Bülent Börek bayilik şartları, 2024 franchise bedeli ve isim hakkı ücreti

Bülent Börekçilik çıtır çıtır lezzetleri ve kaliteli ürünleri ile müşterilerini bekliyor. Börek değil Bülent Börek mottosuyla yola çıkan marka, kurulduğu günden kısa süre sonra sektörde önemli isimler arasında girmeyi başarmıştır.

Bülent Börekçilik bayiliği alarak markanın sağlıklı, kaliteli ve doğal misyonunu devam ettirebilirsiniz. Yalnızca Türkiye’de değil dünyada yer alan tüketicilerin bu harika ürünleri tatmasında sizin de rolünüz olabilir. O halde haydi siz de bayi alın!

bulent borekcilik dukkan bayilik 2

Bülent Börekçilik Bayilik Şartları Nelerdir?

Bülent Börekçilik bayiliği şartları sağlandıktan sonra siz de Bülent Börek olmanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bayilik şartlarından en önemlileri şu şekilde sıralanabilir:

  • Yer seçimi yapılırken araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeler tercih edilmelidir. Açılması istenilen restoranın Bülent Börekçilik tarafından onaylanması gerekir.
  • Gelirden pay alınmamaktadır. Ayrıca bayilik ücreti alınmıyor.
  • Bayilik maaliyeti yatırımcı tarafından karşılanmalıdır.
  • İş yeri mutlaka giriş katında yer almalıdır.
  • Kapalı alan ve açık alan için belirlenmiş olan metre kareler sağlanmalıdır.

Yatırım yapmak isteyen kişilerin de sahip olmaları gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Bayilik almak isteyen kişinin mutlaka işinin başında durması şarttır. Kişinin içinde başarma hırsı olmalıdır. Bu özellikler olması kişinin iş hayatında çok daha başarılı olması anlamına gelmektedir.

2024 Bülent Börekçilik Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bülent Börekçilik olarak hizmet vermek isteyen kişilerin, bayilik ücreti ödemeden bayilik alabilirler . Sadece şube kurulum ücret yatırımcı tarafından karşılanacaktır.

  • Bayilik franchise bedeli alınmıyor.

Bülent Börekçilik Bayiliği Nasıl Alınır?

Bülent Börekçilik bayiliği almak için yapmanız gereken şey oldukça kolaydır. İnternetten Bülent Börekçilik resmi internet adresini ziyaret edin. Ardından solda yer alan menüden bayilik yazısına tıklayın. Karşınıza çıkan bayilik başvuru formunu doldurun. Yetkililer sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir. Formu doldururken girdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olun. Verilen yanlış bilgilerden başvuru yapan kişinin kendi sorumludur.

Bülent Börekçiliğin Kaç Tane Bayisi Var?

Bülent Börekçilik bayi sayısı 370’yi bulmuştur. Kurulduğu günden kısa süre sonra elde ettiği başarı sayesinde çok sayıda şube açan marka, halen bayilikler vererek ofis sayısını artırmaktadır.

Bülent Börekçilik Müşteri Hizmetleri İletişim

Bülent Börekçilik müşteri hizmetleri telefon numarası için telefonlarınızdan 2012 445 34 91 ya da 0212 445 34 92 hatlarını tuşlayabilirsiniz. Markaya Facebook, Instagram ve Youtube resmi kanallarından da ulaşmak mümkündür.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz