Mr. Kumpir Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Mr. Kumpir Bayiliği Nasıl Alınır?

Kar marjının yüksek bir sektör olması nedeniyle kumpirci açmak isteyen kişilerin sayısında büyük bir artış yaşanmakta. Türk damak zevkinin en lezzetli ürünlerinden olan kumpir işinde kaliteli bir bayi ile çalışmak çok avantajlıdır. Bayinizden aldığınız destek sayesinde kısa sürede kumpir sektörünün gerekliliklerini, işin yapılış şeklini öğrenebilir ve hızlıca para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tabii bunu yapabilmek için öncelikle alanında en kaliteli firmalar ile çalışmak gerekmektedir. Franchise sisteminde yatırımcılar için tüm ince detayları düşünen Mr. Kumpir o firmalardan birisidir. Yatırımcılarına şeffaf bir ortaklık vaad eden Mr. Kumpir bu sektöre girmek isteyen kişilerin başvurusunu bekliyor. Mr. Kumpir bayilik başvurusu yapmak isteyenler bu konumuzdaki bilgiler ile başvurularını yapabilirler.

Sadece kumpir değil ızgara köfte, kumru, sosisli sandviç vb. gibi fast-food ürünleri de üreten Mr. Kumpir firmasının bu çeşitliliği ile kumpir satışlarının yanında bu ürünlerden de gelir elde edebileceksiniz.

Mr. Kumpir Bayilik Şartları ve Özellikleri

mr. kumpir bayilik şartları

 • Kumpir sektörüne girmeye karar vermiş yatırımcı adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
 • Mr. Kumpir’e yatırım yapabilecek finansal bütçesi olan kişiler franchise sistemimize başvurmalıdır.
 • Bayilerimize yalnız kumpir değil bir çok fast-food ürünü tedarik ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz ve sizlere taze ürünlerimizi güvenle sevk ediyoruz.
 • Bayi sistemimize katılan kişiler kendilerine uygun bir dükkan bulmalıdır. Dükkanınız AVM içerisinde veya yoğun yaya trafiğinin bulunduğu cadde üstlerinde olabilir. Çevrenizde okul, hastane, üniversite gibi insanların bolca ziyaret ettiğini kurumların olması tavsiye edilmektedir.
 • Dükkanınız bizden onay aldıktan sonra franchise sözleşmesi imzalanır ve mimari ekiplerimiz dükkanınızı inceler.
 • Dükkanınız için mimar ekiplerimiz tarafından Mr. Kumpir standartlarında dekorasyon ve kurulum işlemleri yapılır.
 • Bayi adaylarımız ve personelleri deneyimli ekibimiz tarafından eğitimden geçirilir ve sektörün gerektirdiği bilgiler aktarılır.
 • Bayilerimiz için tanıtım ve reklam kampanyaları düzenleriz. Size sadece satış yapmak kalır, reklam ile uğraşmazsınız.
 • Şubenizdeki kalitenizi koruyabilmeniz için sık sık sizi denetler ve destek oluruz, danışmanlık yaparız.

Mr. Kumpir Bayilik Başvurusu

mr. kumpir bayilik

Bu firmayı sizlere önermemimizin en büyük sebebi yalnız kumpir odaklı olmaması, ürün çeşitliliğin fazla olmasıdır. Fast-food’un bir çok çeşidini üreten, pazarlayan Mr. Kumpir gerçekten de bu işe girmek isteyenlerin tercih edebileceği bir firma. Vakit kaybetmeden bayilik başvurusunu yapmak isteyen okurlarımız aşağıdaki bağlantıya tıklayıp başvurularını gönderebilirler.

Mr. Kumpir Bayilik Başvurusu: https://www.mrkumpir.com/franchise

FİRMA İLETİŞİM
Adres: Küçük Piyale Mh. Zincirlikuyu Cd. Ağaç Köprü Sk. Kastel İş Merkezi B Blok No: 26/6, 34440 BEYOĞLU – İSTANBUL
Tel: +90 212 347 27 80

Mesaj Sayısı(2)

 1. Murat
 2. Murat

Mesaj Bırakabilirsiniz