Bebek Waffle & Kumpir Bayiliği Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bebek Waffle Bayiliği Nasıl Alınır?

Kısıtlı sermayesi olan kişiler için uygun bir bayilik fırsatını tanıtmak istiyoruz. Kumpir ve Waffle ürünlerine yönelik çalışmalar yapan bu firma düşük sermayesi olanlara uygun şartlar dahilinde bayilikler veriyor. Fast-food sektörü genel olarak kar marjının yüksek olduğu bir alan ancak kumpir işinde bu oran %100’e kadar çıkabilmekte. Bu nedenden dolayı son yıllarda kumpir sektörüne giriş sayısında artışlar yaşanmaya başladı. İnsanlar farklı lezzetler tatmak, biraz farklılık yapmak için kumpir yemeyi tercih ediyorlar. Siz de bu durumu avantajınıza çevirip kumpir sektörüne girmek isterseniz Bebek Waffle & Kumpir firmasından bayilik alabilirsiniz. Yazımız içerisinde Bebek Waffle & Kumpir bayilik başvurusu nasıl yapılıyor, bayi olma şartları nelerdir öğrenebilirsiniz.

Adından da anlayacağınız gibi firma Waffle ve Kumpir ürünlerini aynı çatı altında oluşturmuş ve bu 2 ürünü pazarlamaktadır. Böylece Kumpirin yanında Waffle satışları ile de işletmenizden yapacağınız ciroyu arttırma imkanınız oluyor.

Bebek Waffle & Kumpir Bayilik Şartları ve Özellikleri

bebek waffle & kumpir bayilik şartları

  • Kumpir ve Waffle sektörüne girmek isteyen girişimci ruhlu, çalışkan yatırımcı adaylarımızın bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Beraber çalışmak istediğimiz yatırımcılarda güçlü iletişim becerilerinin olmasına, yenilikçi ve enerjik bir insan olmasına önem gösteriyoruz.
  • Adaylarımız arasından ince eleyip sık dokuyarak seçim yapıyoruz. Başarılı olmak isteyen, çalışkan kişiler ile çalışmak istiyoruz.
  • Bayilerimize yer bulma konusunda yardımcı oluyoruz. Sizler için dükkan ve alan analizi yapıyoruz ve işiniz için en uygun lokasyonları keşfediyoruz.
  • 2 farklı konseptte bayilik veriyoruz. İlk konseptimiz olan dükkan modelinde 20 m2 ila 80 m2 arası net kullanım alanı olan bir dükkan bulmanız gerekiyor. Dükkanınız yoğun insan trafiğinin olduğu bölgelerde olmalıdır. İkinci konseptimiz olan Kiosk modelinde ise 5 m2 ila 15 m2 aralığında net kullanım alanı olan bir yer bulmalısınız. Bu modeli AVM, Plaza, Stadyum vb. bölgelerde kurabilirsiniz.
  • Bir kereye mahsus olmak üzere 50.000 TL + KDV franchise bedeli alınmaktadır.
  • Cirodan kar payı (royalty) olarak %5 alınmaktadır.
  • Franchise süremiz 5+5 yıldır.

Bebek Waffle & Kumpir Bayilik Başvurusu

bebek waffle & kumpir bayilik

Dükkan modeli ve Kiosk modeli şeklinde 2 farklı konsept sunan Bebek Waffle & Kumpir bu sayede yatırımcıların bütçelerine göre seçim yapma şansı tanıyor. Kiosk modeli küçük bir yeri olanlar için ideal bir seçim olacaktır. Yukarıdaki şartları sağlıyorsanız hemen bayilik başvurunuzu yapmanızı öneririz.

Bebek Waffle & Kumpir Bayilik Başvurusu: 0 850 241 01 09

Telefon ile firmanın bayilik hattına ulaşabilir ve bayilik alma talebinizi iletebilirsiniz. Firma yetkilileri sizinle ilgilenecek ve markanın tüm detaylarını size aktaracaktır.

Mesaj Bırakabilirsiniz