Bayramefendi bayilik şartları neler? Franchise bedeli ne kadar? Bayramefendi bayi işi kurma ve açma maliyeti ne kadar?

Türk kültürünün vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan kahve ve bunun yanında sosyallik açısından önemli bir yere sahip olan kafe kültürü birleşince ortaya çıkan bir marka olan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi kendi sektöründe büyük ilgiye maruz kalan bir markadır.

2011 yılından günümüze kadar başarıyla büyüyen  Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; köklü kurumsal yapısı, alanında uzman ekibi ve kahve sektöründeki tecrübeleriyle Türkiye’nin kahve pazarında değerli markalar arasında yer almaktadır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bugün ülkemizin 73 ilinde 175 franchise işletmesi bulunmaktadır. 

bayramefendi osmanli

BAYRAMEFENDİ OSMANLI KAHVECISI BAYILIK VERIYOR MU?

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Türkiye’nin dört bir yanında misafirlerine en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla bayilik sistemini kullanmaktadır. Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi sadece bayilik izni verip sizi bir kenara bırakan markalardan değildir. Bunun aksine inşaat öncesi ve sonrası süreçlerde hep yanınızda bulunur. Hatta şube açılışından yıllar sonra dahi her türlü pazarlama faaliyetleri ve işletme koçluğu ile yatırımcılarını asla yalnız bırakmıyor.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi tüm bu bayilik açılış sırasındaki desteklerinin dışında her türlü personel seçimi bu personellerin eğitimi konusunda da büyük destek sağlamaktadır. Aynı zamanda düzenli şube ziyaretleriyle de yatırımcıların satış verilerini inceleyip olası sorunlar için önlemler almasını sağlıyor ve bayiliğin kaliteli ve devamlı hizmet verebilmesi için adeta ellerinden gelenin fazlasını yapıyor.

BAYRAMEFENDİ OSMANLI KAHVECISI BAYILIK ŞARTLARI NELER? 

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi açmak isteyen yatırımcıların her şeyden önce bayinin istediği niteliklere sahip olup olmadığını kontrol etmesi gerekmektedir. Aşağıda sıralayacağımız niteliklere bakıp analiz edebilirsiniz.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayiliği için Adaylarda Aranan Niteliklerse şöyle:

 • Girişimci bir kişilik ve başarılı bir iş geçmişi,
  • Finans ve Personel yönetiminde tecrübe,
  • Kişisel, yönetimsel ve kurumsal anlamda gelişim hedefi,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesi ilkesi,
  • Kendi işini yapma arzusu ve enerjisini işine harcayabilme isteği,
  • İnsan ilişkileri konusunda yapıcı bir yaklaşım ve motivasyon. 

ta img 20181115 175639

BAYRAMEFENDİ OSMANLI KAHVECISI FRANCHISE BEDELI NE KADAR?

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi kendi sektörü içinde oldukça başarılı bir kafe konseptine sahiptir. Bayramefendi osmanlı kahvecisi müşterilerine sunduğu onlarca ürün çeşitliliği ile ortalama olarak %30 – %40 civarında bir kar oranı öngörülebiliyor. Tabi ki Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayiliğini alacağınız konumun yoğunluğunda cironuzun oranını değiştirecektir. Aynı şekilde bayramefendi osmanlı kahvecisi franchise bedeli de büyük oranda konumunuza bağlıdır. Şimdi ise en merak ettiğiniz konuya gelelim Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi franchise bedeli ne kadar?

 • Öncelikle Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi franchise bedeli için fiyatlar m² büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir.
 • Tadilat, konsept ve dekorasyon maliyeti, mekânın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ortalama m² başına maliyet açık ve kapalı toplam 300 m² bir dükkân için 2.500 + KDV’dir (Dükkân büyüklüğü arttıkça birim başına metrekare maliyeti azalmaktadır.).
 •  Yeni açılacak franchise işletmeye, mekânın büyüklüğüne göre ortalama; Mutfak ekipmanları 125.000 TL + KDV, ilk gıda 60.000-75.000 TL + KDV, zücaciye ve otomasyon 95.000 TL + KDV değerinde ürün gönderilmektedir. 
 • Franchising bedeli konseptlere göre aşağıdaki gibidir; 
 • – Mağaza 115.000 TL + KDV’dir. 
 • – Ekspres 50.000 TL + KDV’dir.
 • – Konteyner 35.000 TL + KDV’dir. 
 • – Kiosk 25.000 TL + KDV’dir. 
 • Tüm franchise işletmelerine, açılış sırasında 7 gün boyunca eğitim desteği verilmektedir. 
 • Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, sadakat bedeli almamakla birlikte reklam ve lojistik hizmetleri bedeli aylık ciro üzerinden %3’tür. 


bayramefendi osmanli

BAYRAMEFENDİ OSMANLI KAHVECISI BAYI IŞI KURMA VE AÇMA MALIYETI NE KADAR?

Türkiye’de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcilerinden biri Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi; kendine has konsepti, zengin ürün çeşitliliği ve kendine has dekorasyon anlayışıyla müşterilerine adete Türk kültürünü buram buram yaşatan bir markadır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ülkemizin 73 ilinde 175 franchise işletmesiyle Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bunun yanında da aynı duyguları paylaşmayı isteyen yatırımcılara da kapılarını açmaktadır. Siz de bu markanın bir parçası olmak ve kazançlı bir yatırım yaparak kar elde etmek istiyorsanız firmanın kendi sitesinden bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Gelelim yatırımcıların en merak ettiği konuya. Baştan sona a dan z ye bir Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi açmanın maliyeti ne kadardır. Buyurun birlikte bakalım.

 • Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi bayiliği için, Franchising Bedeli 125.000 TL + KDV’dir. Bunun yanında, işletmenin açılacağı mekânın durumuna göre değişiklik gösteren bir tasarım maliyeti mevcuttur. Bu ücret ortalama olarak metrekare başına 3.000 TL + KDV dir (200 m2 bir mekân için 600.000 TL).
 • İşletmenizin için gerekli Makineler, Otomasyon Sistemleri, Temizlik Malzemeleri, Sarf Malzemeleri vb. ürünler için ortalama olarak 130.000 TL + KDV gibi bir ücret talep edilmektedir. Bu ücret, mekanınızın boyutlarına göre değişiklik göstermektedir.
 • İşletmenizde ilk olarak sunulacak ürünler için, yine mekânın büyüklüğüne göre yine değişiklik gösterecek, gönderilecek ilk ürünlerin maliyeti ortalama olarak 75.000 TL +KDV ‘dir.
 • Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi açmak için, minimum 200 m2 büyüklükte, açık alana sahip bir mekân gerekmektedir. Lokasyona bağlı olarak, farklı ölçüler ve konseptler de değerlendirilebilmektedir.
 • Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, ayrıca sadakat bedeli almamakla birlikte reklam ve lojistik hizmetleri bedeli olarak aylık ciro üzerinden %3 pay almaktadır.

Tüm bunları hesaba kattığımızda ortalama toplam bir maliyet verecek olursak, Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi açmak için gereken yatırım bütçesi 800.000 TL – 1.300.000 TL aralığındadır.

Mesaj Bırakabilirsiniz