Bizim Toptan Market kiralık yerim var! Kiralık dükkan önerme formu 2023

Bizim Toptan market kiralama yeri tavsiyesi ve Bizim Toptan mağaza kiralama uygulamasına yer vereceğimiz bu içerikte marka ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Toptancı Pazarımız; 2002 yılında faaliyete geçmiş ve o zamandan beri birçok pazara gıda, içecek, tütün, temizlik ve kişisel bakım kategorilerinde doğrudan tüketiciye yönelik ürünler tedarik etmektedir.

Türkiye’de 69 ilde toplam 175 mağazası bulunmaktadır ve mağaza sayısı bakımından sektöründe lider konumdadır. Bizim Toptan Marketler’in doğrudan müşteri kitlesi toptancılar, bakkallar, marketler, oteller ve kafelerdir.

2 scaled 1

Bizim Toptan Market kim?

Bizim Toptan kim diye merak edenler için Bizim Toptan Market’in Bizim Market ve Şok Marketler Zinciri’nin de sahibi olan Yıldız Holding’e ait olduğunu belirtelim. Murat Ülker, 20 yıl boyunca Yıldız Holding’in Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüttü ve ardından görevi Ali Ülker’e devretti.

Bizim Toptan Market satış mağazamız kiralık yerim var

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi markanın Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde toplam 175 mağazası bulunuyor. Bu açıdan bakıldığında sürekli büyümeyi hedefleyen markanın yeni mağazalara ihtiyacı olduğu ifade edildi.

Bizim Toptan Market kiralık saha teklifleri için marka ile doğrudan iletişime geçebilir, uygun lokasyon ve koşullarda sahalarınızı kiralamayı teklif edebilirsiniz.

Bizim Toptan Market Mağaza Başvuru Formu

Bizim Toptan Market’te kiralık yer önermek için doğrudan bir kiralama sayfası bulunmamakla birlikte, markanın kurumsal web sitesindeki iletişim formunu kullanarak kiralama talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bizim Toptan Market kiralama

Bizim Toptan kiralık yerleri önerirken yakınlarda başka mağaza olmamasına dikkat etmek önemlidir. Her mağazada geniş bir ürün stoğu bulunduğundan, hem depo hem de kapalı alan, ürünleri satın alabilmek için yeterli kapasiteye sahip olmalıdır. Bunların dışında aşağıdaki kriterlerin sağlanması tercih edilir.

  • En az 1.500 m2 alan
  • Ürün alanlar toptan alım yaptığı için geniş bir otoparka sahip olmak gerekiyor.
  • Etrafta başka mağaza olmamalı
  • Deponun kullanım aralığı geniş olmalıdır.
  • İmar ve ev bakımında sorunsuz bir yer olmalıdır.
  • Uzun dönem kiralamaya uygun sözleşme gereklidir
  • Mümkünse cadde üzerinde veya caddeye paralel.

Bizim Toptan Market Kiralık Dükkan Fiyatları

Fiyatlar, kiralamayı düşündüğünüz dairenin konumuna ve net metrekaresine göre önemli ölçüde değişebilir. Ancak ortalama 1.500 m2 alana sahip bir yer için 30.000 TL’den 120.000 TL’ye kadar aylık kira alabilirsiniz.

Ayrıca kiralamalar 5 yıl ve üzeri olduğu için enflasyon oranında sabit bir faiz oranı alırsınız ve kurumsal kiracınız olduğu için düzenli kira ödemeleri alabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz