Arby’S Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Arby’S Bayilik Alma Şartları

Arby’S ince dilimlenmiş birinci sınıf dana etlerinin lezzetiyle bilinen bir markadır. Günümüz fast food dünyasında pratik ve uygun fiyat dendiği zaman akla Arby’s lezzeti gelir. Kaliteli etler ile fast food deneyiminin bir araya geldiği yer 50 sene önce kurulmuştur. Dünya’da farklı yerde bulunması mümkün olmayan sandviçler, patatesler ile tanışmanızın vakti geldi.

Arby’S bayiliği alarak farklı lezzetli özgün menüyle buluşturun. Fast food algısını değiştirmeye hazır olun! Dünya çapında 3 bin 700’den fazla bayisi bulunan marka, dünyanın en iyisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

arbys dukkan bayilik

Ağam Baklava Bayilik Şartları Nelerdir?

Ağam Baklava bayiliği şartları yerine getirildikten sonra siz de bir bayi olmanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bu şartlardan en temel olanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Bayilik almak için ödenmesi gereken ücret büyüklüğe göre değişmekle birlikte fiyatlar 700 bin Dolardan başlamaktadır.
  • Gelirden pay ödenmesi gerekir. Bu pay ilk 24 ay net gelirden sonra yüzde 2’dir. Sonrası için yüzde 4 ödeme yapılır.
  • Bayilikte dükkan seçim inin uygun şekilde yapılması gerekiyor. Dükkan yeri AVM, dershane yakınları, alışveriş merkezi, fast food işletmeciliği için uygun yerler olmalıdır.
  • İş yeri mutlaka giriş katında yer almalıdır. Toplam kapalı alan en az 300 metre kare olamlıdır.
  • Cephe genişliği ön cephe için en az 6,5 metre olmalıdır.
  • Food courtları içinde yer alınması istenilen yerler için alan en az 120 metre kare olmalıdır.

2024 Arby’S Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak isteyen kişilerin yerine getirmeleri gereken maddi yükümlülükleri de bulunmaktadır. Bu yükümlülük ilk aşama için 700 bin TL olarak belirlenmiştir. Elbette bayiliği aldıktan sonra da ödenmesi gereken belli ücretler bulunmaktadır. Örneğin gelirden her ay pay ödemek şarttır.

Arby’S Bayiliği Nasıl Alınır?

Arby’S bayiliği almak için kişilerin iş yeri şartlarını yerine getirdiğinden emin olması gerekir. Bayi adaylarının da yerine getirmesi gereken bazı özellikleri bulunur. Girişimci olması, yönetim tecrübesine sahip olması ve yatırım için gerekli kaynaklara sahip olunması önemli özellikler arasında yer alır. Bu özellikleri sağladığını düşünen kişiler markayla iletişime geçerek bayilik alabilirler.

Arby’S’in Kaç Tane Bayisi Var?

Arby’S bayi sayısı 49’a ulaşmıştır. Bayiler 13 farklı ilde yer almaktadır.

Arby’S Müşteri Hizmetleri İletişim

Arby’S müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmadığı için firmanın resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra iletişim kısmında yer alan başvuru formunu doldurarak firmayla iletişime geçmeniz mümkündür.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz