E-Bebek Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? E-Bebek Bayiliği Nasıl Alınır?

E-Bebek firması ülkemizde 15 yıldır faaliyet gösteren sektörün öncü bebek kıyafeti ve aksesuarları satan firmasıdır. Firma kurucusu Halil ERDOĞMUŞ yeni bebeği olduğu zamanlarda bebek.com sitesini kurmuştur. Bu web sitesinin ana amacı anne ve baba adayları ile bebeklerini büyüten anne ve babalara bilgi sağlamaktadır. Halil ERDOĞMUŞ’un açtığı web sitesi birçok anne baba tarafından yararlı bulunarak kısa sürede popüler olmuştur. Daha sonra web sitesi kendini geliştirip büyüterek günümüzdeki E-Bebek mağazalarına dönüşmüştür.

Bebeklerin tüm ihtiyaçlarının bulunduğu mağazalarda anne ve babalar tüm ihtiyaçlarını bulabilir. Firmanın kalite anlayışı ‘‘bebekoloji’’ olarak adlandırdıkları felsefeden geçmektedir. Bebekoloji deyimi firmaya göre bebeği anlama ve anlatabilme bilimidir. Firmanın değişmeyen kalite anlayışı sayesinde birçok anne baba bebeklerinin gelişimlerinde rahat bir nefes almaktadır.

E-Bebek bayiliği hakkında yatırımcılar detaylı bir araştırma yaptığında ne yazık ki firmanın bayilik vermediği sonucuna ulaşmaktadır. Bunun sebebi firma kuruluşundan bugüne kadar değişmeyen kalite anlayışının zedelenmemesidir. Firma kurucuları ve yönetim kurulu üyeleri E-Bebek firmasının marka kalitesinin bozulmasını istememektedir.

H&M Bayilik Şartları, Ücreti

E-Bebek Bayilik Şartları Nelerdir?

E-Bebek bayiliği şartları firmanın bayilik vermemesi sebebiyle bulunmamaktadır. Firma e-ticaretten mağaza satışlarına geçtiği günlerden bugüne hiç bayilik vermemiştir. Bayilik almak ve detaylı bilgi edinmek isteyen kişiler firma yetkilileri ile görüşme sağlasa da bu durum değişmemektedir. Firmanın ilerleyen zamanlarda bayilik verip vermeyeceği merak konusu olmaktadır. Firma kalite anlayışını değiştirmemek ve marka adını karalayacak birtakım olayların yaşanmaması adına bayilik vermemektedir.

Firmanın ürünlerinin çok çeşitli olması sebebi büyük mağazalara ihtiyaç duymaktadır. Bu yüzden metrekaresi ve gerekli şartları uyan dükkân sahipleri firmaya dükkanlarını kiraya verebilir. Firmanın istediği şartları sağlayan kişiler sözleşme yaparak dükkanlarını kiraya vermektedir.

Hacı Şerif Bayilik Şartları, Ücreti

2020 E-Bebek Franchise Bedeli Ne Kadar?

e bebek franchise basvurusu

Firmanın Franchise hizmeti bulunmadığı için Franchise hizmeti için 150.000 TL veya 300.000 TL gibi rakamlar telaffuz etmek doğru olmayacaktır. Firmanın Franchise’ını almak isteyen yatırımcılar kısa zamanda oldukça popüler olan bu marka ile karlı bir kazanç sağlamayı hedeflemektedir. Fakat ne yazık ki firmanın Franchise hizmeti bulunmamaktadır.

Hamidiye Su Bayilik Şartları, Ücreti

E-Bebek Bayiliği Nasıl Alınır?

E-Bebek bayiliği almak için başvuru yapmak isteyen kişiler firma yetkilileri ile iletişime geçtiğinde ne yazık ki olumsuz bir geri dönüş almaktadır. Bunun sebebi ise firmanın bayilik vermemesidir. Firmadan bayilik almak isteyen kişiler firma yetkilileri ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi temin edebilir.

Hamsi Finger Bayilik Şartları, Ücreti

E-Bebek’in Kaç Tane Bayisi Var?

e bebek bayi sayisi

E-Bebek bayi sayısı günümüzde 52 ilde toplamda 161 sayıya ulaşmıştır. Bu sayı her geçen gün yenilerek firmanın büyümesi hızla devam etmektedir. Firmanın bayileri hakkında detaylı inceleme yapmak isteyen müşteriler https://www.e-bebek.com/magazalar/ linki üzerinden detaylı sorgulama yapabilir. Firmanın web sitesi üzerinden harita yardımı ile mağaza sorgusu oldukça hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir.

Hotiç Bayilik Şartları, Ücreti

E-Bebek Bayilerinin Çalışma Saatleri

Mağazanın açılış saatleri sabah 10:00 ile akşam 22:00 saatleri arasındadır. Hafta içi mağazaların konumlarına bağlı olarak çalışma saatleri değişmektedir. Mağazalar resmî tatil ve özel günlerde hizmetlerine çalışma saatlerinde değişiklik yaparak devam etmektedir. Hafta sonu yine hafta içi saatleri gibi çalışarak hizmetlerine devam etmektedir. Ayrıca AVM’ler de bulunan mağazalarda da çalışma saatlerinde değişiklik olabilir.

E-Bebek Müşteri Hizmetleri İletişim

E-Bebek müşteri hizmetleri telefon numarası sayesinde müşteriler istek ve görüşlerini rahatça aktarabilir. Müşteriler 0216 325 11 11 numaralı hat üzerinden iletişim kurabilir. Müşteri hizmetleri mesai saatlerinde hizmet vermektedir. Firmanın genel merkez ofisi İstanbul’da bulunmaktadır. Firma merkez ofisi İçerenköy Mh. Değirmen Yolu Cd. No:37 D:6 PK: 34752 Ataşehir / İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Firmanın mobil uygulamasını akıllı telefonlarına indirmek isteyen kullanıcılar hızlı ve kolay yoldan alışverişlerini yapabilir. App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen uygulama sayesinde müşterileri kaliteli hizmet hızlı bir şekilde sağlanmak istenmektedir. Müşteriler dilerse firmanın Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram hesaplarını takip ederek firma hakkında tüm gelişmeleri yakından gözlemleyebilir. Firmanın gelecek dönemler bayilik verip vermeyeceğinin belli olmaması sebebi ile yatırımcılar ve müşteriler firmanın sosyal medya ağlarını takip ederek etkileşim halinde kalabilir. Bu sayede yeni gelişmelerden anında haberdar olabilir ve detaylı incelemelerde bulunabilir.

Mesaj Bırakabilirsiniz