem baklava bayilik nasıl alınır? Şartları neler? 2024 Franchise bedeli ne kadar?

1995 yılında, Şanlıurfa tatlı kültürünü en iyi biçimde yansıtmak ve ülkenin tamamına aynı kalite ve lezzeti taşıyabilmek adına kurulan Urfa Baklava, Urfa Baklava bayiliği aracılığıyla Türkiye’nin her yerine dağılabilmeyi başarmıştır. Kar marjı yüksek bir iş kolunda bayilik sahibi olmak istiyorsanız, Urfa Baklava ile iletişim kurabilir, bulunduğunuz ilden baklava çeşitlerini halkın damak tadına uygun olarak sunabilirsiniz. 350 kişiyi aşan kadrosuyla, Urfa baklava, baklavayı yalnızca lüks tüketim gibi gören herkesin algısını değiştirmeyi başarmıştır.

Urfa Baklava Bayilik Şartları Nelerdir?

Urfa Baklava bayiliği şartları şu şekilde belirlenmiştir:

  • Bayilik, şehir veya ilçenin, yoğun insan trafiği bulunan bir ilçesinde bulunmalıdır.
  • Giriş için en az 50.000TL sermaye aranmaktadır.
  • Pozitif enerjiye ve ekip çalışmasına uygun adaylara olumlu geri dönüş yapılır.
  • Firma, gıda sektöründe tecrübeli olan girişimci adaylarına öncelik sağlar.

Urfa Yorem baklava bayilik1

2024 Urfa Baklava Franchise Bedeli Ne Kadar?

Yalnızca isim kullanma hakkına sahip olmak isteyenlerin 20.000TL’ye, mağaza açarak bayilik elde etmek isteyenlerin ise minimum 50.000TL sermayeye sahip olması gereklidir. Yalnızca isim hakkı almak isteyenlerin başvuruları farklı, 50.000TL üzerine isim hakkı almak isteyenlerin başvuruları farklı değerlendirilir. Yalnızca isim hakkı başvurusu yapanların işi yapmak istedikleri yeri, firma yetkilileri inceleme altına alırlar. 25 yıllık bu tecrübenin bir parçası olarak, yatırmış olduğunuz sermayeyi, ortalama 3 ila 6 ay arasında geri alma şansına sahipsiniz.

Urfa Baklava Bayiliği Nasıl Alınır?

Urfa Baklava bayiliği almak için firmayla resmi bir biçimde iletişim kurabilirsiniz. Bunun için telefon yolunu tercih ederseniz, “0542 821 46 78-0545 484 12 72” bu belirtilen numaralardan birini aramalısınız. İnternetten ise, https://urfayorembaklavalari.com.tr/iletisim/ belirtilen bu linke tıklayarak mesajınızı iletebilirsiniz. İletişiminizi, başvuru yapma sebepleriniz, firma hakkındaki fikirleriniz veya farklı düşünceleriniz sayesinde genişletebilirsiniz. Bu formda, sizden istenecek bilgiler şunlardır: Ad-Soy Ad, E-mail, Telefon Numarası. Formun en altında bulunan “Message” kısmına, bayilik açmakla ulaşmak istediğiniz hedefleri, firmanın vizyonuna ve misyonuna uyan görüşlerinizi yazabilirsiniz. Neden bayi olmanız gerektiğini de açıklayabilirsiniz.

Urfa Baklava’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Şu anda yalnızca yurt içinde hizmet vermekte olan Urfa Baklava, yılsonunda Urfa Baklava bayi sayısında, 200’e ulaşmayı hedeflemektedir. Günümüzde, 180 şubeye sahiptir. Bu 180 şubenin 5 tanesi merkeze ait şubelerdir. 130 adet franchise şubeye sahip olan Urfa Baklava, yalnızca geçtiğimiz sene içerisinde 18 adet şube açmıştır. Bayilikler, günümüz itibarıyla yalnızca ülke içindedir.

Urfa Baklava Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Urfa Baklava müşteri hizmetleri telefon numarası, 0542 821 46 78’dir. Çağrı merkezine direkt olarak ulaşmak istiyorsanız, 0414 502 09 09’u arayabilirsiniz.  Mesai saatleri içerisinde bu numarayı arayarak taleplerinizi, şikayetlerinizi veya fikirlerinizi iletebilir, firmanın büyümesine de katkıda bulunabilirsiniz. Yetkililer ile internetten iletişim kurmak istiyorsanız, https://urfayorembaklavalari.com.tr/iletisim/ adresine giderek formu doldurmalısınız. Bayiliklerle ve diğer şubelerle ilgili bilgi almanız da mümkün. Eğer, herhangi bir şubeyle iletişim kurup bilgi almak veya merak ettiklerinizi sormak istiyorsanız, https://urfayorembaklavalari.com.tr/bayilerimiz/ adresine tıklayabilirsiniz. Burada, önünüze şu anda aktif olarak çalışmakta olan şubelerin işletme bilgileri çıkar. Şubelerin bulundukları şehri ve ilçeyi, şubelerin açık adresini, şubelerin telefon numaralarını ve iletişim kurabileceğiniz kişilerin ad ve soyadlarını bu sayfada görüntüleyebilirsiniz. Şubelerle değil, direkt olarak genel müdürlük ile görüşmek veya firmaya bir belge iletmek istiyorsanız, genel merkeze başvurabilirsiniz. Şanlıurfa’daki merkezin adresi şudur: Kadıkenti Mahallesi, Evren Sanayi Gıdacılar Sitesi, 8508, Eyyübiye/Şanlıurfa

 

Mesaj Bırakabilirsiniz