Kahve Tiryakisi Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kahve Tiryakisi Bayiliği Nasıl Alınır?

Kahve kültürünün önemli bir ismi Kahve Tiryakisi bayilik vermeye devam ediyor. Kahve sektörü için yeterli yatırım bütçesine sahipseniz tercih edebileceğiniz en kaliteli firmaların başında Kahve Tiryakisi geliyor. Türkiye genelinde uygun yatırım bütçesiyle, yatırımcı dostu Kahve Tiryakisi franchise sistemine siz de katılın.

Cafe – Restaurant alanında 30 yıllık tecrübeye sahip olan Kahve Tiryakisi firması, ülkemizdeki kahve sektörünün gelişmesinde öncü olmuştur. Yaptığı ar-ge çalışmalarıyla kahve tüketiminin ülkemizde her geçen sene daha da arttığını tespit eden firma, bu alanda yatırımlarını büyütmüş ve Kahve Tiryakisi markasını güçlendirerek franchise sistemini kurmuştur. Türkiye’deki insanların bir çoğunun bir gün kendi işinin sahibi olmak istediğinin farkında olan firma bu nedenden dolayı düşük yatırım maliyetli, yatırımcı dostu bir bayilik – franchise sistemi hazırlamıştır. Yeni yatırımcılar ile marka algısını yükseltmek ve kaliteyi bozmadan, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden firmanın gelişimi devam ettirmek isteyen Kahve Tiryakisi yetkilileri, bu sektörde zirvede yer almayı hedefliyor.

Kahve Tiryakisi Bayilik Şartları

Kahve Tiryakisi bayilik şartları

  • Kahve Tiryakisi markası ile kahve sektöründe başarılı bir çalışma ortaya koymak isteyen girişimci adayların bayilik başvurularını beklemekteyiz.
  • Bayilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm ürünler firmamız tarafından güvenli ve sağlam olarak şubeye kadar teslim edilecektir.
  • Bayiler alacakları ürünleri toptan fiyat avantajı ile alacağı için bu süreçte maliyetlerini düşürecek ve karlılıklarını artıracaktır.
  • Bayi adayı şube açmak için 80 m2 – 100 m2 aralığında kullanım alanı olan bir dükkan bulmalıdır. Dükkanın bahçesi ve teras alanı bulunmalıdır. Bulunacak dükkan yaya ve araç trafiği bakımından kalabalık olan bir bölgede olmalıdır. Lokasyon bayi adayı tarafından bizlere bildirilmeli ve bizden onay alınmalıdır.
  • Dükkan belirlendikten sonra yapılacak tüm inşaat ve kurulum işlemleri bizim tarafımızdan yapılacaktır. Firmamız bünyesindeki profesyonel mimarlar tarafından şubenin projesi oluşturulacak ve uygulamaya konulacaktır.
  • Yapmış olduğunuz aylık cirodan %2 kar payı alınacaktır. Yıllık cirodan ise %0.005 reklam katılım ücreti alınacaktır.
  • Şubenizde çalışacak olan yönetici, barista ve diğer personeller firmamız tarafından eğitilecektir.
  • Bayilik sözleşmesi 5 yıllık olarak imzalanacaktır. 5 yılın sonunda taraflar bir araya gelerek bayilik süresini uzatabilir. Anlaşma sağlanmaması halinde ise bayi sözleşmesi karşılıklı olarak fesih edilerek, iş sonlandırılır.

2021’de Kahve Tiryakisi Bayilik Başvurusu  nasıl yapılır?

Kahve Tiryakisi bayilik başvurusu

Firmanın astronomik isim hakkı bedeli talep etmemesi sizin için çok iyi bir durum. Sadece aylık ve yıllık cironuz üzerinden kar payı & reklam katılım bedeli ödüyorsunuz. Bunun yanında firma size personel eğitimi, reklam, pazarlama, ürün tedariki vb. konularda sonuna kadar destek oluyor. Bu fırsatı kaçırmayın ve bayilik başvurunuzu aşağıdaki iletişim numarasıyla yapın.

Firma İletişim
Adres: Denizköşkler Mah. E-5 Yanyol Londra Asfaltı Cad. No: 43/A – Avcılar / İstanbul
TEL: 0212 591 5 591
e-Mail: info@kahvetiryakisi.com.tr

Mesaj Bırakabilirsiniz